Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:25

Jimik Hm, kdyz na to kliknu, tak se mi sice otevre FB, ale rekne mi to, ze obsah momentalne neni mozne zobrazit 

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:28

Damy, vsem zucastnenym dekuji za zpravy o podobnych projevech psu a kocek, budu tedy doufat, ze Chico ve snu jen honil nejakeho zajice  Uplne mi staci pritel se schizofrenii - mit jeste psa epileptika, to uz bych se taky mohla zblaznit 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:29

MP Marge je tam megarychlej papillon, jak běží závod agility, pes super, ale nechápu tu holku, že ho stíhá, to neni jenom o fyzičce, ale musí mu stíhat dobře ukazovat 

tady na youtube, jestli uvidíš

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:32

Potrefenáhusa pes skvělej, ale z té holky mi normálně spadla čelist ... :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:35
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge je tam megarychlej papillon, jak běží závod agility, pes super, ale nechápu tu holku, že ho stíhá, to neni jenom o fyzičce, ale musí mu stíhat dobře ukazovat 

tady na youtube, jestli uvidíš

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:35

nolita jako hustý, v tý rychlosti, to fakt stačí malá chyba, blbý gesto a ten pes už běží špatně a jinam

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 20. března 2019 17:38

a mně se tam ještě líbí, jak si lehne na tý houpačce a čeká, až se mu to překlopí, já teda agility nijak nerozumim a moc jsem těch závodů neviděla, ale tohle neznám, vim teda, že musej na ty žlutě označený plochy dát nohy, nesměj z toho skákat 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 20. března 2019 18:27

MP Marge omlouvám se, mě ten odkaz fungoval, ale Potrefenáhusa už mou chybu napravila . Celý ten výkon je neuvěřitelný, mě fascinuje jak Gabby prolétla tou slalomovou vlásenkou.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. března 2019 18:46
Reakce na Potrefenáhusa:

nolita jako hustý, v tý rychlosti, to fakt stačí malá chyba, blbý gesto a ten pes už běží špatně a jinam

​teda to je fakt skvele! oba jsou skveli! 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 20. března 2019 18:49

Potrefenáhusa 

Vůbec těmhle závodům nerozumím, ale předpokládám, že nemají možnost to trénovat na té dráze předem. To bych ještě chápala, takhle jenom čumim.

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:12
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge je tam megarychlej papillon, jak běží závod agility, pes super, ale nechápu tu holku, že ho stíhá, to neni jenom o fyzičce, ale musí mu stíhat dobře ukazovat 

tady na youtube, jestli uvidíš

​Jee, dekuju, YouTube funguje 

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:13
Reakce na Jimik:

MP Marge Dneska jsem viděla tohle https://www.facebook.com/ianbremmer/posts/632059457225602/

video a nevím proč, vzpomněla jsem si při tom na Chica.

​Jak nevim proc - vzdyt to je celej on  Akorat ze Chico nema ty hnede znaky...

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:17
Reakce na dynda:

Potrefenáhusa 

Vůbec těmhle závodům nerozumím, ale předpokládám, že nemají možnost to trénovat na té dráze předem. To bych ještě chápala, takhle jenom čumim.

​Hele, ta moje kamaradka, ktera nas porad zve na navstevu navzdory tomu, ze ji Chico demoluje byt, je ted uplnej blazen do agility a chodi s feneckou kazdou sobotu na trenink. Pry tihle soutezni psi vetsinou maji trenara, ktery ma k dispozici vsechny ty prekazky, a da se poridit i miniaturni set, ktery ona nedavno zakoupila a ma ho, ehm, v obyvaku, tomu rikam nadseni 

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:20

Jimik Potrefenáhusa Damy, moc dekuju za to video, to je totiz znameni z hury: Kamaradka me uz premlouva, abych se s Chicem dala taky na agility, ze budeme trenovat spolu! Ja zatim odolavam, protoze Chico se musi naucit zakladni povely, nez zacne nekde blbnout na draze, ale na tom uz taky pracujeme, trenerka k nam chodi domu.

No ale jak koukam na to video, tak Chica uplne vidim 

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:22

Ty jo, ten slalom!!! 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:32
Reakce na dynda:

Potrefenáhusa 

Vůbec těmhle závodům nerozumím, ale předpokládám, že nemají možnost to trénovat na té dráze předem. To bych ještě chápala, takhle jenom čumim.

​Možnost trénovat nemají, ale před závodem je prohlídka trati, kdy mají psovodi možnost si celou trať projit/proběhnout a vymyslet, jak to pobezej.

Ad zonovy prekazky: to jsou ty s barevné odlisenejma koncem, áčko, kladina a houpačka, na ty barevný konce musí pes šlápnout alespoň jednou nohou, jinak je to chyba (=5 trestných bodů). A z houpačky nesmí seskocit, dokud se nepreklopi.

Jsou 2 druhy závodu, agility, kde jsou zařazeny právě zonovy překážky a jumping, kde zas pro změnu žádná z nich není, jen skokovy a tunely. V rámci závodu se běží oba druhy a výsledek se sčítá. Vyhrává ten, kdo dobehne s nejmenším počtem trestných bodů a s nejlepším časem (čas je až druhé kritérium, počet trestných bodů je důležitější, tj. ten, kdo má třeba 5 TB bude v pořadí za vsema, kdo mají 0, i když dobehnul v lepším čase)  trestné body se udělují za chybu (shozena latka, neslapnuti na zónu...) nebo odmitnuti (špatný náběh do slalomu...), odmítnutí se musí opravit - vrátit a znova. Vynechání překážky, překonání v opačném směru, neopraveni odmítnutí, překonání jiné překážky znamená diskvalifikaci. 

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:01

moora 

Tak tohle by nebylo nic pro mě. Já jsem ráda, že při canicrossu prostě jen běžíš vyznačenou tratí a vyhraje ten, kdo je nejrychlejší

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:15

dzizisketa pro nás leda para-agility nebo lazyagility

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:49
Reakce na Potrefenáhusa:

dzizisketa pro nás leda para-agility nebo lazyagility

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 21. března 2019 10:46

MP Marge A jak proběhla tou tubou ani nezpomalila v zatáčce.