Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:38

viktorka_od splavu No já tě taky nenabádám následovat mého špatného příkladu, já jsem na sebe hroznej lajdák a fakt vždycky doufám, že to nějak zmizí samo. No, někdy nezmizí. Někdy si prostě zavařím na dost průser. Měla bych už se poučit. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:44

Jennyfor možná seš příbuzná s mým mužem

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:50

Tak ostruhu mi hned na výkop diagnostikovala RoSa ... asi to tak bude. Ale u nás je ta ortopedie resp. její kapacita ničemná, a nechci votravovat pokud nemám smrt na jazyku...

Jako jsem třeba dneska votravovala našeho kožaře! Jsem tu dobře ve stěžovacím vláknu? Nevim z čeho, ale vyjela mi nějaká vyrážka na zádech... strašně, ale strašně to svědí. Tak jsem s brekem hnala na kožní (po dvou dnech nepředstavitelnýho utrpení, jestli to jako nepřejde samo), doktůrek na to mrknul, pravil něco o ekzému a že mi napíše recept. Věčná škoda, že nám zrovna úplně vypadly e-recepty takže po půl dni marnýho čekání a skřípání zubama jsem mu volala, co si teda mam pořídit bez receptu (zjevně se rozhod že papírový vydávat již nikdy nebude), něco mi navrhnul a eště přihodil Zyrtec. Navrženou mastičku samozřejmě v lékárně co? No neměli! Dali mi nějakou jinou a ten Zyrtec... tomu jsem se divila jen do tý doby, než jsem si (pro změnu u bosse) řekla ještě vo tip na nějaký dobrý oční kapky, protože k tomu všemu jsem jak angorskej králík. Boss pravil že se mu zdálo jestli nemam nějaký problémy ale že se nechtěl ptát, kvůli čemu jsem tak ubrečená (a nebyl sám, kdo pojal takový podezření, jiný se mě na férovku zeptali) a rovnou vybalil nějaký kapky pro alergiky! 

V životě jsem žádnou alergii neměla, ani nic nevylezlo když jsem si to nechala testovat... ale teď s tim všim je to jasný... na starý kolena je ze mě alergik. Postěžovala jsem si, že jsem si podzim života představovala trochu jinak, ale boss se smíchem opáčil, že všechno je jednou poprvý... 

Doprčic. A včil mudruj, z čeho to mam.

Jo a už jsem se zmínila, že mi ještě vylít opar?! Zlatá korona!

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:53

barbucha já sem ani na ortopedii nešla, na rtg mě poslala praktická MUDr a pak i na rehabilitace a ultrazvuk

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:54

Ja ale bosa vubec nechodim!a je jeste neco jineho,co bych mohla zkusit,nejaka mast nebo tak?

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:58

Magráta 

No vidiš, to bych mohla taky nějak takhle obejít... tak až se zbavim jinejch morů, vrhnu se na tu patu.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:58

Jiná Realita ještě mohu doporučit masáž, chce to ale třeba fixu s kulatým koncem, prsty ta pata moc masírovat nejde, měla jsem v patě zánět nějakýho úponu od achillovky, nevím, jestli je to ta ostruha, ale přesně- chození naboso na tvrdé podlaze a nerozchozené úzké tenisky. 
edit: masírovala jsem to dolgitem 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 23:12

viktorka_od splavu No tak co bys za časů korony dělala s tím, že mně už asi 3 měsíce, jenom v noci a ráno, než to rozhejbám, bolí jako prase prostřední mrňavej kloub na malíčku levý ruky. Proti všem mejm ostatním neduhům a starostem mi to připadá marginální, nic na něm nevidím, není zvětšenej, není zarudlej, můžu s tím normálně hejbat, jen to v noci a k ránu bolí tak, že fakt musím zatnout zuby, jako by mě tam někdo bodnul pletací jehlicí.

