Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2022 20:37

Jos to je medvídek! Jak je starý?

Mně ten můj teda voní, vlastně i mokrý, akorát mám slabší čuch, tak možná nemám plnou nálož , ale za sucha ho občas očuchávám.

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2022 20:38

Potrefenáhusa to je krásně pohodová fotka

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2022 20:50

bublifuk Tri a pul mesice. On suchy voni (jeste), ale vetsinou suchy moc neni . Jak je nekde jakakoli nadoba s vodou, potok, kaluz nebo blato, nalozi se tam jak v laznich.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 15. října 2022 21:05

Jos no ale jezuskote, to je krasnej chlapik To musi byt super zaborit ruce do te jeho srsti :) 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 16. října 2022 05:33

Joskrasne strasidielko

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 16. října 2022 05:35

RoSa tak som penu zakúpila a vyskúšala. Elzicka nedakuje, ale ja ano. Vyzerá to na pravidelný produkt. Ďakujem 

Offline Kokoska
Avatar
28319 příspěvků moje polička 16. října 2022 08:38

Mne prijde divny ty psy necim pajcovat, aby voneli, vzdyt jim to musi byt strasne neprijemny? Tak kdyz si porizuju psa, asi musim pocitat s tim, ze obcas holt vonet nebude?

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 16. října 2022 08:56

Kokoska no bezny pes sa kupe rad, holt a potom su psy ktorí naju z vody doslova hrozu. Ano zriadujes si psa, ale ved aj my smrdime ked sa nekupeme . A nie vzdy je moznost nechat psa vyvalat sa v piesku tak potom nastupuje údržba. Denne ju pretriet vlhkou handrou je uplna samozrejmost. Zije s nami dnu tak nevidim dovod ju nechat tak. Ta pena je suchy sampon. Elzicke nevadí ze ju nim cistim, ale zvuk tej peny, ked ju striekam. Inak masaz si uziva  

Online RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 16. října 2022 09:05

Kokoska přesně, jak píše Janulik03 : ridgeback vodu moc nemusí, mám už druhýho, a u obou to samý - do vody ho nedostanu... naštěstí je ta srst samočistící, stačí přetřít mokrym hadrem + občas ta pěna pro pocit vymydlenýho pejska... nevidim v tom žádný problém

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2022 09:47

Je to tak, ridgeback není vodní pejsek. Náš jedinej pokus o umytí pejska v koupelně skončil 3 mokrýma lidma, mokrou koupelnou a v podstatě suchým psem :-D
Když byla ráno mokrá tráva, nechtěl se jít ani vyčurat.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 16. října 2022 10:00

Zina jo a v zime nosi bundu ked silno mrzne 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2022 11:21

Janulik03 Taky jsme měli. Nevadil teda ani tak ten suchej mráz, ale déšť a sníh. Byla to jenom taková pláštěnko-dečka s fleecem uvnitř.

My jsme jedne čas dost zvažovali královskýho pudla, ale odradily mě fotky v komplet oblečkách, sice absence línání je fajn, ale ta údržba plus oblíkání v podstatě vždycky, když je mokro, mě odradily.

Online RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 16. října 2022 11:22

Zina jo, v mokrý trávě našlapuje ridgeback jak baletka

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2022 11:23

A k tomu koupání, Bart do rybníka vleezl, když tam viděl Terka s Belisou, ale muselo být fakt horko a nesmělo se namočit důležitý náčiní :-D.
Když nebylo vedro, tak stačilo, aby kolem něj proběhl Terk, z kterýho odstříklo pár kapek, a Bartík už se honem oklepával.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 16. října 2022 11:53

Zina jo presne pokryvka cez chrbat s fleecom dnu a zapnute popod brucho. 

Sestra ma RB psa maju ho vonku s vyhrievanou budou. A normalne ma v zime podsadu, to som este u nich nevidela. Nemaju ho teda z chovnej stanice tak ťažko povedať ci je čistý. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 16. října 2022 12:21

Zina myslela jsem, ze pudl je z původem z portugalskyho vodního psa, takže by mu voda nemusela vadit? 

Ruficek teda vodu taky hodně nerad a u těch nutných exekucí žalostně kvílel

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 17:53

tak koukám a mám jednoho vychrtlýho a jednoho morbidně obézního kocoura. automatický krmítko s čipovýma obojkama si nemůžu dovolit. oddělit je nemám jak. Malej anorektik by potřeboval mít žrádlo k dispozici pořád, protože nežere ale jenom po trošilinkách uždibuje. A Tlusťoch zhltne všechno na co přijde. nějaké nápady?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. října 2022 20:28

viktorka_od splavu ale jak je spokojenej

Radu nemám, leda přes den oddělit do jiných místností. A pak anorektika krmit něčím vydatnějším, jestli k tomu teda bude svolný. Barf jsi nezkoušela?

Edit:jo už čtu, že je nemáš jak oddělit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. října 2022 20:49

Krehutka barf ten rozdílný apetit bohužel nijak neřeší. oni jsou takhle od malička, jak Laurel a Hardy, ale nebylo to tak extrémní. malej se jídla dožaduje, s chutí se na něj vrhá, ale po chvilce ho to přestane bavit. i když ho zavřu v kuchyni, stejně za chvíli lelkuje a nežere. tlusťoch si toho hledí, svoje slupne ve vteřině a pak si počká, až malej opustí misku. ten by se pak k tomu vrátil a postupně to ujídal, jenže už tam nic neni. kdybych byla pořád doma, tak by se to snad dalo nějak uhlídat, nebo kdybych jednoho mohla vyhnat na zahradu.. smůla no

Online SunEclipse
Avatar
3108 příspěvků moje polička 18. října 2022 20:51

viktorka_od splavu krmení na konec roury, do které se tlustý nevejde