Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:14

Všechny postižené svými sousedy tlapkám. U nás asi všichni pracují v zavřených obchodech, takže jsou doma a ze dvou stran jde celou noc televize. Kdyby aspoň ty reklamy nebyly tak často, minulý týden jsem si začala zvykat (špunty mi na tohle nepomůžou), ale reklamy mě furt budí homeoffice na všechny, vypadám jak mrtvola!

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:16

Zu taky soucítím 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:27

My máme nad náma celou rodinu Pepínů. Dvě holky, školka a tak 3. třída, táta, máma. Všichni řvou neuvěřitelně. Mají asi nějakou kvalitní plovoučku, je slyšet všechno, ve dne, v noci. Ty holky řvou tak, že mám cuky volat sociálku, otec řve, že všichni dostanou po držce, matka řve, že je otec kokot, děti řvou, že je oba nenáviděj. V noci začne řvat jedna, pak se ozve táta, že jestli nezmlkne, tak dostane na prdel až zčerná, začne řvát druhá, táta práskat dveřma a matka ječí, že co na ně tak řve a práská druhejma dveřma. Teď, jak tam jsou zavřený celej den a já pod nima v posteli, už mi z nich jde hlava kolem a mám chuť vzít koště a mlátit do stropu jako stará Blažková.

A pak je potkám u výtahu, nastrojená rodinka, holčičky jak obrázek, pěkně na rodinnou procházku s kočárkem s panenkou. Týraný asi nebudou, ale způsob rodinný komunikace je šílenej

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:38

JennyforKdyž to tady čtu, tak se musím přidat. Proti tobě nic, protože nad sebou máme rodinu s jedním dítětem o kterém vím akorát přes den. Ráno a v noci je tam klid. Občas si myslím, že je spíš musí rušit naši kluci, když jsou dlouho vzhůru a hádají se v pokoji.

No ale vedle sebe máme souseda. Pokoj vedle jeho obývýku mají děcka a každý večer (no večer, asi do 2 do rána) jede televize stylem, že kolikrát nalítnu na děcka ať to vypnou a ono je to od souseda. Navíc to slyším přes chodbu až do ložnice a nemůžu usnout. V noci, když vypne televizi, tak začně chodit po bytě, na nohách má asi dřeváky nebo fakt nevím a ještě hůl. Neskutečnej rychot trvá většinou do 4. Potom následují dvě hodiny klidu a od 6 už zase televize. Už jsme se domlouvali, že mu k televizi koupíme sluchátka, protože ruší půlku domu. Jelikož kluci to tak mají od malička, tak v tom v klidu usnou a spí, ale já mám občas nervy a mlátím mu koštětem do okna.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 31. března 2020 22:40

Ounz Magráta Nade mnou bydli taky stryc pepin. Starsi pani, ktera mluvi tak nahlas, ze slysim slovo od slova, co rika. A nekdy je to desivy, pac jednou mne rano vzbudilo, kdyz budila vnucku, co u ni byla... to bylo fakt infarktovy. Si predstavte, ze spite a najednou se nad vama ozve: vstavej, musis do skoly!

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 31. března 2020 23:39

Renusatko

AA kdy ten pán spí? Přes den? Nebo spí u té řvoucí televize? U nás překvapivě slyšíme jen málo a jen občas, na to, že jsme panelák, a to sousedům řve televize taky až na chodbu, ale za naše dveře už to naštěstí nepronikne. Tak doufám, že my taky moc slyšet nejdeme, já mám dost ječák a obecně mluvim poměrně hlasitě, navíc si ráda a často zpívám, byť to moc neumím, a mimino se naučilo ovládat hlasitost na reprácích, většinou hodně přidává. 

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 31. března 2020 23:46
Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 31. března 2020 23:51

My na 99% absolutně nevíme, že máme sousedy. Nahoře, dole, vlevo, vpravo...nic. 

Asi ty staré domy nebo co. A je to fajn. 

A postěžuju si, že na Zalando mají běžecký vestobatoh, který vyhlížím půl roku. V mé velikosti. Asi  napíšu Ježíškovi. Doufám, že není nemocnej...

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 04:28

U nas se do sousedniho bytu nastehovala rodina tak pred 2 rokama. 2 pubertalni vyrostci. Chodej asi zasadne polem, protoze po nich celej rok zustava bahnita stezka od vchodovych dveri az do druhyho patra. Boty si otiraj o stenu u vytahu, je hneda az do vyse pasu. Pres odpadky pred bytem nejde najet s kocarkem do vytahu. Kdosi v jejich rodine je vasnivej kytarista a denne preluduje straslivy veci na elektrickou kytaru. Bez jakyhokoliv zameru, proste mlati do strun. Vzdycky nadavam, ale pote co jsem predevcirem vyslechla detailni hadku deti s maminkou mi doslo, ze uplne stejne musej slyset oni nas, resp Tondu kterej pulku noci neco vyklada nebo vykrikuje. Takze uz nejsem tolik nastvana a naopak je mi jich malinko lito

A na tema dobry sousedi, o par pater nad nama bydli rodina s dvema pubertalnima holkama. Jedna hraje na saxofon a druha na pricnou fletnu, je hrozne krasny slyset, kdyz hrajou. A ted vyvesily u vytahu papir, at se jim lidi ozvou, ze rady nakoupi/prinesou leky atd. Proste bozi

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 07:24

711990 se sousedama je sranda (většinou:-) já se náhodou.. no, náhodou, na sousedském silvestrovském přípitku:-)) zmínila, že ráno slyším sousedův budík, v legraci, že vím že mám vstávat, protože nejdřív zvoní jemu a za pět minut pak mně -  a on se mi strašně omlouval a od té doby jsem ho neslyšela a hrozně mi to chybí

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 07:56

Ja jsem dnes rada ze zadne sousedy nemame, rano u nas nezacalo zrovna idylicky a ani nepokracuje... 

