Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Makara
Avatar
2248 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 08:07
Reakce na Pinot Noir:

. Kompromis mě rozesmál.

​23 let tvrdé práce ( a občas - týdně- opušťák na kolo, lyže, hory )

Offline Samantha
Avatar
1777 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 08:45

moora

Ach, jak ti rozumím.

Telefonáty na zdravotnická zařízení jsou moje noční ? teď nevím, jak to napsat, abych neurazila

Online moora
Avatar
7550 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 09:07
Online bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 09:08

Samantha jo.. telefonování kamkoliv. Zrovna přemýšlím, jak najmout brigádníka, který by volal místo mě, nebo se k tomu doktorovi nedostanu. To bych raději tvrdla den v čekárně.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 09:52

bublifuk ty ambulance v nemocnici, to mně vždycky dojímá, pro objednání volejte ve středu a čtvrtek od 7 do 10. Vzpomenu si ve čtvrtek v 11 a do středy zase zapomenu.

Online barbucha blogger
Avatar
30617 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 10:27

Evaeva 

Spousta doktorů má jen částečnej úvazek, tj. ambulance nefunguje po-pá. Zkus poslat požadavek mailem, nějaký adresy mají na svých stránkách všechny špitály (a v případě potřeby to přepošlou dotyčnýmu).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 10:46

barbucha zrovna tahle ambulance funguje každý den, doktorů je tam x a mailem neobjednávají. Naštěstí už tam snad dlouho nebudu muset. Já spíš nechápu, proč ty velké nemocnice nemají nějaký centrální objednávací online systém.

Online barbucha blogger
Avatar
30617 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 11:24

Evaeva 

Asi se jim do toho nechce, třeba prodejce systémů nabízí malý všimný a pak protože to taky  stejně nemůžou pořádně dodržet, když se jim tam vloudí mezi objednaný pacienty x akutních případů - přičemž laskaví klienti řvou, že byli objednaný už před půl hodinou

A je to o lidech, šikovná sestra si to časově ošéfuje, a jiný je to srdečně fuk...

Offline Kokoska
Avatar
28341 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 11:38

barbucha stejne maji vetsinou na dverich ceduli, ze objednane casy jsou orientacni a poradi urcuje lekar. Laskavi klienti klidne muzou rvat do puknuti a nepomuzou si. S nepohyblivou matkou na lehatku jsem cekala na petiminutove osetreni 1,5 hodiny a dalsi 2,5 na sanitku zpatky. Pak jsem vzdycky aspon poprosila, aby mi ji zrizenec pomohl nalozit do auta, poprve to byl strasny stres pro obe.

Online barbucha blogger
Avatar
30617 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 12:10

Kokoska 

No to víš... "paní je na lehátku a nikam nepospíchá, tak co jí chybí?" Sanitky jsou samostatná kapitola - matka kdysi nevím proč využila sanitku, z Motola na Újezd chtěla, a nejen že čekala x hodin, ale pak ji vezli na ten Újezd (pražskej) přes Roudnici! To nevymyslíš.

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 12:14

barbucha co by ne? důchodce má čas přece, neasi?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:17

barbucha stejně tě objednají na konkrétní čas, akorát se musíš dovolat. Spíš si myslím, že nemají důvod nic měnit, pacientů mají dostatek.

Online moora
Avatar
7550 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:29
Reakce na Evaeva:

Já spíš nechápu, proč ty velké nemocnice nemají nějaký centrální objednávací online systém.

​kdyby jen objednavaci system. Taky dopatrat se, na ktere oddeleni dotycneho odvezla rychla, byva detektivka

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:31

moora s tím naštěstí nemám zkušenosti 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:33

RoSa tak ale sanitek je omezeny pocet, ceka se, protoze ta sanitka je vyjeta nekam s jinym pacientem. Sanita neni taxi. I transport treba ventilovanych pacientu je "postupny", treba pacient A jede do Prahy. Z Prahy se sanita zase vraci a nabira pac. B a jede treba do te Roudnice. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:37

Evaeva Hele treba k nam do ambulance by to online asi neslo. Nebo slo, ale dopadlo by to katastrofalne. Takhle sestra kazdemu znovu vysvetli, ktere predoperacni vysetreni ma mit bezpodminecne s sebou, jak predem je to k dane operaci treba apod. Spousta lidi vola a ani poradne nevi, na kterou operaci jdou a uz vubec nevi, ze maji zajit za praktikem, na kardio, na odbery...mladsi ano, ale vetsina 70+ jsou zmateni i tak. A i tak je cas orientacni, tehotne a degi bereme prednostne. Kolikrat je druhy doktor u luzek nebo akutne nekam odvolan. Ale vic jak pul hodiny teda u nas necekaji, coz mi prijde ok

Online Černá kočka
Avatar
1320 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:50

Prvni co bych nechala masivne delat AI ve zdravotnictvi by bylo zvedani telefonu a objednavani pacientu. Dva tydny volate na rehabilitace do pomerne velkeho zarizeni, cca 50 telefonatu, ktere nikdo nevzal, az vam znama rekne, ze tam sestry telefony neberou, ze nejlip tam dojit osobne

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 13:55

Jos já nepsala o čekání, ale o objednání. Že musíš volat v určitou dobu, třeba 2h 2x týdně, je problém se dovolat, po mailu to nejde...

Online Černá kočka
Avatar
1320 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 14:03

Jos chapu, co chces rict, ale problem je, ze nekam se neda skoro vubec dovolat. U nas se treba skoro neda dovolat na sono a mamograf a jet osobne znamena pro nektere lidi jet treba 30 kilometru vlakem, potom jeste kus cesty pesky a to same zpatky a to nektere lidi odradi. A co jsem mohla u tohoto konkretniho pripadu vypozorovat, bylo to spis o neochote vyjit vstrict pacientum, nez ze by pracoviste jelo ve zbesilem tempu jako treba ARO.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2024 14:05

Jos ty děláš na ARO, že? Já mám zkušenost z kožního, ORL a ortopedie, tam tě akorát vyšetří, nemá to žádné zvláštní podmínky.