Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:56

barbucha no ona vypadala - nevím jak to napsat tak nějak jednoduše, zanedbaně, jako chudinka. Proto mi tekly slzy.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:57

Tak Betty Potlapkávám. Vobčas teď člověk má pocit, ať udělá,  co udělá, že je všechno špatně. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:57

Tak Betty To neni tvoje vina! Nic si nevycitej! Na druhou stranu je pani dost otrla, kdyz spoleha, ze ji nekdo odveze, jasne nema to kazdej jednoduchy, ale stejne.

Jako doba je debilni, o vikendu si tchani prohlizeli vnucku pres okno! Debilni to je, ale bude to lepsi, jeste se navozis nakupu;-)

Online barbucha blogger
Avatar
30558 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:59

Tak Betty 

Zanedbaně teď vypadá každej

Ale neber si to tak, mně to připadá jako dost divnej nápad, lovit takhle odvoz u sámošky. Spousta lidí teď spolíhá na tu jakože solidaritu a některý na to i hřešej Jak psala Potato - přece nemohla s odvozem počítat, a přesto nakoupila tolik zásob?

Offline Pinot Noir
Avatar
24421 příspěvků moje polička 31. března 2020 13:48

barbucha řekla bych, že naopak s odvozem počítala a dělá to pořád. Normální vyžírka. Nevyčítala bych si to Tak Betty 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 31. března 2020 13:58

Tak Betty Nevycitej si to hlavne! Na to tyhle typky spolehaji. Jako kdyby to byla sousedka z vesnice, tak ok, ale cizi divnou zenskou..??

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 31. března 2020 14:10

Tak Betty cizí ženskou bych nevezla normálně a teď už vůbec ne. Někoho z dědiny koho znám alespoň od vidění, to je jiné, ale tohle bych si vůbec nevyčítala. Jednak dnes nevíš, jestli je nemocná ani u sousedky natož u cizího. Vzpomeň si na taxikáře a nic si nevyčítej. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 31. března 2020 15:10

Tak Betty taky bych ted nikoho ciziho nevzala. A nenapadlo by me nekoho ciziho zadat, aby me vozil. Nejen proto, ze bych mohla byt nebezpecna pro nej, ale co ja vim, kdo v jeho aute jel a s kym se ten dotycny styka. Nekteri lidi proste nemysli. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 31. března 2020 15:42

A já mám dneska jestě jednu, vedle mě bydlí strýc Pepin v ženským vydání a ta teda tu hubu nezavře  slyšim to co říká, jak kdyby řvala do megafonu. 

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:14

Ounz tak to já mám strýce Pepina nad sebou (Bohužel mi ten člověk fakt leze na nervy... občas spím se špuntama v uších)

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:20

Magráta jako je to peklo toto! Z jedné strany pouští v noci sušičku z druhý tahle uřvaná (co pro změnu pouští v noci myčku - kde se to v těch lidech bere?)

ale teda ty kontinuální hlasitý proklamace, to je fakt asi nejhorší, takže s tebou soucítím! 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:32
Reakce na Aranel:

Alena_In No a copak feťačka, která se zrovna porvala o dávku, nemá nárok na kus teplýho žvance?! To je furt řečí, jak hospody krachujou, nemůžou si takhle vybírat přeci

Jsem ráda, že je líp! Ono to ráno moudřejší není jen klišé.

​Dnes jsem tam byla znova. Na hlavě naraženou kapucu až k očím, roušku i přes krk, fakt mi čouhaly jen oči. Sice jsem měla docela mongoloidní výraz, jedno oko mám opuchlé, ale dnes mě obsoužili.Manžel to teda okomentoval, že když jsem byla zahalená celá v černém (i roušku mám černou) a s tím výrazem teroristky, že by se divil, kdyby mi to jídlo dnes nedali.

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:43

Alena_In a platit si musela??

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:46

Ounz taky občas perou v noci... Jako když se přistěhovali, to bylo opravdu peklo (mejdany, řvaní na lodžii...) ... V posledních měsících se hodně zklidnili, to se nedá vůbec srovnat... Ale ty jeho kecy, to je děs 

Takže taky soucítím 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:49

Magráta díky :)

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 31. března 2020 17:26
Reakce na Magráta:

Alena_In a platit si musela??

​Jj, kartou jsem mávala hned v okýnku.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 31. března 2020 20:43

Alena_In JennyforJEZIS, docitam a teda sila, drzte se obe. Az mi zas nekdo rekne, ze se nudi nebo ma anxiety z Covid (sedi doma a ma plnej plat a zaruky co spousta lidi nema, vse ve zdravi)tak jim napisu vase historky, fakt me s tim nudenim nekteri lidi uz s.rou. Snoubenec od kamosky postnul pred par dny canc ze Boredom is the emotion of luxury. No musela jsem se hodne drzet, debil. (Neco jako ze nuda je emoce spojena s luxusem, narazel asi na movitejsi spoluobcany, komunista jeden, grrrrrr) 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:07
Reakce na Magráta:

Alena_In a platit si musela??

​HA HA dobry!

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:08

Ounz RE sousedka, uff. Hruza.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 31. března 2020 21:13

0zero7 Viď!