Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 08:26
Reakce na Catherinne:

jinx já znám tuhle: kadeřnice si přece celý den hraje s vlasama...

​taky dobry zblept

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 10:27

rasaNori když to je všecko fakt úžasný, ale mi připadá pořád naprosto neuvěřitelná ta představa směny kde se ten dotyčný chce vyspat..

​Běžná směna a (noční) služba je kapku rozdíl.

Offline 711990
Avatar
17124 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 10:36

Kokoska uf, tak drzim palce at se ti to aspon nejak prostrida! Vnouce at se narodi v poradku a maminka je taky brzo ok!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 10:37

Máma jeste když dělala na poliklinice na zubní chirurgii, mívala občas noční pohotovosti, jednou jsem ji tam vezla brejle, který zapomněla doma - narvaná čekárna různě pomlácenejch a zkrvavenejch lidí, fakt by mě zajímalo, kde se mohl vzít názor, ze se tam doktor chodí vyspat

nebo jste nebyli nikdy v noci na žádný pohotovosti a neviděli jste, jak to tam vypadá? Třeba na Karláku, ty jo...

jinak k tem šitým bradam bez umrtveni - kamaradcine dceři to taky sili bez, doktor řekl, ze než by ji tam pichnul umrtvovaci injekce, bude to mít zašitý a vpichů bude u těch malých ran skoro stejně jako těch umrtvovacich a že svýmu dítěti by to taky neumrtvoval

jakozkoliv hrubost to samozrejme neomlouvá

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 10:45

Kokoska Radu nemám, tak jen  držím palce ať vše dobře dopadne. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 10:58

Potrefenáhusa 

Já viděla Karlák zubní chirurgii jednou večer od střídání směn po vyexpedování 1. čelisti, to bylo asi deset večer. Čekala je tam pak mnohem komplikovanější čelist a plná chodba bolavých zubů. Počítám, že tam neměli ani šanci to do rána odbavit. Myslím, že tam byla jedna doktorka, a k tý rozkopaný hubě si volala nějakýho docenta, co se teda chudák asi taky na noční nevyspal , ač nesloužil na pohotovosti.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 11:06

Kokoska 

Hlavně ať to dobře dopadne v nemocnici a porodnici, pes bude muset vydržet, nějak se třeba prostřídáte u venčení?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 12:32

Kokoska vypadá to, že několik z nás tu hraje nedobrovolně hru, komu se to po...re nejvíc (viz debata o dovolených). Seš kandidátka na bednu.

Matka je po operaci na kterou ji vzali z hodiny na hodinu, tak doufám, že se nám začne blýskat na lepší časy. Ovšem, kdo a jestli pojede na dovolenou, to ještě nevím.

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:39

Situace se uklidnila, ukoly rozdeleny. Jeden predcasny navrat z dovolene, ale jen o 24 hodin, byl prisliben, ja musim byt zitra nutne v Praze a dodelat do prace to, co jsem mela delat dneska. Snacha silou vule zadrzuje tlak i dite, takze je na vikend doma. Ja jsem v 6 rano vyrazila na cestu, u nasich sbalila tasku do nemocnice a jela tam. Zakaz navstev, takze jen predani u dveri JIP. Stav mamky neni snad tak zly, jak se zdalo, byla na CT a vypada to dobre. Nicmene pusti ji az po nedeli a doma klidovy rezim, nic nedelat. Takze muz tu bude mit pristi tyden 3 deti na povel vetsinou sam a mozna si v tydnu pojedu i pro to ctvrte, jestli sila vule uz nebude nic platna a jeho segra se rozhodne, ze uz ji to vevnitr nebavi.

Online Pinot Noir
Avatar
24439 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:44

Kokoska i tak je to napjaté, ale aspoň že tak! Držím palce, ať jsou brzo všichni zase v pořádku. A ty mysli i na sebe ;)

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:53

Pinot Noir ale jo, ted sedim a nic nemusim, tata si sel lehnout, v noci skoro nespal. Tak si tu ziram do tabletu, piju kafe a mozek jede na nizke obratky. Jeste musim dojit nakoupit a vecer kolem devate, az se vystridame u taty, ktereho nechcem nechat samotneho, pojedu domu, aspon uz snad nebude provoz. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:00

Kokoska teda, vzdycky se to takhle musi sejit :( tak je vsechno co nejrychleji dobre.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:04

Kokoska držím palce, holt prej sendvičová generace, je blbý, když se to mele u mladých i starých najednou. Tak snad si to časově všechno pěkně sedne a nebudeš to klonování potřebovat.

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:07

Kokoska Tyjo, docela nálož..tak ať vám to všechno dopadne co nejlíp

Online 999
Avatar
17556 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:25

Kokoska Myslím na tebe, přeju hodně sil.

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:58

Dekuju vsem. Mozna jsem zbytecne zmatkovala, ono se vzdycky vsechno nakonec nejak vyresi. Ale ten prvni moment, kdy clovek nevi, co jak bude, k jedne starosti pribyva dalsi a casove plany jdou do kopru, to mi nejak nejde brat s  klidem.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:10

Kokoska tak hurá! Jo sendvičová generace, já zatím nemám vnoučata, tak běhám jen kolem seniorů. Já bych ale radši ta vnoučata, se bojím, že až budou, tak už já nebudu nebo budu, ale na obtíž.

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:15

Kokoska Taky moc držím palce.

jinx Catherinne Překladatelé si u práce přeci můžou přečíst plno knih!

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:25

Kokoska Držím palce. Všechno dobře dopadne.

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:36

Aranel knihovníci si celej den čtou, učitelky v Mš dostávaj peníze za to, že si celej den hrajou a učitelky na ZŠ jsou ve dvě doma plus ty prázdniny v létě, žejo