Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 23:50
Reakce na Renusatko:

Manžel má HO do ledna.

​Velice tě lituju . Mám podezření, že u nás to dopadne stejně.....

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 23:50
Reakce na OliveOyl:

eM Sweet Potato vy si ty noční moc idealizujete. Jakýpak spaní? Doktoři celou noc souložej s náma sestrama. V koroně ty čtyřiadvacítky, to už bylo trochu dlouhý.

Offline letfenixa
Avatar
7943 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 01:44

Kokoska veľa síl a pevné nervy ti prajem!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 06:13

Potrefenáhusa ja byla na nocni pohotovosti v motole a ac mi bylo fakt zle, pamatuju si kolem sebe neskutecny srumec, vsichni makali jak sroubci. Zdravotniku a pacientu tam bylo jak naseto a fakt jeli. A ke me prisli asi tri doktori a pro ctvrteho posilali, takze...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 06:17
Reakce na OliveOyl:

eM Sweet Potato vy si ty noční moc idealizujete. Jakýpak spaní? Doktoři celou noc souložej s náma sestrama. V koroně ty čtyřiadvacítky, to už bylo trochu dlouhý.

​lol :))

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 06:22
Reakce na Luna:

​Tyhle kecy miluju. Moje teta je akademicka malirka a samozrejme "chce za ty mazanice nekrestansky prachy", protoze malovani je prece zabava.

Mne se teda taky bezne stavalo, ze nekdo chtel obraz a ze si jako mam rict cenu. Rekla jsem si asi tak petinovou, co bych opravdu mela a i tak ty kysely rypaky nezapomenu.

​tady to bude jeste casto doplnene o nesmrtelne "a co je na tom? to bych zvladl taky/to by zvladlo i dite... tak urcite :D

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 08. srpna 2020 07:50

Teda poznamky, jak se v nemocnici (a i jinde) ve sluzbe vsichni vali...Sluzby v mem oboru a v me nemocnici jsou obcas pekne drsny,a i kdyz se zrovna ,,nic nedeje", tak treba ja spim blbe a jsem stejne vystresovana. Jen tam mimochodem u nas takova sobota, zacnes psat vizity na luzkovem ARO (pomahame jedinemu lekari tam), pak dle situace operace na sale, dohled nad vsemi polytraumaty vcetne heliportu, konziliarni sluzby, iktovy program na angiografickem sale, akutni cisarske rezy...proste krome kardiochirurgie mame vsechno. Treba bricha se operuji skoro vzdy v noci. Nez jsem otehotnela, tak jsem dostala duveru a pozici ,,nejstarsiho" (je mi 31) a pri moji prvni sluzbe jsme treba cele odpoledne bojovali o zivot spolujedkyne z auta s pretrzenymi mozkovymi splavy (na sale mate akorat sestru), ztrata nekolik litru, desitky krevnich derivatu, obehove se hroutila...a stejne to bylo k prdu (operacne neresitelne), do toho resite organizaci ostatnich salu a konzilii a v noci pak pribyl krvi dusici se mladik po vyndani mandli z terenu. Jo nekdy je i klid, nastesti u nas nemame celovikendovky a jina pozitiva...

Offline letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 07:51
Reakce na Evaeva:

Luna ježiš, to mi připomnělo, jak nám jeden klient říkal, že designování jeho hospody je přece super zábava, si tak modelujeme něco na počítači nebo kreslíme na papír. Že nás to určitě baví, tak proč za to chceme peníze. Nebýt u toho, tak neuvěřím. Přitom to nebyl nějaký hospodský z horní dolní, normální businessman, měl řetězec občerstvení. Nakonec nám zaplatil možná půlku a nedivila bych se, kdyby dodnes něco dlužil.

​..to je přesné. A k tomu nejlépe tak 10 variant řešení zdarma, protože, cituji doslova: "vždyť jenom šoupete skříněma po papíře"

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 08:29

Nas cca pred dvema lety nutili delat zivy vstupy do nasich zprav, coz znamenalo, ze jsme si nekam s kamerou stoupli aja do sluchatka poslouchala zpravodajstvi a cekala na pripojeni a otazku, na kterou jsem mela odpovedet... a od jedne kolemjdouci pani jsem se dozvedela, ze "to by chtela taky celej den nekde jen postavat s mikrofonkem a brat za to prachy" nekterejm lidem se proste zavdecite jen ve vykopu o lopaty

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 09:36

Manžel rád fotí, tak ho kamarádi občas osloví, aby jim nafotil nějakou akci, samozřejmě za nula nula nic. Posledně fotil na závodech a někdo za ním přišel s žídostí o fotky ve stylu "Jak to budeš mít nafocené, dej nám fotky a potřebujeme je co nejdřív, chceme to dát na Facebook."

Když manžel řekl, že to jsou jeho fotky a co za to (musel tam 100 km dojet, stráví s úpravou fotek několik hodin práce, platí si licenci na software na úpravu fotek), tak na něj hleděli, že přece jen stojí a cvaká.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 09:38

Proč si tedy někdo tu službu objednává, když si myslí, že si to sám udělá lépe a radostněji a navíc zadarmo?

Renusatko vyměním! Manžela na HO beru na dobu neomezenou. Udělá spoustu práce (i doma), je spokojený a relativně odpočatý, mnohem víc k dispozici a na údržbu je taky poměrně nenáročný. Jinak tlapkám.

Offline moora
Avatar
7514 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 09:43

Z insta:

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 10:58
Reakce na Renusatko:

Manžel má HO do ledna.

​To jsou ty neprimy obeti koronaviru;-)! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 12:05

moora Tohle je úplně nejvíc nejlepší, poslu vám číslo účtu a peníze preposlete kamarádovi

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 12:46

Potrefenáhusa to nechápem, aké peniaze (asi zálohu?) a prečo kamarátovi?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 13:01
Reakce na Kokoska:

Ještě jednou dík všem! Půjde to, musí.

​Přesně tak. A ty to dáš a my to pak s tebou virtuálně zapijem!

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 13:03

slniecko Chtěji vrátit nevratnou zálohu a fotograf ji má zrovna poslat jejich kamarádovi, co jim to nafotí za kamarádskou cenu

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 15:03
Reakce na Sweet Potato:

slniecko Chtěji vrátit nevratnou zálohu a fotograf ji má zrovna poslat jejich kamarádovi, co jim to nafotí za kamarádskou cenu

Online Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 15:14

barbucha uz se tesim!

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 15:23

moora tenhle ucet je super, je to neskutecny ceho sou lidi schopny