Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 12:32

prosím vás, až budete někdo někde číst, že hovawart je pes, který se přizpůsobí životnímu stylu majitelů, tak tomu nikdy nevěřte - tedy pokud vaším životním stylem není každodenní běh do kopce, běh lesem, běh maratonu a hodinové házení míčků. ten pes má čím dál víc energie  kupuju okruh s tím umělým zajícem pro chrty, jinak brzo umřu vyčerpáním!

navíc má novou kratochvíli...močení do myších děr  prostě běhá po poli, čuchá do děr, a pak se do nich snaží načurat  to jsem v životě neviděla.

Online Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 13:57

Murko pajdá. Večer som počula z vonku mačací krik, vybehla som von, nikde nič. Potom prišiel malý na terasu a najedol sa v pohode.

Ráno ma čakal už zas na terase a vidím, že pajdá. Na nožičke nič nemá, siahnuť si na nu dá, hýbe v pohode, iba nechce na nu stupit. Poobede uvidím a ak to nebude lepšie, volám veterinára. Ešte že býva jedna mladá doktorka o pár domov vedľa. Takže Elza bude chodiť von v čase mačacej večere, aby nikto nemohl príst  k mojim malým. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 14:38

pan kočko taky pajdal. zdánlivě na pacce nic neměl, ani veterinářka na první pohled nic neviděla, ale pak důkladně zatlačila, a měl hnisající ranku v polštářku. jak to vytlačila, hned se to spravilo. dostala jsem i desinfekci, ale zbytečně, ani jsem ji nepoužila.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 14:56

paktofonika roztomilouš . Jsem nedávno koukala na tvoje instastories, kde jsi venčila Percyho a on na tebe furt tak po očku pokukoval, máš super smečku.

Ten můj lojza se dneska propadl do jezírka v Lužánkách, když naháněl tenisák.

Online Zina
Avatar
5831 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 15:47

nellielovett Můj lojza včera zdrhnul do rybníka a plaval a plaval a plaval...  :-D.

Jiná Realita Takže jste Macka nakonec odlapila a návštěva veteriny se zdařila? To je dobrý.

Online Janulik03
Avatar
16618 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 16:02

Jiná Realita teraz som ho odchytila a nič mu nie je. Po nejakom krivani sní pamiatka. Tak tu teraz pekne naháňa papierové guličky. 

Tak už oddychuje. 

Offline MP Marge
Avatar
5691 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 16:12
Reakce na Zina:

MP Marge Mně to prase pro vás napadlo, ale ještě jsme nevidělá žádný, co by zůstalo miniaturní :-D. Podle mě miniaturní prase je UL :-)).

​Toho se taky bojim! Osobni zkusenost mam jen jednu, kdy si bratr byvaleho pritele poridil do bytu (!) "teacup pig", o kterem chovatelka prisahala, ze opravdu zustane teacup size - no, nezustalo! Do nekolika mesicu z nej byl fakt vepr, a nakonec ho museli dat na farmu.

Mne by ta velikost zase tak nevadila, kdyby prase zustalo cistotne a chodilo ven na zachod. Ale co na to domaci, to nevim 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33572 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 16:22

my si pořídili robotickej vysavač - myslela jsem si, že se toho bude Goliášek bát, ale už si ho umí i zapnout...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 16:26

Potrefenáhusa super

a ja musim koupit novou baterii, minule jsem chtela setrit a noname vydrzela asi 2 roky jenom:-( 

Online Zina
Avatar
5831 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 16:41

Potrefenáhusa Tak Goliášek už i uklíí? Ten má u vás teda těžkej život!
Jiak vysavač mě taky láká, ale my bysme na následky těch nedokonale otřených psích tlap potřebovali spíš vytírač, a ten má narozdíl od vysavače na houby recenze.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 18:03
Reakce na rasaNori:

na mainku si dost myslim, az nastane obdobi kdy si budu moct poridit kocku;)

​Mainky mají výborné vlastnosti i povahové. Je to takový kočkopes. Kluci tu naši naučili i aportovat. Jinak má takové psí vlastnosti, každého z nás vítá. Za mnou chodí všude, jak pes a pořád mi něco vykládá. Poznáme, kdy nadává, že nemá jídlo, že jsme ji zavřeli na balkóně nebo byla dlouho sama. Koupili jsme ji, když byl mladšímu synovi rok. Dokud byl trošku divoký, tak se mu vyhýbala, teď ho miluje a vyhýbá se malým neteřím. 

jinx Když ty kočky dokážou taky mít tak prosebný pohled. 

paktofonika , úplná pohodička, nic ho nerozhází. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 18:40

rasaNori ne neni to první pes  Hele zanedbanou výchovu ti neodpustí žádné plemeno, nevím co konkrétně tím máš na mysli? U čsv je komplikace spíš to, že jsou díky vlčí krvi plašani, jinak jsou celkem učenliví. 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 19:24

Potrefenáhusa super

a ja musim koupit novou baterii, minule jsem chtela setrit a noname vydrzela asi 2 roky jenom:-( 

​Kolik stojí nová original? Můj má 4 roky a zdá se mi teď nějaká už slabší. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 19:26

Ginevra myslím stála 2 a ta neorigo tisícovku. no, jdu objednávat

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 19:27

MP Marge Teacup pig je fakt UL...náš měl mít 8 kilo a má skoro 80 

Offline rasaNori
Avatar
7683 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 19:30

ice myslím takové to že na psa ječíš v nesprávnou chvíli nebo dostane do čuni za něco, jsem četla někde že na tohle jsou dost citliví. Já jsem právě že by byl první pes nakonec čsv odpískala. tak držím palce, aby soužití bylo co nejhladší :D

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 19:32

viktorka_od splavu Díky, taky mě to čeká. 

Online Zina
Avatar
5831 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:06

rasaNori Já jsem si na něj taky netroufla, i když se mi líbí moc. Na druhou stranu si myslím, že i když se zkušenosti s jinýma psama hodí, tak můžou na druhou stranu i uškodit, a někdy může si může vést líp úplný nováček, který má cit, než někdo, kdo měl předtím tři NO (kde to srovnání láká) a má pocit, že to má v paži.

Online RoSa
Avatar
8132 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:20

Zina

tohle přesně mi řikali u ridgebacka: že je možná lepší, že jsem předtím žádnýho psa neměla;

nejhorší asi je použít na tyhle volnomyšlenkářský plemena NO-metodiku 

Offline barbucha blogger
Avatar
30485 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:42

MP Marge 

Prase je riskantní podnik, holý kočky se mi taky nelíběj, potkan je prostě potkan - ještě tě domácí vyhodí, žes mu tam zavlekla krysy! 

Ale tak nějak jsem získala pocit, že ty nemáš odpor k hadům? To je pro alergika jak dělaný  A bez legrace - co takhle nějakej varan nebo chameleon? To jsou dobrý zrůdičky