Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 03. července 2017 23:45
Reakce na palahniukowa:

Tak bych si je pohladila .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 03. července 2017 23:47
Reakce na palahniukowa:

:D Dobrá reklama, vidím že si sa chytila. Daj potom vedieť či sa ti antistatický koberec osvedčil  Ja mám doma alergika takže žiadne koberce, záclony, rolety a pod :) Ešte by tu nemusely byť deky, ale to by som Amy už nevysvetlila. A keď sa jej na nich dobre spí tak čo už. Len si budem musieť kúpiť aj neakú pre seba. 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 04. července 2017 10:58
Reakce na janička24:

Jak si ho tlapkami drží...jakože nedám! Jako bych viděla lvici s ulovenou antilopou...  Jako chudák  kačírek,  ale život je  krutej...

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 04. července 2017 11:48

Zdravime od rodicu!

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 04. července 2017 12:44
Reakce na Kokoska:

Nojo, já kočičku doma nemám...

Ale je to zábava, nepřehodnotíš to?

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 04. července 2017 12:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Kamarádům se ztráceli králíci,který meli ve stodole v ohrade,mysleli si,ze na ne chodi treba liška,az pak jednou přistihli svoji nejmenší zelvovinovou kočičku,jak táhne několikakilovyho králíka pres metr a kus vysoký žbrlení...

Jsem se chtěla zeptat, jestli nebydlej někde blízko nás...

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. července 2017 12:59

Tak si jdu postěžovat, že když jsem se pod vlivem ostatních přispěvatelek konečně odhodlala něco udělat se svým šatníkem, tak jsem neodpatřením skončila se Cidem před kamarádčiným bytem, vybavená sice veškerými potřebami na venčení, nicméně bez klíčů. Takže jsem se v tom bezvadném venčícím odění projela MHD přes půl Prahy a zpět :-).

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:20
Reakce na dynda:

Ale přehodnotila bych, jen bych si pak s kočičkou musela hledat nový bydlení. A občas hlídám toho psa, to by se asi kočičce nelíbilo.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:29

Ke kauze kocour versus králík - sousedi si taky kdysi mysleli, že jim na ně chodí liška, než chytili úplně jinýho ryšavce. A troufnul si i na fakt velký kusy.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:10
Reakce na Zina:

Cid si neplanovanu dlhu prechadzku s mnozstvom podnetov urcite uzil  :-))) 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:17
Reakce na Zina:

psi vencici ubor je uplne ok, kdyz mas s sebou toho psa:-)) pak jsou lidi kteri chodi jak se psem i kdyz zadnyho nemaji;-)

(a chtela jsem dat foto nasich "lovcu" a prej moc velky chm:-(

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:34
Reakce na dzizisketa:

tie su zlate  a tie jazyky vyplazene :-D

a aby som nezabudla, satanáš pozdravuje Bonnie 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. července 2017 15:41
Reakce na palahniukowa:

Nejsem si jistá, jestli si cestu užil, protože zahrnovala i hodinovou cestu tramvají (dohromady). Naštěstí v psí minitašce přes rameno byla i pohotovostní hotovost, takže jsem za ni mohla koupit náhubek. Ale mohlo být hůř, kamarádka už mohla být odjetá do Budějc, tam by se mi za ní pro druhé klíče jelo z Prahy hůř.

viktorka_od splavu Právě na hraně té zmíněné kategorie asi občas balancuju, takže - dobře mi tak :-).

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. července 2017 15:42
Reakce na palahniukowa:

Krásný to máte, pani... :-D.

dzizisketa A vy taky, to je Růženka? A se mi to zdá, nebo má Boňule trochu hnědej čumák?

KoraKora
Avatar
04. července 2017 16:10
Reakce na palahniukowa:

Jak to tam má tu hlavu, takhle úplně vobracene. Oni jsou tak sladký, když chrni.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. července 2017 17:14
Reakce na palahniukowa:

pozerala som na to, ze aky doveryhodny plysak, hmm, zaujimave... ked v tom mi to doslo  

dufam, ze Jiná Realita tuto foto prezije a kocicak neskonci za plotom...

!! ne, strašný tohleto! vypadá přesně jak puclokocour  jestli mi přinese kachnu, zabiju ho holýma rukama 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. července 2017 14:30

Nemáte někdo zmonitorovaný do kterých pražských obchodních center se smí se psem?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 05. července 2017 15:41
Reakce na Mutziputzi:

Ja mela dojem,ze nikam.kamaradka chodila se psem trénovat na anděl,ale nejsem si jistá,jestli nakonec nebyli jen v garážích. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. července 2017 15:43
Reakce na Potrefenáhusa:

100% do Metropole můžou, myslím i na Arkády, ne že bych tam chodila venčit, ale občas ho prostě nechci nechat doma, když tam mám namířeno.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 05. července 2017 15:49
Reakce na Mutziputzi:

Aha,tak to nevim,bohuzel,u nás do lokálního oc nemůžou.