Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:07

Lamicka Jj, mám to tak naplánované. Kolem oběda. Dík.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:41

Prosim vas,pomoc.

Hrozne me boli pata zevnitr.pri doslapu,ale i treba pri predklonu,kdyz se v noze natahnou slachy. Netusite,co by to mohlo byt a co s tim?nejvic to boli,kdyz doslapnu na vnitrni hranu nohy.kdyz sedim a patu prohmatavam,tak nic moc neboli,nejcitlivejsi misto je pod takovym tim dulkem pod vycnelkem kotniku.na ortopedii bych sla az v pripade nejnutnejsim.

Offline miuu
Avatar
378 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:42

Jiná Realita Ostruha?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:42

Jiná Realita to mi pomohlo o vikendu ledovat a nenamahat.Myslim,ze zato muzou nevhodne boty.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:43

miuu zboku?nebyva zezadu nebo tak?

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:45

Jiná Realita môže byť kdekoľvek. Mala som dve na jednej päte, jedna šla tak zozadu a jedna priamo na nášľap.

Online Magráta
Avatar
7750 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:46

Jiná Realita hlavně většinou bývá bolest po ránu (po delším odpočinku)... řešila sem ostruhy loni a ráno byl problém vůbec doslapnout na nohu

Offline continuity
Avatar
33113 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:46

Jiná Realita nemusí to být hned ostruha, ale zánět šlachy to je. Ledovat, důsledně nosit boty s dobrou podrážkou,doma taky. Protahovat lytkovy sval. 

Taky mě to teď zas draplo, asi jak ted hodně chodím. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 20:50

continuity Magráta slniecko me to chytlo,kdyz jsem si ted zkousela boty,co prisly.znicehoznic.boty tedy vratim,v cem budu chodit o vikendu,je otazkou:(

Dekuji vsem za nazor.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:07

Jiná Realita nechodit na/ve tvrdým, hodně měkké boty, absolutně ne bosky, kdyžtak i gelové vložky pod patu navíc (ale nevyspravíš tím tvrdou botu). chodit můžeš v crocsech, ty jsou ok

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:21

viktorka_od splavu to je mozny,ale zadny nemam.mam jen zimni boty a do vikendu mi nic neprijde:(

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 21:22

Jiná Realita vzhledem k počasí co je u nás jsou zimní boty v pohodě, co ti vadí?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:13

viktorka_od splavu o vikendu bude pres deset,to asi ve snehulich uz nedam. s ohledem na moje debilni naroky musim byt stale 100%adaptovana na pocasi,jinak jsem v pytli :( ekzem pojede.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:17

Jiná Realita tak to je blbý.. zkusila bych ještě rychlou objednávku, třeba eobuv? kolikrát do druhýho dne. já už tyhle problémy mám dýl, kdysi jsem strašně ráda chodila bosá, doma bez papučí zásadně, boty naven jakýkoliv, hlavně hezký... no tak už smůla:-/ ale docela rychle se to zklidní, jen to neprotahovat víc než je nutný ať ti to nezůstane

Online barbucha blogger
Avatar
30392 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:24

viktorka_od splavu 

Proč nechodit bosa?! 

Já mam (už teda tak dva měsíce) podobnej problém jako Jiná Realita - bolí mě pata, hned jak ráno vylezu z postele a došlápnu... bolí mě to i na pohmat... a přes den klidně i když jen sedím, tak se to ozejvá. Šla bych na ortopedii, kdybych nevěděla že než se tam protlačim, noha mi spíš upadne... Botky střídám pravidelně, každej den jiný... a ať mam jakýkoliv, je to furt stejný. Doma ovšem bosa chodím, to si nedám vzít!

Offline continuity
Avatar
33113 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:31

barbucha ono to fakt pomůže.

Z toho chronického zánětu právě vzniká ostruha a toho už se zbavit téměř nedá.

Ještě to chození bosky zvaz. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:31

viktorka_od splavu barbucha Taky jsem to jeden čas měla, jednou zrána jsem nemohla najednout dojít bosa ani na záchod, bolest jak sviň, pak přes den se to zlepšilo a večer úplně dobrý. Nemohla jsem doma chodit bosá, vytáhla jsem teda birkeny, ale ta ranní bolest chodidel nepřestávala. Jsem samzřejmě guglila, že tedy asi zánět šlachy - ale obou najednou? - no ale jak jsem líná chodit po doktorech, dokud to není na umření, tak jsem se jen každý ráno tloukla do hlavy a kašlala na to. A ejhle, jak to přišlo, tak to odešlo, jak říkala naše babička

Online Magráta
Avatar
7750 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:31

barbucha Tak to fakt možná bude ta ostruha... pro mě ta ranní bolest byla nejhorší 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:33

barbucha si nenech no, jak myslíš...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 01. dubna 2020 22:34

Magráta ráno a i během dne po delším sezení.. jak jsem se rozešla tak už dobrý. no mně to za to nestojí riskovat že už to tak zůstane Jennyfor 

jinak samozřejmě když mě to bolení přešlo tak jsem to x-krát testovala a zas začla cajdat bosky po parketách apod.. a vždycky se to čím dál tím rychlejc vrátilo:-(