Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 06. října 2022 10:37

milacka krásná

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. října 2022 14:34

Magráta Emka ďakuje❤️

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. října 2022 14:36

Krehutka Emka rada pózuje, Niki už menej

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. října 2022 15:04

milacka Krásný jsou! A evokujou pocit ve mně pocit, že jsou úplně bezzápachový, a že jsou cítit maximálně tak vypranýma peřinama! :-))

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. října 2022 15:20

Zina pravda, sú bezzápachové, chlpy púšťajú minimálne a večer ich pretriem vlhkými psími utierkami a sem tam použijem jemný prírodný relaxačný zásyp na srsť pre psov s vôňou vanilky. Vtedy sú k zožratiu 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. října 2022 21:56

Moja modelka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 09. října 2022 05:04

Zina my takhle hladkosrstyho pejska kdysi měli a vonel fakt celou dobu jak houska na krámě

pouštní liška taky až na par excesů voněla ... ale ty koupací pořád napůl mokrý psi, to je celkem peklíčko a nejhorší je to z gauce a sedačky, byť prekrytyho dekou, ty peru na 90 s dezinfekci, jinak se to nedá 

milacka krasny jsou 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 09. října 2022 05:06

Ale nevyhnala bych

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 09. října 2022 08:58

Potrefenáhusa Tí sú podarení!

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 09. října 2022 08:58

milacka Krásna!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 09. října 2022 10:44

Potrefenáhusa Mámě takhle voněl ridgeback pařinama, až pak když byl starej, tak byl cítit takovým pižmem.

Nám postel cítit teda není vůbec, ale tam chodíme, až když je pes suchej. Gauč je jakože zakázanej, tam se smí jenom v případě potřeby přitulení a to tam vydží tak pět minut, takže ten je taky ok. Ale mokrej teda cítit je, nejhorší je to po létě, kdy je pořád ve vodě, vlastně čím víc se koupe, tím víc  musíme koupat. Suchýho psa doma necítím, ale bordel teda nanosí, teď co tu leze batole, tak je vysavač denně v provozu a vytírám občas i dvakrát za den (ale to jsme občas dělala i předtím).

Když tak nad tím přemýšlím, tak Cid moc ten gauč nevyhledává, on je taková přílepka, takže většinou leží mně pod nohama a přes léto se chladí na dlažbě v koupelně. Na tohle byla expert Belisa, ta na gauči bydlela, takže měla svůj. Ale on ten vlkodav nemá narozdíl do fleta funkční kožich, no.

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 09. října 2022 10:55

I mokrej westik je vydatne citit, na to jak je malej. Oni maji tu srst hodne hustou, takze kdyz neni zrovna po strihani, staci chvile drobneho mrholeni nebo prulez mokrou travou a je to tam. 

Ten nas uz je dedecek, uz se sotva soura, kde jsou ty casy, kdyz lital ve snehu jak raketa. Ted mel neco s kycli, nesmel do schodu, coz je u 11kg psa ve ctvrtym patre bez vytahu vtipny. A  nechodici batole k tomu, dcera nevedela, koho ma vynest driv a koho nechat dole. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 09. října 2022 14:46

Elzicka teraz je cítiť hlavne po dlhšom spánku rano a aj tym ze uz je starsia . Ale ked sa vylieta vonku doslova vonia čerstvým vzduchom. 

Uz som premýšľala nad pudrom pre psov tak asi niekedy vyskúšam ked to milacka vyhovuje. Ale na gauč ani do postele nechodi. Zato koberec, ktory neviem prečo vlastne sme kupili vlnený je cítiť viac ako starý pes. 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 14. října 2022 14:36

Jedná voňavá kočička na veterině

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 14. října 2022 14:49

Catherinne

jinak Daníkovo močové kameny stále řešíme. Když bere sirup proti bolesti a zánětu, tak ok, ale jakmile vysadíme, má krev v moči a prostě hůř močí :-( Blbý je, že se to nesmí brát dlouhodobě. TAkže dnes na veterině dostal další přípravky, i něco na úzkost, tzn. upravit psychiku (mně se nezdá úzkostný) + doporučení vytunit domácí prostředí a pořídit víc škrabadel atp :-) 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 14. října 2022 15:09

Magráta Ebbynčin močák je naštěstí v naprostém pořádku a ani náznak kamínků, teď řešíme, naštěstí jen trochu, ledviny. 

Daníkovi přejeme ať je fit co nejvíc to půjde

Online RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 14. října 2022 20:10

Janulik03 Ronýsek se nerad koupe a když smrdí jak kozel (chlap, no...), vmasíruju mu tuhle pěnu do srsti, moc krásně voní, zkus

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 14. října 2022 21:11

RoSa dakujem, zrovna potrebujem ist do zoopredajne tak sa spytam.

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2022 20:25

Tak ja poslu jednoho smradocha venkovniho. Jen se to zvire neda fotit, vetsinou je cerny flek. Ted je se mnou doma suseny ve starem prosteradle, ale dlouho to asi ani jeden nevydrzime.

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 15. října 2022 20:30

Jos no to je krásnej bobánek