Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 22. května 2018 08:58

barbucha To chápu, je dobře, že neztrácíš smysl pro humor .

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. května 2018 15:31

Dnes mi prisla od manzela sms

Mame novyho komunistu, prislo lisce. Mam fotku.

Protože fotky posílat neumí,uvidím to az doma.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 22. května 2018 15:42

Dadoo nějaké další liščí miminko?

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 22. května 2018 17:13

Teoreticky to patří do přiznání, ale napíšu to radši sem. Jsem na vysněné dovolené, v zemi, do které jsem se chtěla podívat už někdy od svých dvaceti, a sice je to tu krásný a všechno, ale mně se tak stýská po psech! To je děs, tohle. Přitom jsou občas na zabití, bahno z nich padá, klíšťata domů nosí, spousta věcí je s nimi buďto komplikovaná nebo rovnou nemožná, ale mně je po nich prostě hrozně smutno! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 22. května 2018 17:27

Zina 

(strasne mě zajímá, kde?!)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 22. května 2018 17:56

Potrefenáhusa Kanada .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. května 2018 18:47

Zina Jee to je super. Užite si to!!! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 22. května 2018 19:13

Zina ooooo 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. května 2018 19:36

Tak marodovanie sa nám komlikuje, Riki má v brušku tekutinu. Dnes sme boli na sone, má mať kľudový režim, máme sledovať, či sa to zmenšuje ak by sa zväčšovalo, okamžite prísť na veterinu a ak sa to nevstrebe do 2 týždňov, taktiež. Zatiaľ dotor nevylúčil ani možný nábeh na pruh. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. května 2018 19:37

Tak marodovanie sa nám komlikuje, Riki má v brušku tekutinu. Dnes sme boli na sone, má mať kľudový režim, máme sledovať, či sa to zmenšuje ak by sa zväčšovalo, okamžite prísť na veterinu a ak sa to nevstrebe do 2 týždňov, taktiež. Zatiaľ doktor nevylúčil ani možný nábeh na pruh. 

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 22. května 2018 19:38

My jsme momentálně na dovolené sice jen v tuzemsku, ale přidám něco ještě ze soboty.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. května 2018 19:47

dzizisketa 

Náhodou to vypadá, že máš nad chlupáčem jasně navrch, ty plná sil a energie a on už sotva plete packami. 

Obdivuju tě, musí to být dřina.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. května 2018 19:53

DrowRanger Držím palce aby bolo všetko fajn. 

dzizisketa Super fotka a prepáč ale vždy keď ťa vidím tak mi je ľúto (asi viac ako tebe) tých tvojich vlasov. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. května 2018 20:25

Potrefenáhusa Lišáčka do každé rodiny 

A aby toho nebylo málo, dnešní den přinesl, kromě lišáčka, dalšího strávníka.. Za chvíli tu budeme mít komunistický sjezd 

Offline Bledule
Avatar
4687 příspěvků moje polička 22. května 2018 21:09

Dadoo Zvířátka ví, že se u vás budou mít dobře. I tomu lišákovi už to někdo řekl, tak přišel na obhlídku. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 22. května 2018 22:13
Reakce na paktofonika:

dzizisketa Super fotka a prepáč ale vždy keď ťa vidím tak mi je ľúto (asi viac ako tebe) tých tvojich vlasov. 

 presne to stejny me u fotky napadlo...

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 22. května 2018 22:33

dzizisketa 

Krásná momentka. Jak si to obě užíváte 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 22. května 2018 22:40

Jinak teda Otík je pořád zdrogovanej. Je to zkouška trpělivosti...

Když se kapku vzmuží, tak zas tady nervózně popochází a neví co by. ALE pozor, vynalezla jsem uklidňující prostředek! Původně to bylo určený na uklidnění pro mě - sedla jsem si k noťasu, jedním okem švidrajíc na excitovanýho čokla, nervy na pochodu... tak jsem si pustila nejdřív nějakýho toho Mozarta, pokračovala Bachem... a hele ho! Čokl si lehnul vedle mě, pevně zavřel oči a usnul spánkem spravedlivých. Spí pěkně, už dobře dvě hodiny.

Klidnej je on, klidná jsem já... 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 23. května 2018 05:03

paktofonika a Potrefenáhusa Já si to samozřejmě užívám, a to tak, že moc, ale stýskat se mi stýská. Hodně dovolených a vlastně většinu všech aktivit plánujeme tak, abysme mohli vzít psy s sebou, ono to ani jinak nejde už kvůli absentujícímu hlídání, ale hlavní důvod je ten, že je se nám je nechce opouštět. Takže když pak dojde na podobou akci, jako je takhle, tak je mi pak iracionálně líto, že tu nemůžou být s náma. A tentokrát byl ještě odjezd dost srdceryvnej, protože Terk to nějak vytušil a bylo to... no, na toho smajlíka s kapesníkem. 

dzizisketa Fotka klasicky super a máte můj obdiv, teda hlavně ty. V příštím životě budu mít malej zadek, smysl pro rytmus, výtvarný nadání, a budu umět běhat!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. května 2018 05:54

Zina Tak to chápem. Aj mne by opice chýbali, stačí ze idem do prace a na obede sa s priateľom bavíme o tom čo asi robia. No diagnóza crazy dog people  Ale Kanadu závidím,isla by som hneď a verím že aj pôjdem. A s tým behom si nerob starosti, mňa to nebaví tak som obula korčule a Amy je celá bez seba.