Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:09

Mulen Tak to jsi o mnoho ochuzená! Mě to predhazovali od doby, co jsem se naučila číst, že se chovám ke knihám neurvale a tenhle plakát mi dokonce i recitovali. Můj oblíbenec je pan se stehnem. Vždycky jsem si představovala, že je to krůtí stehno 

Uz tehdy jsem měla stanovené priority. 

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:13

Mha jako když je nějaký rodinný oběd, tak to čtení oželím, ale když jim sama, tak si to užiju s knížkou.

Pán má určitě husí stehno!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:16

Mulen Mě vychovávají děti, já už kvůli nim odložila tolik zlozvyků...Takze když jíme společně, tak samozřejmě neeee

Já jsem tým krůta, tam je víc masa

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 15:05

Ja se ke kniham chovam hrozne. Za me ma kniha zit a ma byt ctena. Miluju i antikvariaty. Ne ze bych knihy nicila cilene, ale skvrn od kafe, ohnutych rohu nebo omlacenych hrbetu doma mam. Knizky i rada pujcuju. Zrovna nedavno mi kamoska hlasila, ze mi asi musi Slepe skvrny koupit znova, ze na nich pristalo kafe . Ja zasadne ctu ve vane a v posteli se sklenkou vina treba. 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 15:54

Jos Souhlasím, mám rada očtené knihy, fleky ani ohnuté rohy mi nevadí. Čtu všude a nenapadlo mě, že by mohlo někomu vadit třeba čtení v posteli. Jenom mám nějaký problém s antikvariáty, obvykle si v těch hromadách neumím vybrat a nějak si pak k té knize neumím najít vztah.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 16:01

brrr Chapu, ty nejolezlejsi kousky taky neberu . Ale treba Frycuv antikvariat v LBC nebo ty online mivaji i knihy v peknem stavu. Takova ta echt klasika se ani moc nova neda najit, odeon vydava nove jen neco. Ja mam z antikvariat11 treba i Folleta ve skvelem stavu, ale je to trochu o nahode. 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 19:41

continuity Tak jestli se ještě nikdo nenašel, tak bych měla zájem

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 21:38

brrr kde je probléem s čítaním v posteli ?

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 08:57

Zde 

za 2 dolary na Amazonu do čtečky. 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 09:03

slniecko Já doufám, že nikde.  Ale lidi jsou různí, moji prarodiče třeba četli zásadně u stolu, případně v křesle. Postel je teda nepohoršovala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:19

slniecko mám pocit že měl někdo problém s hygienou - jakože ta kniha, třeba z knihovny nebo antikvariátu je znečištěná (ale čokl je v poho:-))

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 12:41

viktorka_od splavu slniecko já zas myslela, že je to z toho plakátu, co dávala Mha , jak se tomu chlapíkovi v posteli kniha rozpůlila.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2021 20:09

Jo, čtení v posteli, ale ty ostatní pozice

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2021 20:11

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 20:40

Mha kam na to chodíš

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 21:39

Jos Tak jsem dočetla ty Dějiny řezničiny a teda ten začátek byl masakr, sice jsem už tak nějak věděla, že se s hygienou tenkrát moc nepátrali, ale číst to takhle podrobně ve mně vyvolávalo hlubokou vděčnost za současné zdravotnictví

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2021 06:58

Ignis . Moje oblibena pasaz je o nejrychlejsi amputaci, jak trrfil i toho asistenta . Ne a ted vazne, bylo to opravdu strasne obdobi. A zmenit mysleni lekaru, byl beh na dlouhou trat. Ale jsem tada, ze se kniha libila. Ta druha pulka uz byla takova mene sokujici ze. Skoda, ze podobnych publikaci moc nevychazi. Jeste mam doma Pod kudlu, tak dam vedet. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2021 07:46

@Mulen Je to hloupé, ale do knihovny.

To je taky "naše" autorka, že?

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 08:38

Mha Koukám, že tam jsou ale poklady

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2021 11:33

Mulen Knihovny, zvlášť ty regionální, jsou zdrojem neustálého potěšení/pozdvižení /poučení /poděšení.