Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Kokoska
Avatar
28208 příspěvků moje polička 01. července 2022 16:40

Kammila chudak dite. Nedejboze, aby se pridaly komplikace, co by tam snim asi delali, ta cesta letadlem tomu moc neprospeje. U nas vzdycky doktorka narizovala minimalne 3 dny pri ATB klid, lezet, nez zaberou, pak nechodit na slunce. A taky byly deti vzdycky zvadle a nevrle, to teda nezavidim.

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 01. července 2022 16:56

Jak nekupovat na Bazoši nebo ani nikde na bazaru na dálku: v pondělí jsem se domluvila s prodejkyní o koupi Lumispa přístroje, (já normálně takhle kupuje jen parfémy zde nebo na A.), proto jsem jí hned poslala peníze, ona že hned posílá...druhý den, že prý mi přijde sms ze zásilkovny, další dny bez reakcí na maily, telefon mi nevzala, smsky nic...dnes reakce, že je vlastně v cizině (mezitím jsem jí už napsala, že zboží nechci, ať vrátí peníze)..no long story short - po strašným vyhrožování:-) a negativním hodnocení a smsce, že jí předávám policii:-), Bazoši a vyvěsím ji všude možně mi napsala, jestli jsem normální a že jsem se zbláznila a peníze vrátila. Strašně mě to namíchlo, že jsem někomu za vola a že někdo takhle jedná. 

Offline letfenixa
Avatar
7925 příspěvků moje polička 01. července 2022 17:04

Dnes bolo v škole posedenie "pri samovari"  - 5 kolegýň ide dôchodku,  2 do iného mesta. Po 2 covidovych rokoch bez akejkoľvek spoločenskej udalosti (mávame 3 do roka), som sa pomerne tešila,  ako si posedime a konečne si potykam s niektorými kolegyňami z 1.stupňa,  čo som ešte nestihla.

Takže sme doma, s panadolom, antibiotikami, nefunkcnou chladnickou a tak

Offline Makara
Avatar
2192 příspěvků moje polička 01. července 2022 17:32

letfenixa ale tobě se fakt daří! Přeju, ať je to první a jediná prázdninová nemoc.

Online Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 01. července 2022 18:31

Kammila mne to prijde taky hrozne, jak vuci okoli, tak i vuci tomu diteti. Syn tuto nemoc prodelal, mel ctyricitky, atb dostaval ty prvni dny injekcne, byla to blba nemoc. Jo a syn byl pak nekolik mesicu hluchy jak poleno, mozna to byl taky nasledek. Hodne nakazliva, ve skolce to smetlo vetsinu tridy. Taky si neumim predstavit, jak si uzivam dovolenou, kdyz mi na pokoji blouzni dite v horeckach. My ted resili neco podobneho, take se nam nechtelo splachnout spoustu penez do zachoda, stornovat uz to neslo, nakonec byl kompromis, odjel jen muz se zdravym ditetem. Taky nechapu, proc nenechali to nemocne dite doma. Ale teda v okoli ted snad neni nikdo, kdo by odletel na dovolenou zdravy. Skoro vsichni, co znam, leteli s antibiotiky a jedni stastlivci se osypali nestovicema primo behem letu (nastupovali ale zdravi). 

Offline letfenixa
Avatar
7925 příspěvků moje polička 02. července 2022 06:50

Makara ďakujem za účasť,  si milá 

Offline moora
Avatar
7504 příspěvků moje polička 02. července 2022 22:54

Prosim vas, po te, co jsem delala celej den osetrovatelku, kucharku, zahradnici, zootechnicku a ceka me jeste uklizecka, tak po dotazu v 11 vecer "a jak ses mela cely den" me kazdej soud musi osvobodit, ze jo?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. července 2022 22:55
Offline Isca
Avatar
4446 příspěvků moje polička 02. července 2022 23:16

moora Osvobodit? Od čeho? Na tu lopatu si naběh sám. 

Offline Garfie
Avatar
23864 příspěvků moje polička 02. července 2022 23:43

letfenixa Jej, to je mi líto. :-( Tebe to teda stíhá...

moora Jasně, v nehorším utečeš na východ!

Offline 999
Avatar
17535 příspěvků moje polička 03. července 2022 06:41

moora Musí :-).

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:52

moora lopata připravena!

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:31

moora 

V nejhorším si pár let - konečně - odpočineš! Jídlo ti budou nosit, i čistý hadry pravidelně dostaneš

Offline Kan
Avatar
6917 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:52

Lenka22 A prachy máš? Buď v klidu, pokud jsem v očích debila a zloděje za vola, jsem šťastný člověk. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34782 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:54

barbucha No jo, ale nevynosí kosácký!

Offline Karja
Avatar
35765 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:39

moora Jj, u nás byla finální věta večer ,,nemam tady co jíst, musím SI jet nakoupit,,. Snad najde vůbec cestu do obchodu! 

barbucha snad nepůjdu do Světlý, tam dávají k ženským i děti!

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:45

Sweet Potato 

Tak ale má to jednoduchej střih a jsou jednobarevný, do cosáků to nemá daleko

Karja 

Prokrista jen to ne! To by byla zostřená vazba!

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:52

Kan no prachy vrátila. Ale já jsem si nadávala za naivitu a blbost

Offline Vari
Avatar
1621 příspěvků moje polička 03. července 2022 13:30

Sweet Potato V nekterejch veznicich muzou nosit i svy hadry, tam by clovek mohl delat paradu i v COSu. :-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. července 2022 14:33

Karja jenom jedno, můžou tam být jen do tří let:)