Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 12. října 2019 20:39

MP Marge hladím na dálku 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 13. října 2019 09:12

MP Marge chudacek, něco sezral?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 13. října 2019 09:14

Obtěžuju

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 13. října 2019 09:37

Potrefenáhusa No jo, krabice bylo to, co v té divočině chybělo...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 13. října 2019 11:14

Catherinne voni musej

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 13. října 2019 11:15

Porcuje se maso do mrazáku pro pejsky a kdo stojí první ve frontě?!!!

Offline MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 13. října 2019 16:57
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge chudacek, něco sezral?

​Asi jo

Ale meli jsme ho nechat na pokoji a pockat, az to prejde. Uz se nam to parkrat stalo. Jenze ja tentokrat zpanikarila, protoze se klepal jako ratlik a schovaval se pod stolem, coz nikdy predtim neudelal...

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 14. října 2019 00:49

Jdu si sem pro radu, třeba někoho z vás něco napadne, já už nějak ztrácím trpělivost. Naše bílá chlupatá kočka (3 roky), je od mala nejedlík, nejeví ani trochu zájem o žádné lidské jídlo, nejradši má granule a sušené maso. Vždycky mi přišlo hrozně divné držet kočku jen na granulích (ikdyž kupujeme ty nejkvalitnější, co jsou k dostání), takže jsem jí od začátku, co byla u nás, nabízela všechno možné jiné (vlhké) jídlo, kvalitní kapsičky, konzervy, syrové maso všech možných druhů ... Nikdy se to nesetkalo s úspěchem, občas milostivě trošku snědla, většinou jsem to ale pořád vyhazovala, protože madam k tomu jenom čuchla, udělala otrávenej obličej a vrhla se na granule. Po čase jsem to vzdala, prože nesnáším plýtvání s jídlem, hrozně mi to vadí, sama se snažím, abychom s mužem nic nevyhazovali a bylo hrozné dělat to pořád kvůli kočce.

Byli jsme ale teď nedávno na veterině kvůli očkování, paní doktorka jí prohmatávala břicho a řekla, že ho má hodně tvrdé, že bychom měli tu stravu upravit a zařadit něco vlhkého - takže zábava znovu začala a všechno se znovu opakuje :))). Nenapadá vás nějaký tip, nějaká rada; co s tím? Paní doktorka radila např. polít granule nějakým olejem, ovšem to ta kočka taky nežere

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 14. října 2019 00:51

Zlobec zlobivý!!

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 14. října 2019 00:58

A vrcholem všeho bylo, když jsme teď o víkendu byli na chalupě, já jí zapomněla vzít nějaké kapsičky s sebou, tak jsme jí dali Shebu, co tam má tchýně pro svého kocoura, a ona to bleskurychle sežrala a olizovala se až za ušima, potvora!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 14. října 2019 06:26

Rhaenys takze problem vyresen

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. října 2019 07:03

MP Marge Ach jo. Keď sa sype, tak všetko. Prajem vám všetkým skoré uzdravenie

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 14. října 2019 07:46

RhaenysZlobec je krásný a problém tedy evidentně vyřešen :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 14. října 2019 07:57

Rhaenys Možná by pomohlo, aby víc pila? Kočky moc nepijou. Naše začaly výrazně víc, když jsme jim pořídili fontánku. A taky prý by měly mít misky někde dál od žrádla, na více místech.

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 14. října 2019 08:33

Rhaenys syrový maso jste zkoušeli? já mám taky nežravý kočky, ale na játra, srdíčka, kuřecí prso se vždycky stojí fronta

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 14. října 2019 09:50

Rhaenys dala bych jí klidně tu shebu, jestli to žere. Nebo znám lidi, co dávaj kočce preventivně stříkačkou denně vodu do tlamičky, ale to bych asi nedala (měla problémy)

moora Goliáš samotný játra ani srdce nežere, ale takový to psí maso ze salámu, kde je směs kdovíčeho včetně těch různejch cév a trubek a všelijakýho eklu, že i mně se z toho dělá trochu šoufl, tak na to běží smykem a žere to plnou hubou

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 14. října 2019 09:51

Svět je zlej. A nespravedlivej.

(Už měl)

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 14. října 2019 09:52

Rhaenys Moje kočka se více méně jen na granulích dožila 21 let. Zkus jí je zalít třeba vývarem? Nebo smíchat s masovou kapsičkou? Pak taky různé značky vyzkoušet-a hlavně o nich nemluvit pohrdavě, jednou jsem řekla, že je divnej název "propesko" na žrádlo pro kočky a ona se toho už nikdy netkla!!!

Jo a taky milovala olivy a šťávu z nich...já jí to teda nedávala, ale možná by to byla taky možnost

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 14. října 2019 10:39

Predstavujem starkinho Mura-obdivovala som ho,že držal a vôbec ich neškriabal,bol úplne v pohode (asi má výcvik)

A keď sa zaťal,že už nikam nejde

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 14. října 2019 10:42

pecka lol, no voni některý chudáci jsou otahaný od těch dětí a rezignujou, ty děti to nosej jak pytlík brambor