Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online 711990
Avatar
17135 příspěvků moje polička 03. července 2022 14:34

Karja Vari vy ste me dneska fakt pobavily

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. července 2022 15:05
Reakce na Karja:

barbucha snad nepůjdu do Světlý, tam dávají k ženským i děti!

Online continuity
Avatar
33683 příspěvků moje polička 04. července 2022 07:39

Je mi jasný, že to je typický first world problem ale v půl šesté nám v pokoji začala bzucet moucha a už nepřestala.

Vyhnat nejde, je až po 4 m stropem. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. července 2022 16:26

continuity 

Zlatá moucha!

Já jsem strávila dvě hodiny mezi desátou a půlnocí, třesouc se hrůzou (i vzteky), neb tady někde v okolí přesně ty dvě hodiny strašlivě a nepřetržitě štěkal nějakej nebohej čokl. Jak se to odráželo od protějšího baráku, nebylo jasný odkud to jde... takže jsem uznamenala, že ho asi někdo uvázal u stromu a zmizel... tudíž jsem nevydržela, o tý půlnoci jsem se oblíkla, popadla klíče a mobil a vydala se do ulic.

Abych venku na chodníku zjistila, že se to line asi z vedlejšího vchodu resp. z balkónu, kde nějaký hovado toho chudáka zavřelo... na čemž jsme se shodly ještě s dalšíma dvěma tetinama, který taky nevydržely a vyšly krátce po mně. Bohužel potmě nebylo možný detekovat konkrétní patro... jestli je dotyčnej v hospodě, našrot nebo mrtvej, jsme taky nemohly zjistit, a jelikož štěkání nepřestávalo, zavolaly jsme policajty. No a co se nestalo - dotyčnej byl zřejmě doma (debil) a jak nás zaslechl, psa pustil konečně dovnitř. Hlídku jsme teda odvolaly... a já nespala skoro do rána, jakej jsem měla vztek!

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 04. července 2022 17:08

continuity Já tě chápu. Jednu otravu teď řeším. Vždy sedne, zašimrá a stihne odlétnout na "bezpěčné" místo, kde bzučí. Byly tady s kámoškou, ale ta už si nezabzučí. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 04. července 2022 17:12

continuity Pro tyhle otravnosti mám pochopení. U nás ve vnitrobloku už několik týdnu někdo strašně "heká". Nejdřív jsem měla samozřejmě pocit, ze se jedna o sexuální hrátky, ale ozývá se jen ženský/dětský hlas, a zní to tak jakoby "překvapeně", asi jako vyjeknutí, který uděláte, když se ponoříte do fakt studené vody. Tak jsme si říkala možná BDSM, ale zase se neozyva žádné prásknutí bičem nebo tak něco. Leda by na ni kapal třeba horky vosk ? Ale je to fakt několikrát denně a občas se ozve lehce otrávený mužský hlas "neřvi tolik". Tak já z nevím. Bylo by to celkem i vtipné, kdyby to nebylo tak strašně otravne. Dneska už jsem na ne zařvala zpátky, slyšet mě museli určitě, bohuzel nestalo se nic. 

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:09

MP Meri Hmm a ted nad tím budeme všichni přemýšlet! že by cvičení? činky? vzpěry?

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:11

MP Meri Karja jako ja uz premyslim dost...

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:21

Mě dneska napadl Xbox nebo nějaká virtuální realita, kde by hrál třeba tenis? Dneska jsem měla dost příležitosti poslouchat a ani to není žena, spis nějaký teenager ... čínky ne, ti by bylo pravidelně hekáni. Ale to ten tenis asi taky sakra.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:39

MP Meri uaaa, to budes muset vypatrat a dat nam vedet!!

continuity tlapkam, v pripade much a komaru jsem ochotna spat s hlavou pod duchnou, i kdyz jinak to nesnasim

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 04. července 2022 18:59

continuityV noci na dnešek kolem dvanácté jsem řešila podivné zvuky z našeho vnitrobloku - něco mezi sténání, dětským pláčem, skřehotáním nějakého ptactva . Čučela jsem z okna - nikde nic, a pak se tam objevila mohutná černá kočka. Takže mrouskající micka.

