Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 05. července 2022 19:01

Sweet Potato ježiš jak vidim tu druhou fotku tak jsem najednou dostala chuť na vermut

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2022 21:04
Reakce na continuity:

Muž mi vždy říkal,že na primych letech se zavazadla neztrácejí.

​Nevyznám sa, ale mám túto skúsenosť. Zato pri prestupe je to skoro na istotu .

Teraz ma napadlo, že vlastne neviem, ako je to pri nízkonákladovkách, na väčšie lety síce berieme väčšie spoločnosti, ale aj tak. Tiež majú povinnosť zaplatiť veci, čo si človek nakúpi, kým mu batožina nepríde?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2022 21:18

Sweet Potato parádní výhled! Florencie je krásné město.

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 05. července 2022 21:26

slniecko to je úplně jedno s kým letíš, tie náhrady sú rovnaké. 

Na těch přímých letech se kufry neztrácejí, protože neexistuje, aby letěl kufr bez pasažéra. Kvůli bezpečnosti, i když někdo odbaveny nepřijde do gate, musí se to zavazadlo vyložit. Takže i opačný problém je mnohem méně pravděpodobný. Zato na přestupu se to často nestihne přeložit a neštěstí je hotovo. 

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 05. července 2022 21:39

Sweet Potato dúfam, že sa nájdu

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:03

Doufám, že se pojišťovna nebude zdráhat proplatit parfém!  

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:11

Sweet Potato Do Florencie jedem v rijnu, tak pis pis pis

kde bydlite, kam chodite a tak

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:13
Reakce na continuity:

slniecko to je úplně jedno s kým letíš, tie náhrady sú rovnaké. 

Na těch přímých letech se kufry neztrácejí, protože neexistuje, aby letěl kufr bez pasažéra. Kvůli bezpečnosti, i když někdo odbaveny nepřijde do gate, musí se to zavazadlo vyložit. Takže i opačný problém je mnohem méně pravděpodobný. Zato na přestupu se to často nestihne přeložit a neštěstí je hotovo. 

​Hej, to chápem. Ono v konečnom dôsledku sa nám len raz stalo, že kufor sa stratil definitívne, väčšinou je to otázka tak 2-3 dní, kým ho nájdu, čo je ale pri dovolenke dosť otrava. 

A priznám sa, že s tými nízkonákadovkami ma to napadlo až teraz, ako behám za kuriatkom na Uni a snažím sa dať dole náklady.

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:14

Sweet Potato

ktorý si si kúpila? Ak Iris, budem drankať vzorku

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:15

Luna Santa Maria Novella je pre parfémového nadšenca Must, ale neviem na ako dlho idete, a či nedáte prednosť skôr obrazárňam...

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:21

slniecko continuity 

Mně se zavazadlo ztratilo, jakože ztratilo, ne zpozdilo, jedinkrát, a to na přímém letu. Respektive jsem měla koupené dva nenavazující lety a do Heathrow batoh prostě nedorazil, takže jsem reklamaci řešila na Heathrow. Bylo to 11. září, rok mohl být tak 2006 třeba, každopádně tam byla hotová apokalypsa, volalo se na výchozí letiště, kde jsem musela dát přesný popis zavazadla a co v něm je, včetně značek a nápisů. Mluvila jsem s někým, kdo do toho batohu zrovna koukal a ještě se mě ptal, čí je vizitka, která je v horní kapse... Každopádně bylo celkem fajn, že se batoh našel a asi za dva dny mi ho přivezli v Praze domů. My jsme si pak s manželem nějak vyvolali z paměti, že při odbavení slečna na přepážce určitě lepila jen jednu nálepku a pak to nechals odjet, přitom batohy byly dva. Od té doby si na to dáváme vyloženě pozor, nerozptylujeme obsluhu a tak.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:23

slniecko Ještě žádný. To bude těžké rozhodování. Miluju Mellograno, muži se doma práší na Vetiver. 

Kosatce úplně nemusím, ten to asi nebude, ale který vybrat, který? 

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 05. července 2022 22:53

Sweet Potato od te doby, kdy muj kufr prijel z Parize do Bogoty 3 dny po mne, Air France mi nahradou udelila neceser s trikem na spani, hrebenem a prezervativem, mam pri letech s prestupem tik a obsazne prirucni zavazadlo.

Oni maji ted na letistich po covidu malo personalu a nestihaji, nas let ted na Ruzyni odbavovala jedina prepazka a bylo to o nervy, "tetina" u kazdyho druhyho cestujiciho nekam telefonovala, az asi po 20 minutach ji vystridala jina a pak to bylo lepsi.

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2022 23:01

Sweet Potato no, L'Iris je prudká novinka, navrch ja na kosatce som, takže so mnou zvedavosť otriasa ;).

Kukla som si do poznámok a mne sa tam najviac páčili Santa Maria Novella Classica, Cittá di Kyoto, Alba di Seoul a Angels of Florence, lenže...zďaleka som nemala kedy vyskúšať všetko. Mellograno ani Vetiver som nestihla.

Takže som sakramentsky zvedavá, čo vyberiete!

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 05. července 2022 23:01

letfenixa u nas vcera ta otazka padla, bez toho milacka teda. A pry Jo, slysim, ale nemusim ti snad na vsechno odpovidat

Drzim se a lopatu najdu az doma, nechce se mi na dovolene  travit cas shanenim zinkove rakve a prepravy tela, jeste k tomu mimo EU.

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2022 23:05

a sťažujem si.

Všetko, čo som si objednala s výpredaja Arket a COS musí ísť nazad, lebo..lebo mi liečba evidentne zaberá a mám 7 kíl dole, takže je mi všetko veľké....

Čo by teda rozhodne nebolo na sťažovacie vlákno, naopak ...

...lenže...ja som sa pri tom skúšaní tak vydesila, ako na to nie som zvyknutá, že si idem spraviť pár vyšetrení, že či mi nie je ešte niečo ......

Offline Garfie
Avatar
23896 příspěvků moje polička 05. července 2022 23:32

Sweet Potato Ale ubytování vypadá krásně a kufry dorazí brzo  Na ten marast, co je teď na letištích jste ještě dopadli dobře! :-) Známé jednou nedorazil batoh na dovolenou v Peru, protože měli přesný itinerář, vyrazili bez něj, dva týdny bez věcí.  

Florencie je krásná, užívej! 

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 05. července 2022 23:33

Sweet Potato Jo, to vypadá dobře :-).

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 06. července 2022 00:24

slniecko super, ze liecba zabrala! Ale druhej casti nerozumiem, trapi ta ten rychly ubytok vahy ci este nieco?

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 06. července 2022 03:26

Kokoska bude to znieť morbidne, ale mojej maserke sa stalo, že jej muž pracoval vo Francúzsku a bola ho navštíviť počas prázdnin aj s dcérou, a v dobe ich návštevy mal smrteľný úraz. Spopolnili ho a ona viezla urnu domov autobusom bez povolení.  Nemala na ne peniaze.