Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 13:21

Hrbitov pobliz mostu pres reku Kwai je taky smutne a pusobive misto. Na nahrobcich vek padlych, prumer tipuju tak na 23 let, smutne moc moc 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 13:58

dynda u mňa tiež tak, keď malo dieťa asi dva mesiace, čítala som Na smrť od Jozefa Kariku. Z jednej scény som sa nespamätala doteraz

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 14:03

999 ako je ten svet pekne v rovnováhe, ja zasa robím všetko pre to, aby som nemusela so žiadnym susedom prísť do interakcie, vedome sa vyhýbam aj tomu, aby som musela ísť s niekým výťahom.

V bývalom bydlisku som teda raz výťahom s niekým išla, no a po zistení, že ideme na rovnaké poschodie, pán prehodil, že tam asi dlho nebývam, keď ma nepozná. Bývala som tam štyri roky. No pánboh vedel, prečo mi poslal moje dieťa :-)

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 14:27

Takhle jsem se rozsypala najaře v Sarajevu. To uvědomění si, jak nedávno, jak blízko...

+přiznání si, jak mi to tenkrát bylo u zádele

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 14:35

a to nevíte, že německý hřbitov saint-desir-de-lisieux má takový chodníček, kterým dojdete na vedlejší hřbitov vojáků commonwealthu. a tam si teprve člověk uvědomí, jak je válka úplně nesmyslná a strašná, na cestičce, která spojuje dvě místa, na kterých leží opuštění úplně stejní kluci, jen v jiných uniformách, kteří se navzájem povraždili...pro co vlastně. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 14:38

betsey Rovnováha musí bejt, my jsme zrovna minulý týden s mužem konstatovali, že pokud jde o chování na veterině, jsem přesně ten typ, kterej on vyloženě nesnáší ("s čím sem jdete a ten je krásnej a kolik mu je" versus zachmuřenej a od konverzace /leckdy marně/ odrazující pohled).

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 15:17

betsey Já si říkala, že pro spoustu lidí tady je to noční můra :-).

A dítě je společenský extrovert? :-)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 15:23

Jiná Realita to musel být super výlet! Blahopřeju

Já byla zrovna dva měsíce těhotná a málem jsem se sesypala už na té pláži, tak nádherná pláž...Hřbitovy jsem nedala, musím příště.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 15:29

Mohučanka pláž je krásná, ale pak jsem se otočila čelem ke břehu a zkusila si to představit, uniforma nasáklá vodou, puška, výstroj, kolem palba a ty máš vyšplhat ten docela strmý kopec nahoru a zabíjet hlava nehlava. 

já jsem tam brečela všude a to ani nejsem těhotná. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 16:57

Lamicka 

Právě, sladká nevědomost. A představa, že se takový i horší věci klidně mohou stát znovu, ani nemrknem :-(

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 18:11

Potrefenáhusa Dunkirk jsem nestihla v kine, ale najdu si to, dik. 

999 Lamicka Ja jsem videla Osvetim i ted druhej co je pres cestu, skoro uz v nej nic nebylo... nevim jestli se mu rika Wieliczka? Je to hrozny. Mela jsem na starosti tehdy asi 20 Amiku a tem zklaplo jak kdyz utne. 

Garfie 999 me hrozne vyhovuje treba jen ve fronte na kafe s nekym prohodit par slov, nic zasadniho. Samozrejme, ze si zas nepovidam s kazdym, clovek to vyciti, nejdulezitejsi je poznat ze nikoho neobtezujes. Se tesim do italie hehe.

Garfie jo presne, se ti udela blbe proste, jak pises o tom Japonsku.... Uff.

razorblade a mas nejakej duvod domnivat se, ze by mohl nastat problem? Samo za jeji zabavu a to ze si uzije kaoska dovolenou zodpovedna nejsi! 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 18:41

0zero7 To je Březinka.

Wieliczka jsou solné doly blízko Krakowa.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 18:43

0zero7 neee, ona je moc v poho! jsme si kompatibilitu natrenovaly minulej tejden na Snezce :D prave proto chci, aby vsechno bylo v poho. i proto, ze jedeme ke CrazyRider a ony se vzajemne neznaji, tak vim, ze i z toho je mozna trochu nervozni. no, proste mi zalezi na tom, aby mi pak v autobuse z letiste rekla, ze to byl super vejlet :)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 18:46

razorblade No, aby nepouzila neco z tveho repertoaru z minule dovolenky:-D:-D. Ale I to by byl zazitek, ze jo!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 19:03

999 presne tak, no mám to ťažké

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 19:06

Dadoo JJ, je to tak, byli jsme i v tech dolech a je to uz docela davno, tak se mi to plete, dojmy ovsem masakr.

razorblade tak snad! Ja jsem ten typ co zve lidi porad nekam, ale kdyz si to neuzivaji tak me to nedrasa. Je to jejich volba, nicmene je neco jinyho akce a dovolena. 

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 19:31

Karja to neeee, ona prave rada jezdi na poznavaci zajezdy

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 19:40

Ja pomalu ale jiste vymyslim, co musim nutne videt v zari, asi Gallipoli a Lecce. Cisternino. Alberollo. 

Uz jsem se tady asi ptala jestli nekdo byl? Polignano vypada super, flakacich aktivit nespocet.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 20:52

0zero7 ty jedes v zari do turecka? Gallipoli je muj sen

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 20:57

razorblade Gallipoli v Italii