Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 17:30

MP Marge Aha tak už ho vidím :D Je rozkošný 

DeKalb som si musela vygoogliť, si hovorím že divná skratka a on to je názov :D Ináč, ak budeš piecť tie játrovky tak je možné, že Chicovi nebudú sedieť vločky, múka alebo čokoľvek iné. To musíš poskúšať. Ja používam na pečenie pamlskov iba cícerovú múku, tá im nerobí zle. Mne to chovateľ vysvetľoval, že určité plemená majú kratší tráviaci trakt a niektoré veci nezvládajú. Moji mali po vločkách napríklad vetry a takisto exkrementy neboli nič moc. Je možné, že mu nebude sedieť určitý druh mäsa, napríklad kachní ako u nás. 

Na to prídeš vylučovacou metódou :)

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 17:44
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge pro kraby možná ale syrový?

​Pry radi oboje  Oni pry sezerou vsechno maso, varene i syrove, akorat to nesmi byt ostre korenene

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 17:46
Reakce na paktofonika:

MP Marge Aha tak už ho vidím :D Je rozkošný 

DeKalb som si musela vygoogliť, si hovorím že divná skratka a on to je názov :D Ináč, ak budeš piecť tie játrovky tak je možné, že Chicovi nebudú sedieť vločky, múka alebo čokoľvek iné. To musíš poskúšať. Ja používam na pečenie pamlskov iba cícerovú múku, tá im nerobí zle. Mne to chovateľ vysvetľoval, že určité plemená majú kratší tráviaci trakt a niektoré veci nezvládajú. Moji mali po vločkách napríklad vetry a takisto exkrementy neboli nič moc. Je možné, že mu nebude sedieť určitý druh mäsa, napríklad kachní ako u nás. 

Na to prídeš vylučovacou metódou :)

​Ajajaj, to me ceka experimentovani!! Ja jsem doufala, ze vlocky mu pojedou - ja je mam rada, tak u nas v kuchyni nikdy nechybi...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 17:49

MP Marge No mne trvalo tak dva roky než som sa dopracovala k strave ktorá ani jednému nerobí ťažkosti. 

Online Sweet Potato
Avatar
34798 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:01

MP Marge Neplaš se, kdyžtak si nastuduj v sousedním vlákně zavádění příkrmů kojenců

Online Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:06
Offline dzizisketa
Avatar
7437 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:15

Nebo bude jako Bonnie, která sežere úplně všechno nejen psí  ale i spoustu lidských věcí, takže to budeš mít úplně v pohodě.

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:18
Reakce na paktofonika:

MP Marge No mne trvalo tak dva roky než som sa dopracovala k strave ktorá ani jednému nerobí ťažkosti. 

​Ja to tak mam i s pritelem, tak to proste vezmu prijednom 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:19
Reakce na Sweet Potato:

MP Marge Neplaš se, kdyžtak si nastuduj v sousedním vlákně zavádění příkrmů kojenců

​Ha, tam uz jsem dlouho nebyla 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:21
Reakce na dzizisketa:

Nebo bude jako Bonnie, která sežere úplně všechno nejen psí  ale i spoustu lidských věcí, takže to budeš mít úplně v pohodě.

​To by bylo uplne nejlepsi, ale zase ja se spoustu veci bojim mu davat, jak jsem veci neznala, aby mu nebylo blbe - tak treba ta jablka, on je ma rad, ale nemuze po nich mit prujem!? 

Online Sweet Potato
Avatar
34798 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:22

MP Marge Pardon, teda ale, exkrementy taky neměl nic moc?

Online continuity
Avatar
33570 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:27

MP Marge tam ani nelez, je tam spousta tehotnych. A vis jak je to tady nakazlivy....

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:27

Hele, ten pes je vychcanej jak mraky, s odpustenim - zebra tady na me bananovo-orechovou buchtu, kterou mam vyjimecne ke kafi (kamarad vcera vecer pekl), ale sezere jen stred - kdyz mu dam kousek "kurky", tak si odfrkne a utece 

Offline dzizisketa
Avatar
7437 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:27

MP Marge

Může  ale to poznáš, až to vyzkoušíš. Jako u lidí. Nedávej mu to, co psi opravdu nemůžou (lehce vygooglíš), a zbytek zkousej a pozoruj, co a v jakém množství mu chutná a jde k duhu.

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:28
Reakce na Sweet Potato:

MP Marge Pardon, teda ale, exkrementy taky neměl nic moc?

​No v tech se taky nevyznam - mne prisly oukej!? 

Offline dzizisketa
Avatar
7437 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:29

A jeden aktuální všežravec 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:30
Reakce na continuity:

MP Marge tam ani nelez, je tam spousta tehotnych. A vis jak je to tady nakazlivy....

​Jezis, jen z te predstavy se mi udelalo mdlo! Budu se radsi drzet dal a na ty prikrmy prijdeme doma sami  

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:32
Reakce na dzizisketa:

MP Marge

Může  ale to poznáš, až to vyzkoušíš. Jako u lidí. Nedávej mu to, co psi opravdu nemůžou (lehce vygooglíš), a zbytek zkousej a pozoruj, co a v jakém množství mu chutná a jde k duhu.

Tak ja pevne doufam, ze bananovo-orechovou buchtu psi muzou, protoze ten nestyda mi ji prave ukradl z talire a zmizel s ni pod posteli 

Neuveritelny, ta rychlost!!!

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:34
Reakce na dzizisketa:

A jeden aktuální všežravec 

​Awww 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 18:35

MP Marge No tak si urob zoznam čo psy nemôžu, ja im ľudské jedlo nedávam vôbec ako párky a tuším údeniny tu padli či čo :D A hlavne by sa nemali kombinovať, keď žere granule tak granule a žiadne prilepšovanie surovou stravou alebo konzervy, ono všetko má rôzny čas trávenia tak aby z toho nemal v žalúdku mix všetkého možného. Ak nemáš čas vymýšľať tak si myslím, že na granuliach mu nič chýbať nebude, len zase vybrať tie čo mu sadnú :D