Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 17:49

coralline ty si to vyloženě chceš přečíst

edit: pointu to má malinko jinde a zvířátka nejsou to hlavní

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 17:58

Proč ne Eva Tak po týhle návnadě už musim Ale běda vám tady, jestli to bude nechutný.

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 18:02

corallinecetla jsem Rbitov pred par mesici - vetsinu knih od SK jsem zhltla v puberte a byla nadsena, Rbitov az ted - takze nadseni jako zamlada se nekonalo. Napsane je to samozrejme superctive, atmosfera tam je taky, ale je to v podstate zombiehoror. Popisy strikajici krve tam myslim moc nejsou, zviratka tam nic hrozneho nedelaji, vtip je ale v tom, ze na tom pohrebisti nepohrbivaji jen zviratka...

Offline MP Marge
Avatar
5717 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 18:03
Reakce na coralline:

MP Marge Co tam tak zruba ty mrtvý zviřátka dělaj?

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 18:46

MP Marge Nevim, čemu se směješ. To je u týhle knížky naprosto relevantní otázka

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 19:11

Na ceskem rozhlase je prave nactena trhlina, kdyby to nekdo jeste necetl :)

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 10:56

coralline Já jsem četla Řbitov už hrozně dávno, ale pokud se pamatuju, tak zviřátka nic přímo mega nechutného nedělají. Jenom už jaksi nejsou tak roztomilá jako za života...

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 11:10
Reakce na 0zero7:

Biely kvet Tu Agonii a Extazi mam na seznamu uz dlouho, dik za pripomenuti.

King je rozporuplny pro hodne lidi, ma i kvalitu relativne kolisavou. Nektery se mi libi, jako oddechovka cajk. Proč ne Eva Dlouhy pochod je bozi, mam doma sber toho co napsal jako Richard Bachman a dobry je skoro vsechno, ale tahle nejlepsi.

Mela jsem i audioknihu Veznice Shawshank a dobry.

Nejvis jsem se bala asi u prvni Blair Witch Project (fikane neukazou vubec nic, to je podle me nejhorsi. Asi stejny princip jak Trhlina a pak taky Naslouchac ma podobne udalosti, podle me podle te nevysvetlitelne nehody v Rusku kdysi (nebo Skandinavii, uz nevim, jsme to tady jednou probiraly uz, super zajimavy)

Samantha To jsem nikdy necetla, asi to musim napravit? Dobry jsou i nektery min znamy, treba Dolores Claiborne nebo Thinner. Necetlas Shining? To me trochu desi teda, film je masakr a je zajimavy kolik hotelovych/motelovych chodeb tady vypada jak z Shining, eee. I klasicky chodby budov ze 70 let s bytama. Masakr. 

​S tím Naslouchačem - to by měla být inspirace Ďatlovovou výpravou, ne? Pokud teda mluvíme o stejných knihách.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 19:16

Co kdybych založila vlákno s bazarem knížek, měl by někdo zájem? Vyřadili jsme knihovnu a něco jsme dali do knihobudek a kaváren a pár knížek bych prodala aspoň za něco. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 19:18

Zu to mi prijde jako super napad! Ja si nedokazu predstavit vyrazovat knihy, ale takhle mi to smysl dava;))

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 19:26

711990 já taky ne, mejch knížek bylo 7 kusů a sambo je minimalista s minimálním zájmem o věci, takže to jsou jeho scifi knihy (celekem cca 100)  založím

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 19:38

Vlákno Bazar knih zde

A pro fandy scifi tam něco nahraju až budu na wifi :)

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 19:40

Zu no tak to se tesim! U nas prave sambo tlaci na vyrazovani a asi to budou moje knihy, co pujde

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 19:49

711990 no nedej se! Ale na mě to chodí ve vlnách, dneska jsem snad dovyřadila oblečení ještě z gymplu, knížky ale nedám, ty jsou mi moc drahocenné, i když mám kindle :) Ale bavili jsme se o uklízecí paní a na to fakt musím ty krámy minimalizovat :)

Offline Anwen
Avatar
34 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 20:12

Koupila jsem si Pod Kupolí od Kinga, mám výčitky z marnotratnosti, protože je to jen paperback, ale stejně stála snad jen o tři stovky míň jako sezónní předplatné do divadle. Čte se však skvěle, přesně ten typ věcí od Kinga, které mám ráda jako Running Man nebo Dlouhý pochod. Ponoříte se a nemůžete přestat, dokud nedojdete na konec.

Offline Mrs.Robinson
Avatar
438 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 20:46

Estara Já jsem četla Řbitov před lety, byla jsem sama doma v dosud ne úplně zařízeném bytě. Četla jsem jen přes den a na noc jsem tu knihu musela zakrývat ručníkem :-D

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 21:07

Mrs.Robinson ja se strasne bala jit na film, ale byla jsem zvedava, tak ze si to aspon prectu. Hm, no...bala jsem se jeste tejden. Byla jsem u nasich  a koukala jsem aspon na trailer a povidam mati, ze ten koucour vypada jak jeji Oldyn. A kdyz jsem si tak v pohodicce lezela na gauci, tak ji nedapadlo nic lepsiho, nez mi pridrzet kocoura pred oblicejem se slovy: "buuuu, jsem satanska kocka!!!!". Ja rvala, kocour rval, mati podrapana, krasnej vecer

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 21:34

Estara JJ mas pravdu, me se ty udalosti pletou, stalo se jich teda vic ne? Anwentu jsem mela v ruce, nakonec mam jiny dve, ale mam na seznamu, diky, koupim!

Lama_z_Lana HA HA

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 21:37

Jsem v pulce Neviditelnych priser, za jedno odpoledne, a dobry to je. 

Offline Mrs.Robinson
Avatar
438 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 21:55