Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 09. června 2022 21:02

Kora A nechceš Vysočinu? Resort Svatá Kateřina?

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2022 21:16

Kan no spíš ty jižní Čechy,  ale píšu si. Děkuju. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 09. června 2022 21:29

Zarinya este raz dakujem, v lekarni mali a na zaklade toho lekarnicka odporucila alternativu (sirup) co mozu aj deti. Ja by som inak v anglictine nevyjachtala co to chcem

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. června 2022 21:55

Mrakoplasnemas zac.Hlavne,ze to pomohlo.

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 09. června 2022 22:14

Zarinya no sa este uvidi po ceste naspat (starsi nezvladol vzlet a nasledne turbulencie a vyvratil jedlo). Celu cestu mu bolo zle a bal sa letu (a to sa pritom nan tak tesil). Dufam, ze toto mu pomoze to lepsie zvladnut, este zistit ako ho dostať do lietadla

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. června 2022 22:17

Mrakoplasjejda,chudinka.

Online continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 09. června 2022 22:22

Mrakoplas hlavně z toho nedělejte moc kovbojku vy. protivné to je, o tom žádná, ale jedno dítě s kinetózou mám a to to už bere hodně sportovně. ( Než si odpustit tablet, radši se pobleje ). 

Jinak ještě dobře fungují homeopatika cocculine, při vzletu ho posad k okýnku, ať kouká ven. Turbulence jsou blbě, ale to se nemusí už opakovat. Tak přeji klidný let. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2022 23:22

Mrakoplas chudák! Třeba to byla jen kombinace únavy, nervozity a nějakého těžšího jídla. Moje ségra taky nerada léta (ta dospělá), hned její první let nás chytly hrozné turbulence. Let zvládne, ale odmítá sedět u okýnka a zároveň si nechce stoupnout, aby tě pustila na záchod

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 10. června 2022 00:20

continuity Evaeva ja som sa snazila byt v pohode ale on je hrozny panikar, ale extremny. K okienku sa potom odmietol priblizit a v case ked nespal, hystercil, ze chce ist na zem. Kinetozu myslim nema, skor citlivy zaludok a travenie. Zatialco mladsi jedol od noci asi 5x a aj pocas letu vkuse nieco zvachal, tak starsi rano nikdy nechce jest, vypyta si az po par hodinach. A zrovna po nastupe do lietadla zacal byt hladny. A nestihol to stravit. On si na jedlo musi davat trochu pozor. Na homeopatika neverim (a to teda patri do priznania ale som vzdy prekvapena kolko ludi tu hej). 

Myslim, ze ho potom prepadol strach z lietania a unho strach znamena totalnu paniku a ze on sa boji  velmi vela veci. Tak skor vidim problem v tom ako ho bez hysaku dostat naspat do lietadla. 

K tym strachom - napriklad dnes som s nim bola na wc v taverne lebo ho prepadla potreba. Musela som sa s nim zavriet do kabinky (nebola ina moznost). Celu dobu sme riešili ze nemam zamykat. Co ked sa pokazi zamok? - zavolam tatinkovi. Chvila srotovania v hlave.. A co ked sa ti vybije telefon? - Bude nas hladat ked neprideme...a tak dokola. Najhorsie je, ze aj ked raz svoj strach prekona a zisti, ze to bolo v pohode (napriklad lekar), aj tak sa dalsi raz boji a ideme odznova..A ten jeho strach je strasny, strasny, to uplne vidis ako je to uz mimo neho a nedokaze ho ovladat.

Sorry za vylev

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. června 2022 00:31

Mrakoplas chápu! Snad zpáteční cesta půjde líp než čekáte.

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 10. června 2022 00:34

Evaeva vdaka, zatial si nic nepripustam, panika nastane az o tyzden

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. června 2022 14:34

Kdyz do Norska, tak jedine pres Finsko! Prestupujeme v Helsinkach a cekaji nas jeste necele 2 hodiny letu na sever.

Libi se mi brezovy les za letistem :)

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. června 2022 20:42

Polarni kruh a bydli tu Santa! V 15° a slunci je to dost divny.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. června 2022 20:42

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. června 2022 20:43

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 10. června 2022 22:51

Kokoska Jé, vy se máte. Nad Lofotama jsme jednou uvažovali s kolegou, byli zrovna levné letenky, tak jsme chtěli vyvézt rodiny. No, neudělali jsme to a teď litujeme.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. června 2022 20:51

Vstavani ve 3 rano bylo krusne, ale kdyz bydlime v historickem dome par kroku od tohoto . Dneska trhy a ted koncert. Horske mestecko Soller. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. června 2022 20:59

A pred domem jezdi tramvaj 

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 11. června 2022 21:06

Jos To je nádhera, malý musí být nadšený!

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 11. června 2022 23:09

Jos krasa, asi bys nemenila, co?