Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33703 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:02

jitřenka a ja hlupka slibila dětem bazén, kam musíme autem. Už jsem mohla mít nalito taky. 

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:04

continuity - nestraš, já jsem optimista, případnou refundaci mám pojištěnou a když po mě budou plakat zaměstnanci, tak to ještě neznám. 

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:06

continuity - tady teď pořádně ten nahoře zalil, mám to dnes bez práce 

Online barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:07

continuity

To by mě zabilo. Párkrát jsem jela delší trasu, ale už na to nemam. Něco začne klepat... svítit... a už mam nervy v kýblu. Pro mladší a otrlý možná cajk, ale navíc jak všichni jezděj jak pominutý... ne, nic pro mě. A chci postel a normální koupelnu taky! Výhody obytňáku chápu, ale nedala bych to. 

Online barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:09

jitřenka 

Taky bych si nalila, kdyby nebylo takový dusno (to mi nedělá dobře). Možná ale že začne pršet?

Offline Sweet Potato
Avatar
34834 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:11

barbucha Lety rušej všichni. Známému zrušila Delta půl letu do Kanady. Někdy v září. Jako variantu mu nabídli letět z Paříže se dvěma přestupy v USA.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:14

barbucha - tady je po, a taky tu bylo na padnutí, tak snad to k vám dorazí, v pondělí jsem byla v Praze  užila jsem si, napřed dusno a pařák, procházka  = pochoďák a pak jsem parádně zmokla. A u nás ani kapka. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:15

barbucha Itálie je v pohodě, to spíš my jsme pro ni riziko  Pokud vím, tak teď vyhrožovala, že zakáže vstup do země leteckým společnostem, které nedodržují corona opatření. Ale upřímně myslím, že ten let buď vůbec letět neměl, nebo ho nenaplnili (i když to je na rušení docela brzo). Už jsem myslím psala, jak zrušili neteři let do Říma, cca dva týdny dopředu a nabídli jí jiný termín, to odmítla a nakonec letěla z Vídně, prachy za let zatím nemá a nikdo nereagoval na žádost. 

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:16

Sweet Potato - já vás tu nebudu číst ,  zrovna tento týden jsem si lebedila jak je nebe plné letadel.

Offline Sweet Potato
Avatar
34834 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:18

jitřenka Už ani nedutám. Azory ti závidím. A moc přeju a držím palce!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:19

continuity ja chci taky obytnak, asi si pristi rok koupime dodavku a predelame ji

Online barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:36

Garfie 

Já bych řekla, že vůbec letět neměli/nehodlali (se nedivim že pak maj milióny na účtu, jak psala continuity ). A jsou to šupáci, všichni... to rušení je vo nervy a příště si člověk fakt rozmyslí si s nima něco začít.

Právě že Itálie je v pohodě, tak mě ve snu nenapadlo... a že by někdo nedodržoval koronáčový předpisy? Pochybuju! Tuhle jak jsem psala že zřítelnice šplhá na tu nejvyšší horu, tak mi poslali fotku z letadla - blbej vnitrozemskej let, eště ke všemu laxní Švédi, že jo... a co byste řekli? Měli je tam! (roušky, samozřejmě)

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:38

jitřenka Juuu, Azory!  Ať to letí a líbí se ti tam. Jeden ostrov nebo budete přejíždět na víc z nich?

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:42

Sweet Potato - děkuji 

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 16:47

eM - i tobě díky, jeden ostrov,  okouknu a ty další když tak někdy jindy, možná i sama bez cestovky. Byla jsem jen na Madeiře a byla krásná. Ale už je to dávno. 

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 17:28

jitřenka Tohle nám přišlo trochu větší divočina jak Madeira, ale skvele. Nevyzpytatelné počasí, kazdej den trocha deště, fajn lidi a ty invazni hortenzie všude  no tesim se na zpravodajství v cestovním vlakne!

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 19:56

barbucha My s Easyjetem litali celkem casto, nikdy zadny problem, az loni na jare nam uplne bez upozorneni zrusili zpatecni let z Neapole. Kdybychom se nahodou mesic pred odletem nepodivali na jejich stranky, tak bychom to vubec nezjistili a byli v pr...i.  Jeste tyden pred tim nasim letem pritom v tenhle den z Neapole leteli, nas let byl prvni, ktery zrusili, a pak uz v tenhle den nelitali. Nas...i me strasne, jeste meli tu drzost tvrdit, ze urcite posilali mail. Fakt ne, ani mne, ani muzovi nic neprislo. 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 20:06

barbucha Ja jsem se nechala zdejsima cestovatelkama nalakat na rim v pulce zari, ale s koupi letenky a rezervaci ubytovani furt cekam, abych nebyla zklamana. A vlastne prvni co jsem hledala na pulku zari, byl Stockholm. Kdyz jsem videla ty ceny j Norwegian, tak me malem omyli! Ja jsem s nima zvykla litat za 60€ zpatecni a ne za 400!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 20:06
Reakce na continuity:

barbucha já už vyhlížím obytnak. Sice byl v plánu až za pár let, ale tak co už. 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 14. srpna 2020 20:09

A jinak si stezuju, ze me rano na chalupe, kde jsem byla s dcerou, vzbudila sms od manzela, ze je v UVN na urgentu s akutnim vyhrezem plotynky. Takze mam doma lazara. Jindy bych ho litovala, ale on mel bolesti uz asi tri mesice, hucet jsem do nej mohla horem dolem, aby nekam sel, ale furt jsem slysela, ze zas tak hrozny to prece neni... Az dneska rano skoncil na zemi mezi kuchyni a koupelnou, nemohl se pohnout, mobil v loznici o patro niz, tak zacal mlatit do podlahy a zkousel privolat nase, kteri bydli v prizemi. Tem nakonec doslo, ze ten randal od sousedu nebude, mama vylezla nahoru a nasla ho. A protoze se ji tohle taky pred lety stalo, tak misto, aby ho politovala, rekla:" Jo, to znam, to boli jak prase." :-) ( to je proste moje mama, polituje az pri dalsim jednani ).  No, bude to zajimavy tyden....