Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 09. července 2017 17:09
Reakce na Potrefenáhusa:

No přesně! Tanečky  

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 09. července 2017 17:11
Reakce na Potrefenáhusa:

Golias se diva do zrcadla?  (reakce na fotku s televizi)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. července 2017 17:18
Reakce na palahniukowa:

jj, dlouho tu nebyly, ja vim. Ja je fotim celkem casto, ale fotky presahuji povolenou velikost pro vkladani.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 09. července 2017 18:08
Reakce na Friga:

Myslim,ze Golias fakt nepochybuje :-)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 09. července 2017 19:16
Reakce na Potrefenáhusa:

To je autosugesce! Az se napapa jeste vic, vyroste z nej gepard :-D

KoraKora
Avatar
09. července 2017 21:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Mně se vaše fotky v telefonu nevim proč nezobrazuji. Což mě tady v rufogodzilim vlákně obzvlášť mrzí. Pak to dohanim na počítači.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 09. července 2017 21:29
Reakce na KoraKora:

ja vkládám vetsinou odkazy,protoze peklit se s tim v telefonu,abych pak zjistila,ze jsou všechny fotky nalezato, moc velký,druhá premazala první atd.,na to nejak nemam,tak mozna je to tim?

KoraKora
Avatar
09. července 2017 21:57
Reakce na Potrefenáhusa:

Může být. Už jsem to pozorovala i na MP. Nevadí, já to přežiju.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:01

Zunka dnes vecer po dnesnom cvicaku. Black v tom case este nebol doma - vysedaval v pivovare!!! :-D 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:05
Reakce na Solathis:

To je autosugesce! Az se napapa jeste vic, vyroste z nej gepard :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:36
Reakce na palahniukowa:

No no no!!!! :-))

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:40
Reakce na Potrefenáhusa:

to bola reakcia na autosugesciu, Godzilka je najväcsi a najkrajsi tiger u vas doma, samozrejme  :-)

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:46
Reakce na palahniukowa:

K těm psím ocáskům - mně přišlo dost drsné zjištění důvodu, proč se westíkům nikdy nekupírovaly oháňky, i když některým druhům teriérů ano. Westíci byli určeni k norování a za ocasy je majitelé rvali z těch nor 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:54
Reakce na Kokoska:

zaujimave! mna zasa velmi pobavi, ked vidim nejakeho dlhostrsteho psa alebo napr. retrivra v obojku s ostnami - povodne sa tieto obojky davali dobermanom, pretoze maju holy krk bez srsti a tie ostne im krk chranili pred fatalnym zahryznutim od ineho psa (myslim, ze prave pri psich zapasoch, ale to uz si nie som ista, ci sa nepletiem).

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 09. července 2017 22:56
Reakce na palahniukowa:

To je taky zajímavé, já znám jen tu verzi "aby pes netahal".

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 09. července 2017 23:29
Reakce na Kokoska:

tak to sa priznam, ze si neviem predstavit, ako obojok s ostnami zabrani tahaniu 

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 09. července 2017 23:43
Reakce na palahniukowa:

Někdo to vykládal tak, že ty ostny se zaryjou psovi do krku, snad ta část za krkem, když na vodítku moc táhne. Ale možná to byl nějaký trochu jiný obojek s jinak postavenými ostny. Mně to přišlo tak hnusné, že jsem to nijak blíž nezkoumala.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 09. července 2017 23:50
Reakce na Kokoska:

aha, uz chapem :-)

hovorila som o tomto - obojok s ostnami

a vy asi myslite toto - ostnaty obojok

zahada vyriesena :-)

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 09. července 2017 23:56
Reakce na palahniukowa:

Ano, ale tamto opravdu vypadalo jako jedna řada těch bodců směrem ven. Třeba to ten člověk nepochopil nebo jsem to nepochopila já, je to možné. Jak říkám, přišlo mi to hnusné, tak jsem nezkoumala detaily a funkčnost. 

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 10. července 2017 06:51

Máme nový prírastok. Ani sme nečakali. Včera ráno som počula maučanie . Tak som vyšla na cestu, že čo sa stalo. A poceste stredom ku mne bežalo čierno biele mača. Elzička začala štekať cez plot ako divá. Tak som vošla za nou, že jej dohovorím. Akonáhle stíchla, mača preliezlo plot a nakráčalo úplne suverénne rovno k Elze a oblizlo jej nos. Tá zostala celá paf a mám dojem, že sa rovno zamilovala. Hned ho vyumývala a už bolo jej. Tak sme zohnali misku, dali na terasu a a obehli susedov, komu chýba. NikoPoobede muž počul maučanie a tak si myslel, že sa mača zas niekam zabehlo. Ale nieee, v garáži objavil ďalšie. Tak máme dve!

Potom nám ďalšia suseda povedala, že ich už v sobotu videla potulovat sa po okolí. Niekto ich asi vyhodil.

Tak Elzička má čo robiť, oni potvory nechcu byt stále vedla seba, a každé ide iným smerom. Ani nevie, kam prv skočiť. 

Máme teda asi dve mačky, teda kocúrika a mačičku. No tak hádam im u nás bude dobre.