Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 08. října 2019 12:46

brrr ale ten letohrádek je malinký, tam se zdržíte hodinu max, spíš míň. A Vidu od něj máte vlastně za rohem..

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 08. října 2019 16:37

Pavlena Jak už jsem psala, jedeme do Brna na svatbu a je to hrozně roztahané; obřad, za dvě hodiny oběd, pak zas mezera a večer nějaká grilovačka, takže hoďka až dvě je ideál. Naopak možná, je to lepší, než se je pak pokoušet vytáhnout z té VIDy, na tu si asi uděláme celé volné odpoledne.

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 08. října 2019 16:46

Marbuša urcite to stoji za to!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 08. října 2019 20:55

Za hodinu odjizdime na letiste, manzel stale neni sbalen... Vzdala jsem to, jsem ve vane a dej se vule bozi.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 08. října 2019 22:23

Solathis abys to stihla ty 

Kdyz jsem byla mladsi, tak jsem na vikendove akce balila zasadne v patek rano pred odchodem do prace. 20 minut mi to zabralo. Casu dost

Uzijte si to 

Offline šedivá myš
Avatar
30 příspěvků moje polička 09. října 2019 10:30

Zdravím všechny, moc ráda bych vás poprosila o tipy ohledně návštěvy Berlína.

Vyrazíme na pár dnů za cca tři týdny, památky a zábavu pro děti mám nastudované (i díky vám), ale ještě bych uvítala rady ohledně stravování. Nevím, co a kde si určitě dát, co v centru neminout a neošidit tak chuťové buňky. 

Opravdu budu ráda za každý nápad a túze děkuji :-)

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 09. října 2019 11:14

Solathis u nás to bývá podobné,  nerada chodím kamkoli na poslední chvíli, tak je to  dost o nervy. Ale už si po těch letech zvykám, v nejhorším jsem připravená vyrazit sama. Zajímavý je, že to vždycky stihne :D

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 10. října 2019 11:13

Kokoska Neuletělo vám náhodou nějaké letadlo kvůli kávě na letišti? 

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 10. října 2019 11:19

Garfie jo, ale to byl sbalenej a na místě včas, to jen měl pocit, že jsme tam moc brzo! Trochu mě mrzí, že jsem na to kafe šla s ním. Kdybych se byla šla odbavit sama, jak původně navrhoval, dost by mě zajímalo, jak by si poradil. Hotovost na novou letenku jsme samozřejmě neměli a karta, kterou jsme to zaplatili, byla moje a měla jsem ji u sebe.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 10. října 2019 11:22

Kokoska z toho plyne ponauceni, nejezdit na letiste moc brzo. 

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 10. října 2019 11:25

continuity Z toho plyne poučení dát si kafe až po odbavení :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 10. října 2019 11:35

Kokoska já to nesnášim, nesnášim někam jezdit na poslední chvíli a chlapi jsou v tom většinou experti, hrozný je, že se to fakt většinou o pár vteřin stihne nebo se stane něco, proč se začátek odloží, takže maj ještě pocit, jak měli pravdu a pohoda klídek.

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 10. října 2019 11:58

continuity

Kokoska jojo, mě se mátla taková nějaká vzpomínka :-) No, mému muži minulý týden uletělo letadlo z Tokya, protože dorazil na jiné letiště  Dokonce se stihnul přesunout na to druhé (odmítá mi prozradit, kolik stálo taxi) a tam dorazil těsně poté, co uzavřeli odbavovací přepážku....no tak, co na to říct, že. 

Potrefenáhusa To je úplně přesný!!!! Kdybys věděla, kolikrát byl můj muž přesně z tohoto důvod na koni....děsný tohle!!! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. října 2019 12:03

Taky sem uz jednou byla s detma na palube lodi do Recka a muz jeste na Italske dalnici....ale stihl to.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 10. října 2019 12:07

Potrefenáhusa no chlapi... to bude naturou. U nas je to obracene, muj muz jezdi na to letiste desne predem, ja jedu tak, abych mela drobnou rezervu na nejaky mensi zadrhel, ale on pred jakymkoliv odjezdem vzdy chyti nejakou cestovni horecku, je celej vyvztekanej, nejde to s nim vydrzet dokud za sebou nezaklapne dvere a nenastartuje auto. 

Cestujeme hodne, on jeste vic nez ja, uz si mohl davno zvyknout  

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 10. října 2019 12:37

Potrefenáhusa jo, to je přesný, vždyť se to vždycky stihlo a ten Londýn byla jen blbá souhra okolností

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 10. října 2019 13:31

continuity Ja uz v tu chvili byla plne zabalena a zatim to vypada, ze jsem nic nezapomnela (jsme tu druhy den). Jinak jsme tedy uspesne odcestovali, hotel je obri a nadhernej, pokoj taky, jidlo luxusni a k dispozici je asi osm bazenu bazenu a dva arealy s toboganama (petihvezda). Bohuzel je teda taky narvanej az pod strechu, takze jsou mistama zadrhele (dostali jsme pozde pokoj, po prichodu na veceri se nam omluvili a poslali nas do druhe, ze z prvni neni kam si sednout a tak..). Rano jedem do Gizy, tak jsem zvedava, hlavne na ten presun.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 10. října 2019 13:47

Solathis Tak se těšíme na fotky!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 10. října 2019 13:50

continuity my to máme podelené. Cestovnú horúčku mám ja, do momentu, kým teda sa nezavrú tie dvere, ale on potrebuje byť na tom letisku s predstihom...a stále väčším, hoci sa ešte nikdy žiaden problém nestal. Čakám, kedy tam začneme chodiť deň vopred...

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 10. října 2019 13:54

Solathis pekný pobyt prajem!

šedivá myš v centre sme nemali problém a to sm mali so sebou aj deti a vegetariánku. Proste, keĎ sme dostali hlad, tak v rámci 2-3 ulíc bolo vždy niečo fajn. Ale len trocha mimo centra býval problém, proste ako reštaurácií dosť, ale väčšinou na typ pizza/nemecká kuchyňa/kebab (mnohokrát všetko v jednom) a kvalita nič moc.