Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 30. května 2017 17:37
Reakce na Sweet Potato:

Je to tak, má okolo tří kilo, vsechny naše kočky jsou větší než ona. Běžného psa by ohrozila, leda by se mu vzpříčila v krku. Do smíchu mi při žádné z těch situací nebylo. 

Chlpaňa je super!

Tak som sa zas pobavila  Takého hrdinu som tiež jedného poznala - štekal na cyklistov ako divý a keď cyklista zastavil, tak sa schovával za paničku.

Dievčatá, zas ste ma svojimi príspevkami pobavili  Relax s mazlíčkom ani u nás nie je možný, človek si ide len šnúrky zaviazať a už má psa v ksichte 

Online Friga
Avatar
1578 příspěvků moje polička 30. května 2017 20:39
Reakce na sisa.b:

"človek si ide len šnúrky zaviazať a už má psa v ksichte"

Nosite bryle? Friga ma ve zvyku dat mi pusu, kdyz se chystame na prochazku a ja si zavazuju boty, z nejakeho duvodu mi casto olizne i bryle 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 30. května 2017 20:59
Reakce na paktofonika:

ano, je to to. som proste mimo, sorry. mame teda tieto http://www.dokonalalaska.cz/e-shop/index.php?route=product/category&path=141 vonaju pekne, Zuna po nich tiez vonia pekne a ucinok: neviem, ale zasa netusim, co mozem ocakavat, takze zatial testujem; Z. mi pride rovnako ziva, ale zatial skusam, kam, ako a kolko toho na nu aplikovat (a nezaspat, kym Zunke zaucinkuju :-)

pokial vsak Amy nema nejaky extra problem, asi by som do nich nesla, aby som ju zbytocne nerobila rezistentnou na podobne olejicky, ak sa nejaky problem skutocne objavi. pokial znicila kreslo a cast gauca v case, ked nebola v fyzicky uplne ok a citila sa nekomfortne, to by som si najskor spojila s tym (a tiez by som uvazovala o tom, ze sa proste nudi). ale ak to nerobi stale, nehrotila by som to. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:08
Reakce na Zina:

Si z toho nic nedělejte, já jsem dostala předevčírem školení, že chudáčka Cida nepustím, ještě má ten ošklivej náhubek (měl haltinu) a nic se nanučí, když bude pořád přivázanej.
Já jsem měla krom Cida s sebou Terka na volno, paní s sebou měla svou 14letou fenu, co se sotva vlekla a určitě měla zájem o Cidovu divokou pozornost, k tý feně s sebou měla paní tříletý dítě a kus od nás stála ještě jedna paní o dvou berlích...

kamaratka ma vyzlu - pravidelne sa najde niekto, kto ma poznamky na jej vahu a udajnu podvyzivu. vyvrcholilo to tym, ze ju prikrmoval svokor a cez Vianoce jej kusok udeneho masa sposobil pankreatitidu: 2x denne dojazd na veterinu mimo mesto a infuzie, specialna strava este mesiac po, imunita v prdeli, no bolo to s nou biedne, ale nastastie sa pozbierala zvladla to (a az potom z nej bola podvyzivena vyzla). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:16
Reakce na palahniukowa:

No tak som dobre našla. Ja som tie kvapky nechcela kvôli ničeniu. Amy sa mi zdá byť trochu v strese keď ideme autom, takže som rozmýšľala nad tým, že by jej kvapky mohli pomôcť sa trochu ukľudniť. Celú cestu pekne sedí, ale vidím na nej že je v takom ako keby kŕči. 

Na tú úzkosť som tam pozerala iné kvapky, ale zatiaľ skúsim iné veci. Zajtra ju plánujem nechať iba v kuchyni, možno jej to prospeje. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:19
Reakce na Friga:

Nenosím, len teraz v lete slnečné a tie si stíham umatlať aj sama 

Dnes sa mi podarilo chlpaňu odfotiť z profilu 

Offline pecka
Avatar
5982 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:22
Reakce na sisa.b:

Je krasna 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:24
Reakce na sisa.b:

Chlpaňa je super!!  A ako sa chlpaňa volá?

Offline pecka
Avatar
5982 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:26

Tak ja casto pocuvam,ze mam doma prachovku,mop,ze to je ten mini yorkshire a pod  To,ze je mensia a lahsia ako mnohe macky,ani nemusim pisat.Ale ma taky apetit,ze sa bojim,ze raz zje aj mna 

Online Friga
Avatar
1578 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:30
Reakce na sisa.b:

Chlpana je krasna!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:32
Reakce na sisa.b:

Taky se mi chlpaňa líbí. A líbí se mi i to slovo. :)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:33

Jinak tedy zase jednou ventiluji hromadně svoje okouzlení všemi místními chlpaňami.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:35
Reakce na sisa.b:

Krásna 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:37
Reakce na sisa.b:

Krásná chlpaňa. 

Online Friga
Avatar
1578 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:38

Par fotek se sobotni prochazky

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:57

Ďakujem dievčatá  Učím sa fotiť, tak mi všetci musia stáť modelom 

paktofonika chlpaňa sa volá Mia.

Potrefenáhusa  zabudla som moreplavca pochváliť  Nech sa mu darí!

Naša miluje vodu, retrievera v sebe nezaprie.

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:58
Reakce na sisa.b:

To je moc krásná fotka, a modelka samozřejmě taky!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:59

Naše miminka rostou jako z vody.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. května 2017 22:01

A ještě jedno foto z návštěvy u Káji :-)

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 30. května 2017 23:43

Já jsem poslední dobou vůbec nestíhala ani číst ani přispívat, ale dneska trochu zaspamuju 

Není tu někdo, komu chybí ke štěstí kotě? Mám jich 5 navíc. Zatím jsou to uplná mimina, asi 2-3 týdny. Jsou z vesnice, od nějaké polodivoké kočky, co je porodila u koní. Starala se o ně, dokud nějakého chytráka nenapdlo, že jsou opuštění. Přitom v klidu spokojeně spinkali schovaní v nepoužívan míchačce, kam si je kočka odložila. No, vzal je a až o pár hodin později přiznal že je má někde zašitý u sebe. I když jsme se snažili je vrátit na místo, tak už je máma nenašla. Možná to vzdala, když je hledala několik hodin a marně  Tak je teď mám doma na flašce. Budou to ty nejumazlenější kočičky ( teda vypadá to, že spíš hlavně kocourkové)

Vím že je koťat všude plno, ale kdyby se náhodou někdo našel..