Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:05

Mutziputzi nj, klasika...:-)) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:07

Mutziputzi Rufíček má taky vestičku...ale na vodě jsem to fakt ocenila, hlavně ho ten neopren trochu hřál, vesta chránila před oboucháním v lodi, seděl jako přibitej (kromě jednoho extempore, kdy jsme proplouvali kolem stáda ovcí, naštěstí nás nezvrhnul) a ještě to má na zádech ucho, takže ho člověk nalodil a vylodil jak nákupní tašku :-)

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:09

dzizisketa ďakujeeem. Pozerám, že toto by asi aj bolo velkostou ok, ešte doma madame premeriam a skúsim to skonzultovať. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:16

Potrefenáhusa pri predstave, že by som mala dvihnuť moju 45 kg obludu, tak mi je zle. asi by sme mali zohnat ešte jedného psa, oveľa menšieho, aby to bolo doma vyvážené. Inak ja krava som malému slúbila za vysvedčenie malého psíka (jeho slová) a teraz sledujem, že asi budem musieť dodržať slub. Ehm, to bude probléém, aby ho nezašliapla. A ako ho prijmú kočky? a aké pohlavie?  Akú rasu? 

Kamarátka chová minipudlov a bišonov. Tak sa pojdem pozrieť ako to vlastne je s takými krpcami.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:18

Janulik03  Ešte dodám, že Zero DC postroje má obchod Ťapka v Trenčíne pri Maxe. Na predajni majú väčší výber ako na stránke, pripadne si môžeš priamo tam objednať postroj na mieru a oni ho objednajú. Zero DC ma dosť vysoké poštovné z ČR na Slovensko, a bundy som objednávala tuto, je to taka slovenská pobočka Zero DC, všetko prebehlo v poriadku. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:19

Potrefenáhusa Tie nórske postroje bývajú aj s reguláciou toho predného pruhu, ale veľa ich v ponuke nieje. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:19

paktofonika supeer, to je výborná správa. Ďakujem, zajtra sa tam chystám tak to omrknem. Bundu madame má, tá je stále dobrá, aj ked sa nám na zimu začína obalovať. (to má po paničke )

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:21

Mutziputzi Väčšina buldočkov čo stretávam má obojky, najčastejšie ten červený Hunter :D. Ja dávam postroje nielen kvôli chrbtici ale aj kvôli dýchaní, predsa len psy s krátkymi ňufákmi to majú horšie. Dnes som im dala obojky a vyzerali smiešne, tak holo :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:22

Janulik03 Maju tam pripadne aj tie Hurrty a Ruffwear postroje. Fungujú aj ako eshop takže ak by si si niečo objednala kľudne ti to pošlú domov, pripadne ak nesedí nieje problém vratit(to sa asi netýka vecí na mieru, ale to neviem isto) :) 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:25
Offline dzizisketa
Avatar
7465 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:27

Janulik03 

Tak dobře vyber, taková kráska, jako Elzička, si zaslouží jen to nejlepší! A propos, co sedací vak, už je objednaný?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:28

paktofonika ale...nepotkala jsem jedinýho, jenom jednou stejnej Hunter, ale hnědej...a to řádim po Praze o ňákej ten pátek dýl

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:33

dzizisketa vidíš!!!! ten so zabudla. No dostane ho na vianoce, vyberiem niečo supwer. Len aby jej to chudinke potom nebrali.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:35

Janulik03 já bych vzala psa, pes s fenou mi přijdou na soužití jednodušší než dvě feny, akorát je nutný nějak vyřešit to potenciální rozmnožování.

Vyhnula bych se teriérům a myslím s kočkama nebude problém :-) A taky je dobrý, když maj psi podobný nároky, abyste mohli ty aktivity, co děláte s Elzičkou, dělat s oběma. (Jako jestli třeba chodíte s Elzou na 20 km vejlety, tak aby to malej taky ušel, naopak jestli Elza tolik pohybu nevyžaduje, tak nebrat nějakýho aktivního rapla) Nebrala bych uplně malýho pejska, aby mezi nima nebyl váhovej a velikostní rozdíl až tak velkej.

Pejsek typu Rufíček by Elzu zbožňoval, na to bych vzala skoro jed :-))

 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:43

Mutziputzi Nemala som na mysli len Prahu, tu som zatiaľ stretla viac bostonov než buldočkov. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:47

paktofonika Tady u nás je to tak půl na půl, vždycky majitelům bostonků závidím tu lehkou váhu...ty to máš 2x pravda

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:50

Potrefenáhusa no ved to, tie rozdiely. Elzička robí to čo my, ked spíme, spí, ked ideme, ide. Nevyžaduje aktivitu ked sme leniví, stačí jej kontrola našej práce vonku. Ked je vonku škaredo, tak chce byt len doma pri teple. 

Ale malý chce uhladného psíka, najlepšie bieleho.  A by ho mohol aj odniesť.  No má špeci požiadavky, lebo , priznajme si, Elzička ho zbožnuje a niekedy ho samou láskou utýra. Stačí, ked sa na neho pritlačí s malý je na zemi. Švihne chvostom a má cez celú tvár lepanec. Naštastie vobec neoblizuje nikoho a nikdy ani ked jej daš tvár uplne k nosu. To často skúšajú návšteve že si spolu hladia do očí uplne z blízka a provokujú ju. Zatial sa nedala. 

inak to spolužitie so psom by asi bolo fakt lepšiem aj si lepšie rozumie so psami ako s fenami. A je vykastrovaná, tak rozmnožovanie ma netrápi. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:51

Janulik03 Súhlasím s Potrefenáhusa aj keď ja mam teriérov a so sestrinym kocúrom sú v pohode, len to chcelo trochu trpezlivosti pri s poznávaní, ale oni lovia tak max holuby v parku a aj to vedia, že nesmú takže raz za čas keď sa nepozerám. :D Tym samozrejme nechcem naznačiť, že boston by bol pre vás vhodný, aj keď neďaleko mate peknú Chs :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:52

tak jo no, nebudu ho tejrat!

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:53

paktofonika neprovokuj.  Bostony su krásni a tí tvoji, to je reklama ako hrom.