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:11
Reakce na 711990:

U nas se do sousedniho bytu nastehovala rodina tak pred 2 rokama. 2 pubertalni vyrostci. Chodej asi zasadne polem, protoze po nich celej rok zustava bahnita stezka od vchodovych dveri az do druhyho patra. Boty si otiraj o stenu u vytahu, je hneda az do vyse pasu. Pres odpadky pred bytem nejde najet s kocarkem do vytahu. Kdosi v jejich rodine je vasnivej kytarista a denne preluduje straslivy veci na elektrickou kytaru. Bez jakyhokoliv zameru, proste mlati do strun. Vzdycky nadavam, ale pote co jsem predevcirem vyslechla detailni hadku deti s maminkou mi doslo, ze uplne stejne musej slyset oni nas, resp Tondu kterej pulku noci neco vyklada nebo vykrikuje. Takze uz nejsem tolik nastvana a naopak je mi jich malinko lito

A na tema dobry sousedi, o par pater nad nama bydli rodina s dvema pubertalnima holkama. Jedna hraje na saxofon a druha na pricnou fletnu, je hrozne krasny slyset, kdyz hrajou. A ted vyvesily u vytahu papir, at se jim lidi ozvou, ze rady nakoupi/prinesou leky atd. Proste bozi

​já sem si kolikrát říkala, proč se nade mě nenastehoval např nějaký operní pěvec nebo člen filharmonie :-)

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:21

viktorka_od splavu Já si vzpomněla, jak si Joey vyměnil pokoj s Rachel a ta nenáviděla souseda odnaproti, co brzo vstával....

Já bydlela ve starém domě z druhé poloviny 19.století, čtyřmetrové stromy, půlmetrové zdi a tak...to byla paráda! Když jsem se nastěhovali, pořád jsme něco opravovali, zkoušeli repráky a tak, no bála jsem se potkat sousedy. A pak, asi po dvou měsících, jsem se potkala se sousedkou, co bydlela pod náma a ona se zeptala, kdy už se konečně nastěhujeme!!  tak to se mi hodně ulevilo..

Offline Len
Avatar
2203 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 08:27

Všechny, kdo mají hlučný sousedy lituju, někdy je to fakt peklo. V minulým bytě jsem mě kombinaci extra hlučných sousedů (shora, ze strany a zespod byl nejhorší) a tenkých stěn. Poslední 2 měsíce jsem tam spala zásadně se špuntama v uších a přes den se tam moc nezdržovala, jak mi to pilo krev. Co jsem se přestěhovala, tak mám božskej klid. Už kolikrát jsem si říkala, jak je to super, zvlášť teď, když jsou všichni doma. Trávit epidemii v tom domě hrůzy, tak se tam stane aspoň jedna vražda.

viktorka_od splavu To mám taky, hornímu sousedovi zvoní budík chvilku před mým, takže si aspoň pár minut poležím. Říkat mu to pro jistotu nebudu.

I když jsme ve stěžovacím vlákně, tak musím uznat, že máme všechny sousedy fajn.

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:24

Vedle nas i pod nami je prazdny byt a sousedka nad travi vetsinu casi na chalupe, takze my jsme si zvykli na klid a docela se bojim, az to jednou skonci, protoze predtim jsme slyseli hodne veci. Sousedka vedle byla hlucha televize ji vyhravala dlouho do noci. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:27

dzizisketa Já netuším, asi spí přes den, protože odpoledne tu televizi neslyším, i když jsem doma sama. Začíná to kolem 19 na zprávy a potom dopoledne, ale to zase v pokoji nikdo není. Zrovna dnes se tam manžel chystá, protože to se fakt nedá. Teď nevstávám, tak si můžu špunty do uší dát, ale když jdu do práce, tak fakt ne. 

Catherinne My nebydlíme v paneláku, ale ani ve starém domě. Je to cihlák, ale stejně od toho chlapa slyšíme vše. 

Online barbucha blogger
Avatar
30562 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:31
Reakce na Magráta:

​já sem si kolikrát říkala, proč se nade mě nenastehoval např nějaký operní pěvec nebo člen filharmonie :-)

​Ve starým bytě bydlela vedle nás nějaká operní pěvkyně,  to nechceš: místo krásnejch árií věčný stupnice - nahoru dolu, nahoru dolu... Celej boží den

A to bydlela ve vedlejším baráku, přes dvě tlustý zdi byla slyšet!

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:36
Reakce na razorblade:

Ounz Magráta Nade mnou bydli taky stryc pepin. Starsi pani, ktera mluvi tak nahlas, ze slysim slovo od slova, co rika. A nekdy je to desivy, pac jednou mne rano vzbudilo, kdyz budila vnucku, co u ni byla... to bylo fakt infarktovy. Si predstavte, ze spite a najednou se nad vama ozve: vstavej, musis do skoly!

 Haha, to by ve mně asi hrklo! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 09:39

barbucha jojo, pevkyne, znam. cely dny u otevrenyho okna pekne jesteze mam hudebni hluch, mne je to ve dne fakt jedno, at si kazdy dela co chce.

bydlivala jsem v panelaku plnym duchodcu a to bylo taky dobry - mohla jsem kdykoliv pustit Novu bez zvuku a ze vsech stran to mit ozvuceny:-P

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 10:00

Renusatko Víš, kde máš sluchátka hledat, že? Ale soucítím, u nás jen štěkají v druhé ulici psi jak pominutý, a to je nic proti všem Pepinům