Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:25

Candance Musí to být opravdu těžké, nepředstavitelně. Všechny ty obavy. Ale teď to nemá smysl řešit, nevíš, co nastane. Hodně sil.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:35

Aktuálně v rodině řešíme už několik měsíců taky vážné psychické problémy a s tím spojené ošklivé nepříjemnosti a sebralo mi to za těch 8 měsíců tolik energie, že jsem myslela, že na ten blázinec půjdu taky. Dobrovolně. Peklo a strašlivé zjištění, jak se pohodový a spokojený život může ze dne na den zhroutit jak domeček z karet. Važme si toho co máme

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:43

vanilka taky jsme relativně nedávno něco řešili. Psychické potíže jednoho zasáhly celou rodinu. Mohlo to dopadnout blbě, ale naštěstí se to utřepalo. Určitě bude zase líp i u vás

Offline cassis3
Avatar
47 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:47

Candance - ak máš pocit ze niečo nie je OK, vezmi ju prosím k odborníkovi. 

Mne dnes dcéra rozprávala o kamarátke (21), ktorá by zjavne pomoc potrebovala ale kvôli ptedsudkom, rodičom, výchove.... Sa hanbí a trápi sama. Rodičom sa to habi povedať a nevyzerá to ze by to pochopili.

Dcéra mi poďakovala, že som ju pred rokmi k psychologovi vzala a kaslala na predsudky.  Berie antidepresiva, chodí na terapiu. Veľmi pomohlo, že tam chodím aj ja. Ozaj ma to vzalo spolu s touto debatu kde vidím ze to nemuselo dopadnúť tak dobre. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:50

cassis3ja chodim sama, ona nechce, bere to jako svoje selhani. Ale mluvime o tom, ze kdykoli muze jit ve skole, ze mi nemusi ani rikat. Pomalu se ji snazim zpracovat. 

Offline cassis3
Avatar
47 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:01

Candance tak neviem koľko má rokov.... Moja až na strednej škole. Vždy výborná študentka, športovec, racionálny typ, žiadne problémy,  proste slečna dokonalá. Myslela som, že je to len puberta, až raz dostala záchvat a nevedela som co s nou.

A ja som s tým nemala žiadnu skúsenosť,  bola to ako keby hanba(?)  ísť k psychologovi, v mojom okolí je to absolútne tabu. Ale bola som už fakt vylakana. Sme rozdielne povahy a pomohlo to nejaké veci si vyjasniť, možno pomohlo aj to, že dospela.

A pomohlo to aj mne aj keď som si nemyslela ze to potrebujem. Teraz spätne keď "pitvam"  moju rodinu tak si myslím ze by pre nás mali zriadiť nejake špeciálne pracovisko a všetkých nás tam zavrieť (neviem dat smajlík)

A prekvapiloa to u tej kamarátky, poznám aj rodičov, nepovedala by som to na nich..... Šťastná perfektná rodina. 

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:13

Všem jen . Taky jsem měla před lety špatné období, nikam jsem nešla a vyřešilo se to samo tak nějak do ztracena. A vlastně dodneška nevím jestli moje okolí něco tušilo nebo ne.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:17

Uf, tohle je hodně těžké. Když jsou děti maličké, člověka vůbec nenapadne, že se tohle může stát. Všem, které to potřebujete, přeji hodně sil. 

Offline continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:39

Všem moc držím palce.

U nás v práci se tento týden sesypal pro mě docela důležitý člověk. Ne z práce, nakopilo se mu to doma: oba rodiče s covidem, spolužák dítěte si podřezal zily. Už zas pracuje, říct si nedá a přemýšlím, jak dlouho to vydrží.  

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 21:48
Reakce na barbucha:

Karja 

Měla jsem vzít v potaz že nejsi naložená na nějakou legraci, sorry. S tím terapeutem jsem to myslela vážně, obojí: máš přece datum, a každej den mu seš zas o den blíž. To jsem tím chtěla říct.

​to ses fakt mohla obtěžovat dovtípit nebo sis aspoň mohla odpustit vyplivnout ten rádobyvtipný žvást. Je úžasné, když si tady člověk přijde pro radu či podporu a dostane zdrchanec. Vůbec se nedivím, že některé po podobném zážitku přestaly přispívat raději úplně (MP Marge  atd)

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:36

Tíživé to je, co zde píšete. Moc přeju, ať najdete tu správnou pomoc. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:39

ty, jo, tady se rozjely fakt hodně smutné stížnosti ... hodně sil všem, které to potřebují... 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:49

Je mi líto, že jsem do toho trochu hrábla a omlouvám se všem, kterých se to dotýká

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:53

Ja uz to stocim jinam. Pustila jsem psa do zimni zahrady, aby mu nebyla zima a ten blbec mi za 10 minut roztrhal koberec, co tam byl. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:54

A restartoval se mi ntb s 30 minut neulozenym wordem. Ale nic nechybi, protoze jsem 30 minut prokrastinovala na parfu.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:58
Reakce na Candance:

A restartoval se mi ntb s 30 minut neulozenym wordem. Ale nic nechybi, protoze jsem 30 minut prokrastinovala na parfu.

​ctu tady ty strasne smutne veci naraz placu a tenhle zaver me rozesmal:-))

dekuju a vsem

Offline letfenixa
Avatar
7950 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 00:42

vsetkym

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 01:28

Tak sníh není jen k radosti - teď jsem viděla v přímém přenosu křupnout větev. S HD zvukem v tom zasněženém průzračnu. Brr. A nějak se mi to spojilo. Jako že fakt nikdy nevíš, kdy už toho bude prostě moc

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 10:14

Včera jsem četla, ale napsat jsem dokázala až teď.

Všem, všem, všem to největší a nejupřímnější objetí a

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 10:46

Přeji všem hodně sil a aby, až bude potřeba, dosáhly na pomocnou ruku a nebo poznaly, kdy ji mají podat samy ...

Vím, o čem píšete. Právě tady se mi před časem dostalo velké podpory a to mi pomohlo vyhledat odbornou pomoc. Měla jsem štěstí, že jsem čekala jen 2 měsíce. A mám velké štěstí, že aspoň trochu patřím do téhle komunity. I když se v parfemech vůbec nevyznám.