Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:05

SunEclipse no to mě napadlo jako první a taky jsem to vyzkoušela! ne teda rouru ale kartonovou zábranu s otvorem... no dala jsem to na spací patro kam se leze po schůdkách co bych tipla že tlus'toch ani nevyšplhá... tak jo vyšplhá hladce a tu zábranu v noci rozbořil, spadnul dolu i s tím, zamotal se tam do nabíjecích kabelů, kravál strašnej, barák hore, já myslela že kočky jsou mrtvý a ráno jen odklidila škody

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:08

viktorka_od splavu u nás ta, co váží víc nevyskočí na komodu, tak tam má ta hubenější kotěcí granule.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2022 21:12

viktorka_od splavu Nasi maji takove retrivry. Kastrat likviduje i kompost a druhemu jsou videt zebra. Radu nemam, jen je krmit pod dohledem a jednomu poridit dietni zradlo asi. U nas se to vyrezilo jen s hubenym, kdyz byl u nas na hlidani a nezral, jidlo jsem mu sebrala a dostal druhy den. Od tretiho dne zral rychlosti na druhem miste ze 4 psu a zatim to drzi. Tlusty je furt tlusty, protoze proste nekde neco vystracha a mama neni svedomita v tom krmeni. 
Jinak tady je fotka naseho kralicka, kdyz musela pri cisteni kotce docasne sedet na repe a pulku jedne mezitim zhltla. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2022 21:12
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:13

Catherinne on právě potvora vyskočí všude:-(

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:14

viktorka_od splavu tak to nic. Máme výhodu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:15

Jos mě ty kočky míchnou páč prý nesmí hladovět, krmit je jak psy jednou denně tak to se dá uhlídat, jenže to by jim mohla odejít játra. teda třeba je to nějaká pověra

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:17

Catherinne to teda máte! já se mu smála ještě na baráku, třeba byl schopnej si namlátit při běhu do schodů, že to napoprvé netrefil a zaškobrtnul, ale pořád to na druhý či třetí pokus zvládl.. jenže je na kočku ještě relativně mladej, asi 5-6 let, a já bych teda nerada aby z té obezity onemocněl když tu nějakých 15 ještě v poho může být

Online Gatita
Avatar
7158 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:17

 Potrebuju asi nejaky kartac na kocoura, co byste prosim poradily? Ve zverimexu nemeli ani jeden, tak musim neco objednat. Delaji se mu priserne dredy, neco jsem ostrihala, ale delaji se dalsi a dalsi, je uz hrozne stary a neohebny a asi se nezvlada pucovat, navic meni srst... Kratka husta srst, napul britska. Nebo co s tim, ma tam uplne hroudy, tvrde jako kamen. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:20

Gatita lidskej tangleteezer zkus 
ale něco budeš asi muset vystrihat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:24

Gatita já bych zkusila normální "lidský" tagle teezer, a pokud to nepomůže tak trimovací hřeben, on rozčesává a odřezává zaráz

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:27

viktorka_od splavu my bychom potřebovali aby Ebby trošku zhubla, navíc musí mít stravu na ledviny a močák, Adinka by mohla trochu přibrat  tak má kotěcí. Ale je to náročný!

Online Gatita
Avatar
7158 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:28

Potrefenáhusa to nejhorsi jsem vystrihala, ale jak hrozne lina a neolizuje se, tak mu ta srst hrozne jakoby plstnati. Musi ho to i tlacit, kdyz lezi. No je to hrozne, je to takovy starik, ruzne tu pajda a pokaslava, takovy sesup za posledni rok. Tangle teezer mam, tak ho jdu rovnou vyzkouset

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2022 21:29

viktorka_od splavu To jsem vubec nevedela. Ale treba na tom neco bude, pes je proti kocce takova popelnice vsezrava, tak i tu skladbu stravy maji jinou. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:31

Catherinne vaše holky mají celej život dokonalou péči, to je úplně jiná liga, ty se mají

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:53

viktorka_od splavu no tak snažíme se, to zase jo

A proč má ten větší oholené bříško? 

(Ebby ho má taky, byla na kontrole)

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:54

Jos Nejkrásnější černej flek!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:55

Catherinne nemá nic oholenýho, taky to nechápu, asi už mu tam nevyzbyly chlupy?

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:56

viktorka_od splavu fakt? Tak fakt vypadá, jak sjetý mašinkou

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 21:57

Catherinne mě to i trošku vyděsilo když jsem si toho všimla. ale furt jsou oba spokojení