Offline sagiti
Avatar
34 příspěvků moje polička 04. července 2022 19:33

Hanka H Jedna strana bytu je též situovaná do uzavřeného vnitrobloku.Před pár lety jsem odtud v noci slyšela srdcervoucí zvuky.Nebyla jsem si jistá jestli někdo nějakou ženu mučí či co,sex to teda nepřipomínalo.Okamžitě jsem se pakovala do části bytu,která je obrácená do ulice,kde ve dne v noci jezdí auta a tramvaje.Pak mi to nedalo,že jestli to pokračuje tak raději zavolat policii.No a ono to fakt pokračovalo ale to už jsem v tom slyšela jak ta ženská hraje divadlo.Sexuální divadlo,na efekt.Připomínalo to dodělávající zvíře.Pak jsem zjistila,že ty komedie mají na svědomí lidi co se nedávno přistěhovali.Nastěhovali se bezdětní a teď už mají 4 přírůstky.

Offline letfenixa
Avatar
7972 příspěvků moje polička 04. července 2022 20:20

MP Meri akože, musíš to vypátrať!

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 20:31

MP Meri Já bych to viděla na nějakou tu hru, vzhledem k tomu,  že někdo občas houkne nervi tolik.  Synek když začne blbnout s VR brýlemi tak jsou to fakt zajímavý zvuky.  A taky někdy zařvu neřvi.

Online Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. července 2022 22:16

sagiti tak to u nás bylo podobné. Kluk byl číšník, došel domů kolem 4 a proběhl sex, kdy ovšem holka byla velká herečka. Řev se rozléhal pravidelně po celém vnitrobloku. Kolikrát někdo volal policii, protože to vypadalo jako znásilnění v parku. Kamarádka je měla za sousedy a bohužel jí budili děti. Jednou se některý z kluků vzbudil a ptal se proč ten pejsek vedle tak strašně kňučí.

Ti se teda odsrěhovali, takže strašné bylo jen jedno léto.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 04. července 2022 23:33

muz se dnes vratil z boulderovani podezrele brzo, ze blbe doskocil a boli ho lytko. po dvou hodinach uz na nohu nemuze ani stoupnout, tak jsem mi vyhrabala berle, co tu jeste od ledna mam. mozna ma natrzenej nejakej sval. 

jako nevim, driv jsem lidem rikala, at zacnou boulderovat, ze to je super sport. dneska uz si to teda rict netroufnu

Offline sagiti
Avatar
34 příspěvků moje polička 04. července 2022 23:49

Renusatko Ti z vedlejšího domu tady bydlí stále ale už jsem je nikdy při tom hereckém výkonu neslyšela.Asi proto,že sami mají děti,tak se musí mírnit.I když mírnit.....Od božího rána do 22.hod.u nich jede rádio na plné pecky.Ani neberou ohled na svoje děcka,které v tom rámusu žijí.Na druhou stranu si kolikrát říkám,že by mohli jít jiným lidem příkladem,protože je tam stále jen smích a dobrá nálada.Střídá se tam stále nějaká návštěva,takže je jich tam hodně a úměrně k tomu hluk.

Je to ve vedlejším domě a je rozumět všemu o čem mluví,tak vůbec nechápu lidi co bydlí nad nima a pod nima,ti to mají z první ruky.Ti si určitě nemůžou otevřít okno.Naštěstí si pouští pop a ne techno.

Jednou to už soused z protějšího domu nevydržel a zařval na ně ať už jdou do pr...e a v tu ránu ticho.Ale to bylo za ty roky jednou.

Offline letfenixa
Avatar
7972 příspěvků moje polička 05. července 2022 01:16

Včera u nás nastala situácia na vetu "miláčik, počúvaš ma? Tak zopakuje, čo som povedala!", ale nespytala som sa, vďaka čomu som v inštitúcií vyzerala ako debil

Offline Makara
Avatar
2235 příspěvků moje polička 05. července 2022 08:38

letfenixa Ale tak pár let už vdaná jsi a pořád začátečnické chyby?

Offline letfenixa
Avatar
7972 příspěvků moje polička 05. července 2022 08:55

Makara chachá, neboha nevydata