Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. března 2020 11:01
Reakce na Magráta:

​mně se předevčírem zdálo, že sou...ím na nějaké diskotéce s Adamem Vojtěchem... 

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:02

Musím asi procházet bytem se zavřenýma očima. Je tu takovej bordel a jak je možný, že máme tolik věcí! Nemůžu uklízet, musím pracovat

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:08

Mulen Ani mi nemluv. Já jsem tak ve stresu, nevím, jak dlouho to zvládnu. Vůbec nechápu, jak některé ty matky pořád vymyšlí nejrůznější aktivity s dětma, to budou asi ty na ošetřovačce. U mě se střídá špatný svědomí kvůli práci, kvůli dítěti, že se neučí, jak má, domácnost je samozřejmě v hrozným stavu. Muž lehl se zádama, se brzo zcvoknu. 

Offline RoSa
Avatar
8195 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:19

... tak Mall byl na to připravenej líp než celá Evropa... (Mall Group vlastnicky kontrolují Daniel Křetínský, Patrik Tkáč, PPF a Rockaway Capital Jakuba Havrlanta)

Kdy jste se na koronavirus začali ve firmě připravovat?

To vím přesně. Už 4. února naše personální ředitelka začala mluvit o možném rozšíření nákazy do Evropy. A 12. února už jsme měli sestavený preventivní tým, který začal řešit připravenost firmy, tedy organizaci při možné karanténě, zásoby dezinfekce a respirátorů, opatření v naší výdejní síti.

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:37

moonlight mám to stejně, akorát muž nelehl se zádama, ale je ve vinohradě

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:37

RoSa Dneska jsem něco podobného četla o pražské policii, že když na konci ledna Vojtěch řekl, že se nic neděje, tak policie nakoupila respirátory, roušky, desinfekce a rukavice. Nějakej šéf tam říkal, že měl teda trochu obavu, že jestli se fakt nic nestane, tak ho lidi ukamenujou za vyhozený prachy, ale že je rád, že byli připravení a mohli pomáhat.

Online continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 27. března 2020 12:41

moonlight vcera jsem tak cvičně hodila na třídní WhatsApp, jak to rodiče zvládají. Tak jsou matky, co levou zadni a jsou s dětma ještě tři hodiny denne v lese. Já jsem ráda, když je vykopu na kole ven a mám chvíli klid. 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:14

continuity No to ale musí být ty na ošetřovačce, jinak si to neumím vysvětlit... Jo, ale syn je se situací zcela spokojený, happy jak dva grepy. On teda školu upřímně nesnáší odjakživa, a teď to učení doma bojkotuje hrozným způsobem...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:19

Jak funguje karanténa a chození po dvou....právě teď u nás na ulici.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:27

Renusatko Mate neco zadarmo v ulici? Nebo co to je? Tolik lidi bylo naposledy u nas pei otevirani hasicarny, kdy bylo pivo zdarma! Presne na tohle doplacime my.vesnicani az ve vybydlenejch vesnicich budeme taky sedet doma....

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. března 2020 13:30

KarjaVůbec netuším kam ta skupina šla, protože na konci naší ulice mimo hotelu, ubytovny pro cizince  a policejního komplexu není nic. Těžko říct, do kterého zařízení šli, ale na policii to úplně nevypadá. To je snad zájezd. 

Offline RoSa
Avatar
8195 příspěvků moje polička 27. března 2020 14:08

Renusatko teď snad budou v těch volných hotelech ubytovávat pracovníky z klíčových profesí, aby se jim nenakazili doma od rodiny (energetika, nemocnice a tak...) ... jsem to někde zaslechla v televizi

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. března 2020 14:24

RoSaI tak si myslím, že by to mělo platit i pro ně. Můžou být i z té ubytovny pro cizince, ale takhle se jim to tam rozšíří hned. Budou chodit do nejbližších obchodů a hned je to blíž i pro ostatní.

Offline RoSa
Avatar
8195 příspěvků moje polička 27. března 2020 14:33

nic moc vyhlídky teda... hlavně pro nás pro kuřáky....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 27. března 2020 15:25

Renusatko skupinky mladezniku prave chodivaji k policajtum, tipuju na perspektivni studenty sš:)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2020 15:29

když člověk sleduje zprávy ze španělska, neubrání se otázce, kolik že lidí tam zabije za rok ten sexismus?

Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 27. března 2020 15:43

Se pominu. Skype mi neberou, na mail neodepisujou... vůbec nevim jak jsou na tom u zřítelnice

Přičemž čtu jak jim tam čísla letěj nahoru - a na druhou stranu vidim v novinách, jak to vypadá aktuálně ve Stockholmu:

Že prej mají lidi chodit na čerstvej vzduch, jim raděj...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2020 16:50

Renusatko Teraz som sa vrátila z parku. Všade plno ľudí, dokonca som videla 2x piknik, skupinky chlastajúcich, niektorí rúšky mali, iný zase nie, plné  lavičky, po ceste pred krčmou zhluk ľudí čakajúcich na pivo. Sa mi zdá, že čím bude teplejšie, tým viac na to budú ľudia kašľať. Chápem, že sa chcú lidia vetrať,  i ja som rada, že môžem ísť zo psami, ale tak aspoň dodržiavam, čo sa dá. Piknik ma trochu prekvapil...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2020 16:52

barbucha Neboj, určite sa ozvú. A vo Švédsku nemajú žiadne obmedzenia? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33670 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:01

paktofonika Už je to dlouhý, no