Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:01

ionicera je to tak, kto chce, odíde.  Cíti to ako vyslobodenie. Nikto a nič ho nezastaví. 

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:01

crazydaisy

Já měla takové temné období během ranné dospělosti, hodně jsem se utápěla v bolesti, alkoholu a nějakých těch omamaných látkách, ale dlouho jsem myslela, že je to normální a patří to k dospívání. Až o mnoho a mnoho let později jsem zjistila, že ne, že spousta lidí tohle nemá a má ten život pěkně nalinkovanej, dlouho jsem si myslela, že je to jen póza, ale ne. Překvapilo mě to. (a je to dobře pochopitelně)

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:03

Děkuju za účast. Chci věřit, že už je to pryč. Racionálně ale vím, že to tam je. 

Ify Já jsem se o tom rodovým zatížení dověděla od otce až v dopělosti, když jsem sama měla velký problém. Jeho otec (můj děda) a dalších pár příbuzných si vzalo život. Sám otec se většinu života léčí s těžkou depresí a odešel i do předčasného důchodu. Nežije v čr, ale i tak mu mám za zlé, že mi to sám neřekl. Mám taky obavu o syny, ale vypadá to, že měli štěstí a vyhlo se jim to, snad. Moc držím pěsti tvému synovi

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:04

Jsem v situaci, kdy upřímně nevím, co mám dělat. V jiném vlákně jsem před pár dny psala, že mám infikovaných port v těle, který prý musí ven. Ve středu jsem si jela na onkologii pro zprávu z kultivace pondělního odběru krve z portu. Vyšel tam masivně stafylokok a prý mi hrozí sepse. Ve čtvrtek jsem byla na chirurgii a domluvili jsme se, že v se příští úterý port vyndá. Ale jedině prý na operačním sále, ne ambulantně. A já chytla chřipku. Tak teď nevím... jít na to s nemocí, abych se portu zbavila, nebo to odložit? Jenže kvůli vytažení portu mi už nasadili atb a kvůli užívání atb mi pozastavili protinádorový lék. Co když kvůli prodlevě začne být aktivní rakovina?Zvládlo by tělo menší chir. zákrok s chřipkou, kdybych na to v úterý šla? 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:07

crazydaisy

Já v dospělosti zjistila, že otcova máma umřela na nemoc, která bývá dědičná. Taky se o tom u nás doma nemluvilo, je to strašný.

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:17

Dalia ach Dali, ťažko sa radí.  Asi by som si to dala odstrániť. Čo na to lekár?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:18

crazydaisy Moc Ti rozumím. Zažívám obojí - nemoc těla i duše a to druhé je horší. A chápu i obavu z přiznání, které jsi udělala. Nejsi v tom sama, věř mi. I já měla poměrně nedávno tak temné období, kdy jsem myslela na odchod. Měla jsem schovaných rovných sto prášků na spaní a říkala si, že je to moje pojistka, až nebudu moct unést stesk po zemřelém synovi nebo kdyby mi řekli, že rakovina je opět aktivní. Nakonec jsem se prášků zbavila. Nemohu to udělat svým synům a zvířatům. Ale deprese mě provází stále. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:20
Reakce na milacka:

Dalia ach Dali, ťažko sa radí.  Asi by som si to dala odstrániť. Čo na to lekár?

​Zatím neví, že mám chřipku. Lehla jsem dnes.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:26

Dalia ach Dali

Online Kan
Avatar
6765 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:40

Dalia Myslím, že tohle rozhodne jedině lékař. Drž se.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:54

Dalia ach jo, ty to můžeš mít jednoduché.

Zavolej tam zítra a oni ti řeknou. 

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 16:05

crazydaisy neviem si uplne predstavit dojst az tam kde ty musi to byt neuveritelne tazke. 

Obdivujem vas co ste dokazali prekonat tak tazke situacie

popri tom sa moje starosti hned zdaju mensie a musim si opakovat ako vlastne mi nic nechyba . 

Nikdy nevieme kam sa dostaneme 

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 16:39

Dalia Budu ti držet palce ať to není chřipka, ale nějaká viróza a snad se to tím všechno usnadní. Držíme ti palce všechny. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 17:12

Karja Děkuju. Už bych uvítala trochu klidu a zdraví. Pepík jde zítra na test, tak jsem zvědavá. Taky je mu pěkně blbě. A dokonce i náš kocour je nějaký špatný. Nechce skoro nic žrát a včera i dnes zvracel. 

Offline Torrah
Avatar
2568 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 18:55
Offline Torrah
Avatar
2568 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 18:57

Dalia poradit neumím, můžu jen držet palce. Drž se!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:00

Dalia Dali, jak už tady bylo napsáno - zavolej doktorům - asi na onko i tam, kde ti plánují vytahovat port - ti to rozhodnou. Třeba to bude jenom viróza..... 

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:01

Dalia Karja to krasne vystihla, netreba nic dodavat

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:02

Kan continuity Torrah Hanka H Děkuji, ráno tam zavolám. Ale myslím, že s teplotami a kašlem bude asi lepší zákrok odložit.

Offline Vari
Avatar
1602 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:03

Garfie Ja to mela stejne, vcetne napr. sebepozkozovani. A taky jsem koukala, ze to neni uplne normalni a bezny. O tom, ze muj deda spachal sebevrazdu, jsem se dozvedela az jako davno dospela, je to tema, o kterem se se v nasi rodine nemluvi. Mam v sobe obrovsky zavazek vuci svym detem, nechci, aby tohle musely prozit...