Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. července 2017 21:43
Reakce na Karja:

Kočičku už nic netrápí, tak to vzalo rychlý spád. Měla krásný život až do konce, co víc si přát? 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. července 2017 21:46
Reakce na Karja:

Je mi to moc líto, soucítím, a uděla si to nejlíp jak si mohla. Měla se dobře 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. července 2017 21:51

A že prej si před čtením zdřímne..

Offline Kiore
Avatar
207 příspěvků moje polička 07. července 2017 21:54
Reakce na Karja:

To je mi líto, ale myslím, že to dopadlo asi nejlíp, jak mohlo. Žádný dlouhý trápení pro obě, udělala jste maximum 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. července 2017 23:00

tohle je hrozný. Být páníčkem, tak se snad zblázním. 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 08. července 2017 08:53
Reakce na Ounz:

To Friga si na knihu klidne polozi nohu. Ted ma rozecteno muz, uz se tesim az docte a budu se na to moct vrhnout i ja (je to ta sama kniha, jen jiny preklad)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. července 2017 08:58
Reakce na Friga:

 Aby mu ji nikdo nevzal..(hlídá)

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 08. července 2017 09:14
Reakce na Ounz:

Ze ji jako hlida prede mnou? 

KoraKora
Avatar
08. července 2017 09:21

Dnes mi přišlo od Národního registru pozvání na tuhle výstavu. Mohlo by to být zajímavý.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 08. července 2017 09:30
Reakce na Krehutka:

chechtám se nad příhodami s maďary a hlásím, že náš první maďar měl zkracovaný ocásek asi na 2/3 a docela se předešlo tomu opakovanému zraňování se. Dona vystřídal výmarák Ben a protože i ten nás před pár měsíci opustil, adoptovala jsem čtyř a půl letého zrzka Sama...

Sam měl oba rodiče vizsly, ale jeho vizslí babička se zapomněla se zlatým retrívrem, takže má Sam trochu festovnější postavu... ale hlavně má naprosto skvělou povahu: venku peklí mr. hyde, doma jako mr. jekyll je milý, tulivý a NEDESTRUKTIVNÍ... zlatíčko je to! 

... a jedna štěněčí Samova fotka, kterou jsem dostala od jeho páníčků

Offline pecka
Avatar
5972 příspěvků moje polička 08. července 2017 11:18
Reakce na siouxsie:

Krásny  rovnako aj čítajúci chlpáči

My sme sa dnes kúpali.

Lily hľadala spôsob,ako uniknúť z vane

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 08. července 2017 11:29
Reakce na siouxsie:

Ouuuuu  Já bych ten zrzavý kožich tak poňuchňala . A zvykl si v pohodě? Mně přijde, že ten náš nás teda miluje náramně, ale kdyby se našel někdo jiný, kdo mu bude poskytovat lásku a péči, klidně by nás vyměnil. Za adopci teda . Z které adopční stránky?

A ta jejich potreba blízkosti je abnormálně vyvinuta. Teď jsem přebíhala mezi kuchyní a obývákem, v každé místnosti se zdržela jen pár minut, ale nikdy jsem tam nebyla sama. To se zvedne jedno tělo, pak druhé, pak přejdeme jak procesí do vedlejšího pokoje, jedno i druhé tělo si najdou vyhovující místo a polohu a já se zase vracím zpět, takže znova vstanou a přemístí se. Počtvrté už teda zaléhali s takovým nesouhlasným mručením a teď mi pro jistotu oba leží na nohou, abych tolik necourala. A to teda nepočítám ty pokusy o vraždu, kdy mi jeden nebo druhý šlapou zezadu na pantofle. Můj smysl pro udržení rovnováhy se zlepšil do té míry, že bych mohla začít s provazochodectvím.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 08. července 2017 11:51
Reakce na pecka:

díky!  i mojí smečkou je tohle vlákno pravidelně navštěvované a těším se vždy všemi místními chlupatci. je to paráda vidět ty něžné pekelníky 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 08. července 2017 12:19
Reakce na Krehutka:

ze stránek PesWeb.cz a adopci zprostředkoval turnovský útulek. myslím, že si Sam zvykl docela rychle i když samozřejmě byl ze začátku docela bez nálady, posmutnělý. tím, že se musel učit spoustu nových věcí a že na něj čekala hromada nových podnětů, to smutnění docela rychle přešlo.

jo a jejich abnormálně vyvinutá potřeba blízkosti - no, ne nadarmo se jim říká "suchý zip"  nejlepší je to, když vařím, protože moje mistrovské balancování s nádobím mezi nataženými tlapami, hlavou a ocasem je hodno ocenění.

když jsme se dřív s kamarádkou dohadovaly, jestli jsou horší chlupy s podsadou nebo krátké ohaří jehličky, tak dnes si to vychutnávám obojí!  jak byl Samův dědeček retrívr, tak na krku a zadních tlapách má právě tu hustou podsadu a já jen zírám... 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 08. července 2017 12:22

Jedna fotka z valecky :)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. července 2017 12:55
Reakce na Friga:

 

Offline KiKi07
Avatar
236 příspěvků moje polička 08. července 2017 17:20

Nicnedělání Sice ještě není neděle, ale co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra

Offline KiKi07
Avatar
236 příspěvků moje polička 08. července 2017 17:22
Reakce na Ounz:

Jsem si říkala, co u Vás dělá náš kocour :)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. července 2017 17:44
Reakce na KiKi07:

No co by, četl si 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 09. července 2017 07:42
Reakce na KoraKora:

taky mi přišlo pozvání na tu výstavu. Akorát já mám trochu trauma z nějaký dětský knížky s povídkama o zvířatech (Bummi) a byl tam nějakej drasťák se psama v 1. světový válce 

Jinak je dost zajímavý, jak se plemena psů za posledních 100 let strašně změnila.