Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. října 2021 21:46

notna nemám právě. Komín zarostl, kamna jsou pryč, zděř uzavřena. I když.. Mohla bych jít vedle do chaty a zatopit si v kamnech.

Ale tam je rozdelana práce. Lakovalo se.. 

Tedka to asi posedme zapli, tak to snad už vydrží.

Dokonce už nahodili i vysílač internetu.

Kdyby mrzlo, asi bych se stěhovala, tohle je snesitelny.

Online andulka01
Avatar
10655 příspěvků moje polička 21. října 2021 22:52

Karja Tak to měl fakt kliku. U nás taky, naštěstí přes den tu nikdo nebyl, teda hlavně já, neboť bych primo tam to auto asi měla. Minule mi přímo u auta přistála špice tý dnešní borovice, to taky mohlo nadělat paseku.  Akorat tu stojí ještě několik suchých stromů u kterých fakt nevíme kdy půjdou k zemi samy. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:00

andulka01 No vy bydlíte nějak v lese, z toho bych měla stazenej ocas furt. 

Offline continuity
Avatar
33582 příspěvků moje polička 21. října 2021 23:23

U nás dnes zavřeli jednu příjezdovou silnici, protože z přilehlé stavby lital materiál.

A rozfoukalo nam kruhac -  úplně šílený a odfláklý, který tady nikdo nechce. Opravdu kvalitní dopravní stavba.

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 22. října 2021 03:38

Malenge dúfam, že je ti už lepšie

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 22. října 2021 03:39

Myrtila veď vieš, stokrát nič umorilo osla. Planuj si len deň, postupne, ako sa dá. Držím palce!

Online Malenge
Avatar
4239 příspěvků moje polička 22. října 2021 10:43

letfenixa dekuji, je, už ani nejsem moc unavená, chlapci se snaží a vyvadi tak, ze mi výrazně zvyšují můj velmi nízký tlak, malej má teplotu, rýmu a kašel, už tři noci strávil místo spaní tím, ze o půlnoci přijde a do rána po mě leze, ale přes den s bráchou řádí tak, ze se bojím, aby to barák přežil, léčebny režim na dvě věci  nechápu!!!, kde tu energii bere.

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 22. října 2021 13:25

Na firemní exkurzi se mi podařilo ztratit moji nejlepší čepici a rukavici po babičce

Asi přestanu vyčítat synovi, že ztratil cestou ze školy zimní bundu , má to v genech..

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 22. října 2021 15:06

Dozvěděla jsem se něco strašně strašného o někom, koho znám, už druhý den se to marně snažím zpracovat, šok, lítost, bezmoc a vztek, aspoň malinko si tady zkusím ulevit.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. října 2021 15:22

Sweet Potato to je asi hodně nepříjemná situace

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 22. října 2021 15:24
Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 22. října 2021 15:36

andulka01 U nás v ulici (taky proti lesu) dnes prořezávají. Ovšem - před časem vykolíkovali lajnu, to málo před ní patří Správě silnic, to za ní je Krakonošovo, tedy majitele lesa. Takže dnes tu celkem nešťastně oždibují to silniční, na to ostatní, v mnohem horším stavu, nesmí sáhnout. Do toho ten vichr, to jim práci zrovna neusnadňuje.

Online andulka01
Avatar
10655 příspěvků moje polička 22. října 2021 15:48

Sweet Potato To bude u nás to stejný :-) Nicméně právě to oždíbání od silnice by mě uklidnilo víc než v lese (je fakt, že nejsem pejskař, takže do lesa nechodím denně).

A to výše - tak jestli je to jen známý, snad to půjde líp vstřebat. Lidi bohužel vůbec nejsou dokonalí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 22. října 2021 16:17

andulka01 Jenže tady u nás jsou ty v lese taky do silnice, akáty a jiné listnáče, některé větve dosahují až nad zahrady. 

Jo, to máš pravdu, možná se už nikdy nemusíme vidět, mne se to vlastně "netýká", moje děti to snad taky nějak zpracujou, ale ta bolest nad tím, komu bylo ublíženo, hrozné. Netroufám si být konkrétní, promiňte. Už končím.

Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 22. října 2021 16:44
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 22. října 2021 16:51

Sweet Potato 

To je smutné. Kdysi jsem něco podobného zažila, vlastně dvakrát, hodně hodně nepříjemná pravda o někom hodně blízkém, byl to pokaždé několikadenní šok. Ono to přejde, troufám si říct, že to všichni rozdýcháte, i děti. S těmi lidmi se stále vídám, jen už to není stejné, v myšlenkách se k tomu někdy vrátím, ale nijak mě to už nežere. Je to přesně, jak píše andulka01 Lidi nejsou dokonalí. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 22. října 2021 17:00

Sweet Potato jestli se s dotycnym nemusis potkavat a komunikovat, je to ta lepsi varianta. A deti se aspon poucily, i kdyz asi drsnym zpusobem, ze svet je i zlej. Dej tomu cas

Offline continuity
Avatar
33582 příspěvků moje polička 22. října 2021 17:45
Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 22. října 2021 17:51

Sweet Potato  Já ti strašně, strašně rozumím. Přesně tohle se mi stalo, rozdýchávala jsem to těžko, zvažovala, jestli to mám někomu říct. Nakonec jsem pustila jen malý střípek a i to bylo dost. Dodnes jsem si k tomu člověku nenašla cestu zpátky. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 22. října 2021 18:07

Garfie Já nejsem důležitá. Ale kéž najdou cestu k tomu, komu ublížili a on k nim. A snad ta škoda není nenapravitelná.

Díky všem.