Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 21. května 2017 09:40
Reakce na Potrefenáhusa:

Aha, herdek tak to je smůla..

Offline moora
Avatar
7518 příspěvků moje polička 21. května 2017 09:43
Reakce na Potrefenáhusa:

ježiš, potlapkávám, to byly krásný náušnice!

(ale tak máš si to uklízet, že jo.

což je u nás tzv. nasírací věta. když něco provedou kočky, jsou na vině kočky. když něco provedou psi, máme si to uklízet.)

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 21. května 2017 09:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Ouvej. Dítě kdysi vytrousilo náušnici na návštěvě, našel ji buldog a něžně požvýkl. Už jsme ji nechtěli.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 21. května 2017 10:12
Reakce na moora:

No,klasika, nechala jsem je v kuchyni na stole...ani nebyly moc na kraji...jak proti tady tomu psovi nemam v podstatě křivyho slova,tak jak neco spadne na zem (a tomu dopomaha kocici rucicka), tak to sebere a rozkouse...(jakmile slyší ten pád na podlahu,pribiha i z jiny místnosti)

Offline Allysa
Avatar
514 příspěvků moje polička 21. května 2017 11:05
Reakce na Potrefenáhusa:

A nepoučí se a nepoučí... Jako mě tohle naučilo uklízet všechny drobné předměty, zejména náušnice, gumičky, špunty do uší, tkaničky do bot, tužky i zubní kartáčky třeba  A nasírací větu "Máš si to uklízet" používám teda taky, zrovna nedávno při stížnosti na oranžově zachlupenou tmavěmodrou košili  Ale tak když ji jeden nechá položenou přes židli a ráno mi vyčítavě ukazuje souvislou vrstvu oranžové srsti. A ještě je zajímavé, že vždycky, když něco provedou, tak jsou to jenom "moje" kočky 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 21. května 2017 11:34
Reakce na Allysa:

Ja uz se nezlobim... 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. května 2017 11:47

Ach akurát som prišla z cvičáku. Hrôza, des a katastrofa. Dnes tam neboli žiadny začiatočníci, tak sme cvičili s pokročilými. Amy bola duchom úplne mimo, o povele k nohe nemala zrazu ani páru, žiadne sadni ľahni sa nekonalo, a keď sa cvičilo odvolanie tak prišla iba raz a aj to len jemným pomalým poklusom. Pritom za bránami cvičiska je to úplne iný pes. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. května 2017 11:55
Reakce na paktofonika:

 vítej do klubu zoufalců, kteří mají hodného psa jen doma 

Offline Allysa
Avatar
514 příspěvků moje polička 21. května 2017 12:05
Reakce na Potrefenáhusa:

A sakra, a já jsem chtěla využít nabídku a přihlásit se k odběru  Jsem zaváhala...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. května 2017 12:07
Reakce na Jiná Realita:

 Už rozumiem tej frustrácii. 

Amy nič nerobila len ňušala a ňušala a ňušala a ....

Online pecka
Avatar
5972 příspěvků moje polička 21. května 2017 12:52
Reakce na Allysa:

U nás sú v ohrození väčšinou prezúvky,ponožky, prípadne vreckovky trčiace z vrecka.Ako nijako ich nezničí (teda zatiaľ nestihla),ale odnesie si ich niekam a tam ich stráži 

Online pecka
Avatar
5972 příspěvků moje polička 21. května 2017 12:54
Reakce na paktofonika:

@Jiná Realita hlásim sa do klubu.My síce na cvičák nechodíme,ale keď chcem občas niekomu dokázať,že Lily nie je uštekaná prachovka,aj to minimum,čo vie,razom zabudne 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. května 2017 13:47
Reakce na pecka:

No to verím. Ja som si myslela, že nám to ako tak pôjde a ono nie...:( Ale zajtra budem volať do výcvikovej školy a zajednám individuálne hodiny. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. května 2017 15:11
Reakce na paktofonika:

u pupíka těžko říct, čím se to řídí  někdy mu to jde 100%, dokonalost. jindy 0%. někdy je hodný dva dny a z toho mám dva dny chuť ho zabít. 

Offline Kiore
Avatar
207 příspěvků moje polička 21. května 2017 16:35

Z dnešní zahrádky 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 21. května 2017 16:58

Se nam stala takova situace. Nase 6ti leta fena je hned prvni harani po stenatech znovu nakryta (manzelovi jsem na tuto informaci jen suse oznamila, at si nachysta penezenku na kastraci ). Blbe je ze nemame jak zjistit jestli ceka nebo neceka stenata, vlastne az v pulce brezosti. Nechaly byste ji? Nebo vzit vsechno? Vubec nevim co ted s tim  Jednoho dne ho zastrelim.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. května 2017 18:11

Našla som fotku z minulého leta. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 21. května 2017 18:13
Reakce na rasaNori:

Fenu jsem nikdy neměla, takže můj vhled je nula nula nic, ale nedávno jsem slyšela chovatele, jak se baví, že fena se po štěňatech dává do pořádku minimálně rok. Bála bych se, že se těmi dalšími štěňaty hodně vysílí.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 21. května 2017 18:17
Reakce na Zina:

ja si to taky myslim, no nic pristi tyden ji objednam. Chudera chlupata :(

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 21. května 2017 18:26
Reakce na paktofonika:

Jiná Realita Opravdu upřímně a hluboce lituju všechny, kdo mají doma a venku v přirozeném prostředí a běžném provozu hodného a poslušného psa, a na cvičáku v umělým, kde stráví hodinu max. dvě týdně, jim to nejde :-D. Opačnej model, případně ten, kdy je pes tak nějak na ránu nonstop, je opravdu o moc lepší, ale fakt :-D.

Ale teďvážně, nic si z toho nedělejte, to je běžná praxe. Jeden týden vám to jde, i když čekáte nejhorší, a další týden by tam člověk psa nejraději nechal, i když si předtímm říkal, že na tom fakt zapracoval a bude to vidět.