Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 16. března 2019 08:40

Sweet Potato no Rufík byl vždycky po těch hodinách s trenerém úplně vyřízenej, většinou odpadnul už v autobuse cestou domu, ale on je celej takovej nízkoaktivní, když nejde o hlídání :-)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. března 2019 08:44
Reakce na Dadoo:

jinx no a to se představ, že podle papíru se jmenuje Chevrolet. 

MP Marge si to musel vynahradit, ne? Když byl tak dlouho hodnej .. 

​to je ale taky pitome, ten zigulik je nakonec fakt nejlepsi. 

nekdy ty zvirata k tomu prijdou... ke kamaradovi na chalupu se v kvetnu priloulalo kotatko, tak se nabizelo, ze to bude Kveta... za asi dva mesice se ukazalo, ze Kveta ma celkem vybavu, takze je to Kvetak a vyreseno 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 16. března 2019 08:46

jinx ale chudáček  já asi zůstanu u černý a chlupatý, i když černý už se nabízelo jméno Vtěrka....

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. března 2019 09:13

Potrefenáhusa no a taky mivali cernou kocku, ktere se narodilo asi pet nebo sest cernocernych kotat, ktere rozdali... nicmene, nez je mohli odstavit, tak pro ne meli jednotne jmeno "Brikety", protoze nebyl jediny znak, ktereho by se mohli chytnout. Tak proste Brikety, pak na to zavolani i slysely  

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 16. března 2019 09:22

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 16. března 2019 09:25

jinx ale Briketa vůbec neni špatný jméno!!!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. března 2019 09:30

Potrefenáhusa neni a tady pani kocka by ho s prehledem unesla 

Offline barbucha blogger
Avatar
30710 příspěvků moje polička 16. března 2019 10:44

Potrefenáhusa jinx 

Jste mi s tou Briketou připomněly... kdysi na chalupě nás navštěvovala polodivoká kočka, taky černá (nádhernej kožich měla) a říkali jsme jí stejně  Nikdy nešla blíž, nechávali jsme jí misku v chodbě a když jsme odjížděli, tak vždycky něco i venku. Pokaždý se na nás zas přišla několikrát podívat, dala si nějakou laskominku a šla si po svým... ani jednou se nám ji nepodařilo přilákat, natož pohladit.

A jednou jsem přijela a Briketa na mě čekala v chodbě. Dala jsem jí něco do misky, ale ani si toho nevšimla, koukala na mě a mňoukala. Tak jsem popošla k ní... odešla pár kroků, zastavila se a zas mňoukala... takhle to šlo pěknou chvíli, chodba byla dlouhá přes deset metrů... no krátce a dobře, Briketa mě takhle za sebou lákala až do bývalý konírny, kde jsme skladovali dříví a uhlí, úplně cíleně - z chodby byly vchody i do jinejch místností, ale trvala na jediným směru. A tam v tý konírně, v koutě za dřívím, na pilinách... měla koťátka! Chtěla mi je prostě ukázat 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:07

Květák a Brikety jsou naprosto boží jména. Takováhle náhodná jsou naprosto nejlepší. Znala jsem kočky Ofinu a Tupíráka. A moje teta měla Budíka. Její synek ho tedy nejdřív pojmenoval Buzík, ale teta ho nenápadně přejmenovala, aby se na něj nestydela volat z okna

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:09

barbucha ale jako

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:10

Potrefenáhusa krasavice... a briketa by ji slusela 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:18

barbucha no teda  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:19

Dadoo uplne to slysim, buziku, slez z toho stolu 

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:39
Reakce na Sweet Potato:

MP Marge To mi přijde jak hyperaktivní dítě po vyučování.

​No presne 

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:40
Reakce na Dadoo:

MP Marge si to musel vynahradit, ne? Když byl tak dlouho hodnej .. 

​No ja doufala, ze bude aspon unavenej 

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Sweet Potato no Rufík byl vždycky po těch hodinách s trenerém úplně vyřízenej, většinou odpadnul už v autobuse cestou domu

​V to jsem PRESNE doufala! 

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:44
Reakce na jinx:

Potrefenáhusa no a taky mivali cernou kocku, ktere se narodilo asi pet nebo sest cernocernych kotat, ktere rozdali... nicmene, nez je mohli odstavit, tak pro ne meli jednotne jmeno "Brikety", protoze nebyl jediny znak, ktereho by se mohli chytnout. Tak proste Brikety, pak na to zavolani i slysely  

​Smeju se tady Briketam jako blazen, a navic jsem si prave uvedomila, ze kdyz muzou byt kotata Brikety, tak neni duvod, proc by krabi nemohli byt Krabi - uz nemam zadne vycitky, ze jsem jim jeste nevymyslela zadna jmena 

Offline mitford sister
Avatar
1410 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:45

moc prosím pro kamarádku: nějakého kynologa, který napravuje psy (něco jako desenský, ale asi někoho víc v praze a víc mainstream). pes je chrt a pravděpodobně agresivní ze strachu na jiné psy (po nějakých konfliktech s jiným psem na psím hotelu), předtím bez problémů. jinak je dobře socializovaný.

případně i nějaké tipy, rady (tak nějak si pamatuju, jaké rady byly pro barbuchu s poppy, ale nevzpomínám si, co tam je/bylo příčinou agrese a nakolik se to vztahuje k tom výše)

předem všem moc děkujeme!

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:50
Reakce na Dadoo:

Květák a Brikety jsou naprosto boží jména. Takováhle náhodná jsou naprosto nejlepší. Znala jsem kočky Ofinu a Tupíráka. A moje teta měla Budíka. Její synek ho tedy nejdřív pojmenoval Buzík, ale teta ho nenápadně přejmenovala, aby se na něj nestydela volat z okna

​Kdyz nase prvni kocka vrhla kotata (tatinek byl z tech, kdo trval na tom, ze kocka musi alespon jednou zazit slasti materstvi, nez ji dame vykastrovat), tak tatinek pojmenoval dve mourovata Mnaga a Zdorp, a jedno cerne Pobuda, pry po otci 

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 16. března 2019 15:20

MP Marge Mňága a Žďorp!