Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 14. března 2019 12:09

Janulik03 

 

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 14. března 2019 12:38

Jak dlouho roste pes ? Myslím jako velikostně od štěněte - cca do jednoho roku? Nebo je to různé od plemene?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 14. března 2019 12:44

Samantha velký rostou dýl, ale obecně mi přijde, že do toho roku tu kohoutkovou vejšku většinou naberou a pak už jen mohutněj. Ale myslim, že velkej pes může růst klidně do dvou let, malej i míň jak rok 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 14. března 2019 12:49

Samantha Elzička výšku dosiahla mám dojem do roka a pol a potom už len mohutnela a silnela. Ale RR dospievaju trošku neskor.

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 14. března 2019 13:08

Hmm, já si to myslela. Tak to já ten novej pelech ještě pořizovat nebudu.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 14. března 2019 13:35

Samantha ani drahý obojok  Otec hned ked videl Elzičkinu mamu kupil krásny kožený obojok a doteraz visí navešiaku. Je privelký aj teraz, tak už asi nedorastie 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 14. března 2019 15:06
Reakce na Kokoska:

​Chybí vám jedna kočka, hosti se nepočítají 

no já nevim, jestli jsou to ještě hosti.....

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 14. března 2019 16:46

Potrefenáhusa Goliášek by řekl Vetřelci 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. března 2019 19:40

Žigulík byl včera nešťastný chudáček. Jen si tak vyběhl ven a pak se nemohl vrátit domů. Na schodech seděla vrátná a on se jí bál..  A vrátná neměla v úmyslu ustoupit.

Až jsem otevřela dveře, kočka utekla, Žigulík vystartoval asi dva metry jejím směrem, jako aby se neřeklo, zuřivě zaštěkal a zahnul domů.. hlavně fofrem, než přijde další 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. března 2019 20:20

Dadoo zigulik to je kocourek? to mi nejak uniklo. To je teda prisne jmeno :D

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. března 2019 21:10

jinx Žigulík je hafan. On se jmenuje tedy Gigolo.. Ale to je ještě blbější než ten Žigulík 

Na schodech je Pankáčka. Jedna hyena z kočičího gangu. Hlídala vchod a byla naprosto v klidu, ani stopa strachu z čokla..  On byl chudáček, kňučel a obíhal v bezpečné vzdálenosti.. a moc chtěl domu..

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 14. března 2019 21:44

Teda jak je Poppy postrach okolí, tak je to jinak naprosto zlatej "pacient". 

U jednoho oka se jí dělaj furt takový ospalky, jako strup to vždycky vypadá, nevim proč... tak jí to čistim borovou vodou a natírám oftalmoseptonexem... šťourám kolem oka... ani se nehne.

A jelikož kelpa moc nezabírá, koupila jsem na férovku dětskej kartáček a dětskou pastu a čistím jí zuby - drží, necuká se...

Dlužno dodat že před ni ale vždycky postavím dózu s piškotama, aby věděla, že ji čeká odměna  Ale fakt, vzorně spolupracující pejsek. Doma. 

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 14. března 2019 21:47

barbucha dětskou pastu?!

kup jí ve zverimexu tu s drůbeží příchutí, sadisto!

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. března 2019 22:19

Dadoo no tak pankacka minimalne zezadu vypada jako bu, takze je jasne, ze to musi byt ostra kocka, ktera ma proste jasno  zigulik je sladky 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. března 2019 05:16

Dadoo no to teda je, kdybych mela volit mezi gigolem a zigulikem, tak taky radsi zigulika  pekny pejsek. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2019 09:41

RoSa 

Dětská by měla bejt neškodná, ne? Jsem to vochutnala a nepálí!

Ale máš recht, s masovou příchutí bude lepší. Jen aby pak nechtěla čistit zuby třikrát denně! 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 16. března 2019 06:03

Zpravy z bojiste: Chico mel prvni lekci s trenerkou. Prisla k nam domu, s Chicem se hned spratelila, fakt mila a sympaticka holka. Nemohla si Chica vynachvalit; pry civavy jsou vetsinou tvrdohlave, ba i zakerne, ale Chico zadne takove vlastnosti neprojevuje. Ja ji ja to rikam, ze to bude nejspis tim, ze to zadna civava vubec neni! (Jak ho postupne predstavuju  sousedum, tak kdybych mela dolar za kazde "this ain't no goddamned chihuahua!" doprovazene pochybovacnym pohledem, tak se letim opalovat do Karibiku.)

Nicmene zahadny puvod stranou, Chico vzorove spolupracoval, naucil se tri povely, a projevoval se jako mily a pritulny psik.

Nacez trenerka odesla.

Do toho psiska vjel uplnej des! Jakmile za ni zapadly dvere, tak vyskocil na jidelni stul a rozmetal vsechno ovoce z misy, postupne vytahal z police vsechna DVD (podotykam, ze do te doby si jich ani nevsiml), a nez jsem si vsimla, co tropi, tak tri DVD vyndal z obalu a rozkousal je. Vecer pak zavrsil tim, ze kdyz jsem byla v koupelne, tak z knihovicky v loznici ukradl Babicku od Bozeny Nemcove a okousal vazbu - kniha z roku 1925 

Co to s tim psiskem je, do frasa!? Knihovnicku uz "umel", jako ze se tam nechodi, a jidelni stul vlastne taky  Uplne mi pripadalo, ze ho po te hodine s trenerkou posedl dabel...

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 16. března 2019 06:06

Touch of evil:

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. března 2019 08:14

jinx no a to se představ, že podle papíru se jmenuje Chevrolet. 

MP Marge si to musel vynahradit, ne? Když byl tak dlouho hodnej .. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 16. března 2019 08:27

MP Marge To mi přijde jak hyperaktivní dítě po vyučování.