Dior

14. srpna 2014 17:48
Offline luciole
Avatar
1084 příspěvků moje polička 17. května 2015 19:17

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. května 2015 19:20

malé čierne  ?

Offline RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 17. května 2015 19:53

Šlapka - nic jinýho mě nenapadá...

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 19. května 2015 12:49
Reakce na RoSa:

A hodně laciná...

No, Dior evidentně mele z posledního, a šetří jak se dá! Nejen na reformulacích, i na "modelkách". Tenhle ordinérní zjev přece nemoh bejt tak drahej

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 21. května 2015 17:00

Čo dokáže reklamná fotografia, mne sa páči ...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. května 2015 23:30
Reakce na Mitzi:

Tak jsem dnes měla příležitost konečně poprvé zkusit novou Fève Délicieuse a zkusila jsem se ti zeptat na tu miniaturku, jenže jim ještě nedorazil z Paříže normální tester 250 ml, natož aby měli miniaturku a tím pádem museli použít jedno běžné 125 ml balení a už to měli skoro prázdné.

Ale pan prodavač v KaDeWe mě postříkal i tak vydatně a co se týče prvních dojmů, tak tady se s Turinem shodnu s nízkém hodnocení. Já jsem si jí v první fázi překřtila na Fève Plastique  , protože já v ní v první fázi na své kůži měla společně s tonkou a vanilkou umělou hmotu, něčeho tak laciného bych se v exkluzivce opravdu nenadála.

Až po pořádném rozvonění z toho vzešel lehce připálený, ale příjemný karamel s rozpuštěnou mléčnou čokoládou, čímž se ovšem jen utvrdilo moje podezření, jestli náhodou Turin při psaní recenze na Le Bouquet de la Mariée ještě nečichal omylem k Fève Délicieuse (jinak pořád nechápu, proč toto dostalo dvě hvězdy a Guerlain jen jednu), protože pokud mi někde vytanula na mysli asociace s padlým Angelem, tak tady okamžitě. což zároveň znamená, že na takové Miru ale zase bude i tahle vůně božská. I v intenzitě a výdrži se mu vyrovná, v mém případě ho dokonce i překonává a to je co říct.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 29. května 2015 10:08
Reakce na wendulka:

Tak to je mi líto, že se ti nelíbí, ale stejně musím zkusit sama ;) dám jen na svůj nos.

V úterý mi někdo volal z pražské pobočky CD, ale zrovna jsem to nemohla vzít  když jsem volala zpět, mluvila jsem s někým jiným a ten nevěděl, proč... tak mě napadlo, že jim určitě přišla Fève Délicieuse.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 13. července 2015 01:57

Tak co myslíte? Je to podvrh nebo uniklo pár fotek doopravdy? ;)

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 13. července 2015 10:18

O Rihanně jako nové tváři jsem neměla ani ponětí. Ale... to je naprosté znehodnocení značky.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. července 2015 12:02
Reakce na Mitzi:

No, to skôr či neskôr uvidíme...takže Sauvage, hm....zloženie neuniklo?

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 13. července 2015 12:21
Reakce na slniecko:

Zatím toho moc není ;) jen pár obrázků

http://jicky2.blogspot.cz/2015/06/a-sauvage-new-mens-fragrance-in.html?m=1

a všude se  uvádí termín 1.9.

Na kartičce vzorku lze přečíst tento text (francouzsky i anglicky):

THE NEW FRAGRANCE BY DIOR
AN OVERDOSE OF FRESHNESS
THE INVIGORATING TOP NOTE OF
A PEPPERY BERGAMOT
THE PURE AND NOBLE TRAIL OF AN
AMBER WOOD

Tak pokud to není podvrh, doufám, že Fr. Demachy nezapomene taky na myrrhu a vetiver a mohla by to být jen přebalená verze Eau Sauvage Parfum ;) Ale Dior se dušuje, že o flanker Eau Sauvage nepůjde, že to je úplně nová vůně.

Pokud tam myrha s vetiverem nebude, tak jsem hodně zvědavá, čím z toho chce autor udělat lepší vůni než je Eau Sauvage Parfum ;) Podle mě lepší pánskou teď Dior nemá. A proč ji v Čechách vůbec nikde neprodávají, to je pro mě ohromná a nepochopitelná záhada.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 13. července 2015 13:38

Klasika... Rusko zas bude mít premiéru o deset dní dřív... koho to ještě překvapuje ...

http://www.basenotes.net/threads/408629-Dior-New-Scent-Why-so-little-info?p=3567361&viewfull=1#post3567361

Antonovi se nedá upřít, že má pravdu - úplně nová vůně se vždycky nabízí hůř než odnož něčeho, co už 50 let funguje. (Eau Sauvage oslaví příští rok úžasné kulatiny)

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. července 2015 19:38

No, Dior už dávno s ničím novým neprišiel, tak som zvedavá (exkluzívky nerátam).

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 14. července 2015 11:45

Tak už saporcujú prvé uniknuté fľaše...ale fakt sa mi nechce dať 18€/10ml za pánsku vôňu, ktorá bude tak či onak za nejaký čas voľne na trhu...to už moja zvedavosť vydrží...

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 14. července 2015 12:42
Reakce na slniecko:

ano, na basenotes se o tom psalo, že budou první recenze (zdroj je snad někde v Gruzii??)

Jsem zvědavá, ale taky nebudu investovat  zbytečně, když ta vůně bude v září běžně dostupná. Počkám si.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. července 2015 13:05
Reakce na Mitzi:

Tak co myslíte? Je to podvrh nebo uniklo pár fotek doopravdy? ;)

No těžko říct. Ale jestli jsou pravé, tak i tohle vypadá podstatně lépe než ty fotky s Rihannou.

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. července 2015 14:42

Pokud ano, byl by to návrat k osvědčenému:

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 16. července 2015 15:10
Reakce na domenica:

Zejména když příští rok uplyne neuvěřitelných 50 let od uvedení...

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 19. srpna 2015 22:44

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. srpna 2015 08:01
Reakce na domenica:

...ááách.!