Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:04

999 psi školka je báječný nápad! Tu já tu mám pro sousedy. Soused Karel chodí každý den ráno nahoru do lesa a bere s sebou i Růženku. A mají radost z toho oba. Karlovi je asi 85, ale je fit, takový starý kovboj to je.

I mi ji pohlidali, třeba když jsem byla na víkend v Poděbradech.

Jsem šťastná, že je tu mám a oni jsou šťastní, že si užijí Růženku.

To by určitě tatínkovi udělalo dobře, něco podobného. Jen radost, už bez starostí.

Jos ano Psi senioři v nouzi je úžasný projekt. Trvale je podporuje aspoň finančně.

Potrefenáhusa u žigouška úplně stejně. Je teď úplně křehoučky, lezou mu kosti. Ale aspoň snížil zátěž na srdíčko, jak se zbavil tě vody.

Moc preju Rufickovi, aby mu to zlepšení vydrželo co nejdéle, je to ještě mladik. uu žigouška to uz moc nevidím.

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:15

To je skoda s temi nemocnymi pejsky! Prala bych vam, aby tu s vami byli jeste dlouho, ale zas je potreba usetrit je dlouheho trapeni, je to cele svizel.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:28
Reakce na Vlm:

999psi školka je bezvadný nápad, pro oba , nemám ty nápady pořizovat starým lidem psa, nejlépe štěně vůbec ráda.Strašim tim moji maminku 85, že když nebude chodit ven dobrovolně dostane štěňátko .

​Az když jsem přispěvek napsala, uvědomila jsem si, že jsem misto štěně myslela na staršího.pejska z útulku, ale nějak jsem.si do toho promítla našeho Tondu. Sama si říkám, že mi příští rok bude 55 a je to nejvyšší čas, si pořídit kamaráda k Tonánkovi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:29

Candance sla bych hned na pohotovost, cim driv se nasadi Herpesin tim lip. da se tim prave predejit tomu pretrvani bolestivosti naporad..

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 24. října 2021 10:17

Kokoska zvazujem to porad, i jsme se ptali veterináře, jestli ho už netrapime, říkal, ze si nemysli, ze by to už na to bylo. Ale to víš, ze na to myslíme a muže to přijít každou chvíli, no :-( 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 10:22

Všem nemocnými pejskům hodně sil

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 24. října 2021 11:42

Potrefenáhusa chci tě trochu povzbudit.. Můj kocour má asi to samé co tvůj. Jednu dobu to bylo moc zlé, ale teď s medikací veselé žije už přes 6 let.... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:07
Reakce na 999:

ionicera Asi ne. Tátovi je 80, myslím, že není zodpovědné, pořídit si psa. My bychom se o něj starat nemohli, kdyby se něco stalo. Ale už dostal nabídky, že by k němu mohl jeden pejsek chodit do školky :-),

​A to je pěkný. 

Pak jsou ještě psí senioři k adopci, co je třeba právě kvůli věku nikdo nechce a trčej x let v útulku... ale tam je zas riziko že budou časem potřebovat zvýšenou péči

Já doufám, že ještě nějakej ten pátek vydržím a Poppy taky, ale je jasný že je to můj poslední pes. Klobouk dolů, starat se ještě v 70-80 letech!

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:11

barbuchato uvidíš. Tchýně si psa pořídila ještě v 79. Nadšení z toho nejsme ( hlavně je čokl dost nevychovaný, jak na něj už nemá sílu), ale je prý domluvená s nějakou sousedkou, že si ho vezme, kdyby se něco stalo. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:21

continuity 

Kdepak. Žádnou takovou sousedku nemám, mladej pán by mě s tím poslal do háje... a nepřipravím chudákovi čoklovi pobyt někde v útulku nebo u kdovíjakejch lidí. 

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:41

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:41

ionicera staršího proč ne,ono záleží na člověku,co zvládne, tchýně ma 78,pes ji umřel tak tři roky zpět, jiného nechce,ona hodně cestuje je taková aktivní a pejska ji musela hlídat dcera, která má sama dva psy, takže to šlo,ale...,mamka dostala kotě od segry když ovdověla,ale ona uz se nechce ve svém věku o nikoho starat a navíc jsk říká nechce aby bylo zvířátko nešťastné když umře,to jsou její kotě skončilo u nás i když jsem kočku už nechtěla..a proto už jich mame pět.Psi školka je teda bezvadný nápad,to se mi líbí 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:31

Candance Taky mi to připadá jako opar, já jsem ho teda prodělala prakticky bez bolestí, bylo spíš takové nepříjemné svědění a štípání, i když nebylo nejdřív nic vidět a považovala jsem to za divné podráždění od okraje kalhot. Pak se začala objevovat vyrážka, nejdřív tak nejasně, tak jsem si myslela, že je to alergicka reakce na prášek na prádlo. Jo a natekla mi nejbližší uzlina, u tebe by se to tudíž týkalo asi té podpažní.

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:40

Potrefenáhusa ja to nemyslela na nikoho konkretne, vim, ze tady vsichni ty svoje chlupatce milujou! Jen ze holt jsou to tezky momenty.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 24. října 2021 14:18

continuity nevychovanýho psa si pořídila tchýně me známé, štěně,a nestačila ja něj, takže nevychovaný jejím přičiněním,dala si inzerát do na inzertní tabuli v místní samosce.Ozvala se rodina s dětma, věděli hned o jakého psa , potkávali se, viděli jak ho nezvládá.Pes má novou rodinu a paní ho může navštěvovat,jestli to dělá netuším, ale to není důležité

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:24

Lav viktorka_od splavu asi to fakt bude ten opar. Do haje

 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:25

quebrada Kan jj, je to asi ono.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:35

Candance Měla jsem nedávno a taky se projevoval dřív, než se ukázal. Svědilo to a když jsem se podrbala, tak výrazně zabolelo. Jako šlehnutí prutem. Vyrážka se objevila tak třetí den nato. I s léčbou se to docela táhlo, fakt k lékaři jdi.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:41

rozarka zitra pujdu. 

Ted jsem konzultovala s dr.googlem a odpovida tomu asi i bolest hlavy a unava a bolest kloubu ve stejne delce, ze?

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 24. října 2021 15:49

Vlm Oni jsou i vyloženě pejsci na dožití. Ale to je asi dost smutné, ale o to víc obdivuhodné, když si je někdo vezme. Vím, co bylo s Báďou ke konci práce.