Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:46

ionicera dekuju, musi to byt stale tezke. Ja vim, ze takovych deti je moc. Strasne moc. Proto se o ni bojim.

Offline Karja
Avatar
35774 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:53

Já nestačím jmenovat a zmiňovat, ale soucítím teda se všema, kterých se to takhle silne dotýká. Já jsem proti tomu fakt v pohodě, jak říkám, bolí vás hlava,nemůžete si lehnout, tak si lupnete ibac. Není vám dobře na duši,nemůžete si vlézt pod deku, tak si lupnu něco jinýho! Jako já bych fakt byla víc v pohodě, kdybych jako měla ten prostor pro sebe a pro to, že mi není dobre. A cejtim jako tak zodpovědnost vůči těm dětem, aby mě neviděly tady zhroucenou nebo abych nebyla predrazdena na ně, tak jde fakt jen o to vykrytí tech krizi než zjistím, co je spouští a jak s tím pracovat;-). Já si právě ani jako nestěžuju, já jsem ráda že jste mi poradily, že to lze elegantně dočasně přežít;-)

Takže držte se ženy, držte se! A díky za všechno! 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:55

Candance Beru to tak, že pro mne život skončil v 50. Teď už je to prostě něco, co být může a nemusí. Strašně moc držím palce, ať je dcera v pohodě.

Offline Karja
Avatar
35774 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 17:56

ionicera Peklo. Peklo.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:03

Čtu vás tady a je mi do breku. A říkám si, kolikrát lidi řeší úplné pí.oviny ....

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:07

No jemze to je to...ze at lidi radsi resi picoviny, nez to nechat zajit tam, odkud neni navratu

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:12

Je mi moc lito vasich potizi i tech smutnych pribehu.

Ja mam v tomto ohledu banalitu, ale dala mne zabrat.Vcera navecer me zacalo trochu pichat v uchu a nad ranem uz jsem myslela, ze mi praskne hlava, vyklubal se z toho zanet stredniho ucha. Vim, ze tu nedavno probehla debata jestli pichat ucho nebo ne, tak za sebe musim rict, ze dnes rano bych asi souhlasila i s urezanim ucha, aby mne to ulevilo od te priserne bolesti. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:14

ionicera je to hodně silnémůj kamarád z dětství si taky vzal život přes všechnu snahu okolí i odborníků. Prostě asi neviděl jiné východisko, tahle zpovzdálí si myslím, že se mu v tu chvíli hrozně ulevilo. Jeho rodiče to ustáli, přestěhovali se, užívají si vnoučata, ale ta bolest nikdy nezmizí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34787 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:45

Tohle je pro mne aktuálně strašně palčivé téma. Držte se všechny. A držte své milované. A myslete na to, že když je nejhůř, neschopnost říct si o pomoc, dokonce její odmítání, je součástí celé té hrůzy.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:44
Offline Mrakoplas
Avatar
8781 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:48

Všetkým želám hodne síl , to sú ťažké príbehy.

Online marieu
Avatar
4475 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:50

Candance první krok správným směrem je vědět o tom. Jsou rodiče, kteří nemají o trápeních svých dětí nejmenšího tucha

ionicera  (na to neznám přiléhavá slova). Připomněla jsi mi dvě děti, o kterých jsem teď v blízkém okolí slyšela. Dvě 16ti leté holky. Jedna skočila ze skály a leží někde ve fakultce se zlámanými obratli, pánví a nohami a nikdo zatím neví, co bude. Druhá se už druhý rok sebepoškozuje tak, že na předloktích a stehnech už nemá ani 5cm2 nepoškozené kůže bez jizev. Tři hospitalizace a výsledek nijaký. A teď jsem si přečetla tvůj příběh k tomu a přijde mi ještě těžší být rodičem a dostát té odpovědnosti a moje vděčnost, ale ještě víc strach, jsou čím dál větší. 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:51

Já ani nevím, co napsat. To jsou velmi smutné příběhy, a těžké.

Přeju všem, ať jim vysvitne slunce. Hodně sil, držte se.

Offline Sweet Potato
Avatar
34787 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:55

Candance Tvoje dcerka má štěstí v neštěstí, že se ti podobá, že to znáš a tušíš, o co kde.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 19:58

Sweet Potato ale ja si to myslim, co kdyz to je jeste horsi? A co kdyz ona neni jako ja, aby to vzdy uridila rozumem? Co kdyz potka nekoho, kdo za to nebude stat, a bude to spousteci moment? Nebo jine?

A co kdyz se jen utesuju, ze vim, jak na ni ( to je jako na sebe?)

A co kdyz toto zcela fatalne ovlivni tu druhou dceru?

Je to strasne tezke byt rodicem.

Offline Sweet Potato
Avatar
34787 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:03

Candance Rozumím ti. Cokoli z toho bohužel může být pravda. Rodičovství je strašně těžké. Někdy přijde rána z čistého nebe. Co je horší?
Ale hlavně se neobviňuj! Děláš to, jak nejlíp umíš. (Kdyby ti pomohly nějaké kontakty, kam se obrátit, piš sz)

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:04

Sweet Potato nechci se ptat na podrobnosti, mate to asi tezke. Drzim palce a dekuju

Offline Janulik03
Avatar
16636 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:10

Dievcata  je to tu velmi smutne citat co vsetko sa vam udialo a deje. Tak rada by som mavla carovnym prutikom a chmury by zmizli. 

Mozno tato doba, mozno jesen to zborsuje a hadam to bude casom lepsie. 

Vase pohnute osudy ma vzali za srdce

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:12

Dámy, přeju všem sílu. Každá děláme maximum, co zvládnem, nejsme stroje, někdy je toho prostě moc. Ty osudy jsou opravdu nepředstavitelné pro toho, kdo nezažil. Všechny máte můj obdiv

Offline Kokoska
Avatar
28211 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 20:17

Ani nevim, co napsat, musi to byt moc tezke, kdyz se neco takoveho prihodi. Hodne sil vsem