A to mám teď obíhat ortopedy a cpát jim pod nos můj malíček? Teď, když jde o přežití? Zas jsem se poradila se strejdou gůglem a prej asi artritida. Tak ta počká do mírovejch dob.

A ty závratě, co jsem kvůli nim měla kýbl u postele, už taky zas odešly, i bez fyzioterapeuta.

Já si myslím, že mě ten nahoře jenom zkouší, jestli nejsem moc měkká. Když vydržím, mám bod a následuje další level, s novou výzvou

Online Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 23:27

Jiná Realita já se ti zeptám, ale až ráno. Něčim se to dá mazat a je to často z blbých bot. Jinak léčí se to prej rázovou vlnou, ale je lepší se do tý fáze fakt nedostat

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 23:47
Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 01:50

Jiná Realita já to řešila na trošku jiném místě, chodila i na rázovou vlnu, ale řekla bych, že nejlepší je ze zdravotních pomůcek takový ten ježatý oválek. To je úplná slast si tím masírovat nohy. 

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 07:27

Jiná Realita jo na toho ježka sem zapomněla, jak píše Catherinne , toho mi taky doporučil fyzioterapeut a vždy večer při zprávách sem masírovala :-) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 08:15

barbucha mně se taky na starý kolena vyrojily nějaký pitomý alergie, napadlo mě jestli to není tím, že jsem furt doma, že by mě tu něco dráždilo (jako tipy bych měla;-)) ale teď mi došlo že to začalo už dřív. tak asi něco v luftě:-/

Jennyfor strašně nerada chodím po doktorech, ale fakt strašně.. ale pár zásad ve kterých situacích je to nezbytný teda mám.. jedna z nich je "bolest, která budí ze spaní". jinak mě od vánoc od takové blbé procházky pobolívá kyčelní kloub, a taky zhruba teď nastal čas kdy bych za jiných okolností asi někam zašla;-)) ale tys byla přece na operaci a nějakých vyšetřeních okolo, pokud máš v těle nějakou zánětlivou nemoc typu revmatoidní artritidy (nediagnostikuju, jen příklad) tak by o tom asi tví lékaři vědět měli, že by to mohlo komplikovat hojení nebo tak něco?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 09:50

Catherinne Ten je skvělý i na záda! Syn má válec a tajně doufám, že ho dostanu teď k narozeninám

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 10:01

Korsičanka jo, roller je skvělá věc, doporučuju ne moc tvrdý, tenhle černý je masakr.

Offline andulka01
Avatar
10636 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 10:13

barbucha Takhle na starý kolena začala mít alergie i moje jinak zcela zdravá matinka. Normálně jarní alergie asi na pyl, nejspíš břízu. No nas.aná je teda pořádně.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 10:35

Catherinne Myslím, že má tento:

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 10:39

barbucha Taky jsem dostala alergii na břízu a pod. až ve 32letech. Ale byla to jasná reakce na osudové rány v mém životě, tak chápu.  Ovšem taky NESOUHLASÍM, páč ji mám na jaře doteď!

Offline Len
Avatar
2199 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 16:00

barbucha Soucítím! Taky mi teď něco vylezlo na zádech a můžu se uškrábat, ale nechci s tím nikam lézt. Zkoukla mě akorát jiná lékařka, prohlásila, že sice není dermatolog, ale že to vidí nejspíš na alergii. Taky nevím o žádných alergiích, hernajs! Včera jsem si stěžovala mamce, a prý mají podobný problémy i prarodiče. To jako lejou tu dezinfekci už i do vody nebo co? Nebo mám alergii na sezení doma (není možná)?

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 03. dubna 2020 16:56

viktorka_od splavu A nemas bursitidu? To je docela casty, mne to chytlo taky jednou po prochazce. No a od t prochazky to.uz ctyri roky mam dost casto:-D. Ale pokud to mas ted poprve, pomuze ti i neco samodomo treba;-)