Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:01

paktofonika Včera jsem četla, že jen zakázali akce nad 500 lidí, doporučují práci z domova, v restauracích se neobsluhuje na baru a starší lidé si mají dávat pozor. Jinak razí to, co původně Boris Johnson v UK. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Online Garfie
Avatar
23612 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:05

barbucha Zrovna ráno jsem četla, jak se ze Švédska stává ostrůvek prakticky bez omezení...hned jsem si na tebe vzpomněla.

Offline tzaziki
Avatar
1121 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:36

Online Magráta
Avatar
7746 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:44

barbucha Švédsko to prý vůbec neřeší?:-(

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:54

711990 Jezis ted to ctu s pani pod vama, hruza teda! Snad uz je to vsechno osetrene. 

Len Jiná Realita 711990 ty sny jsou husty teda, me se taky zda sileny veci. Predevcirem, ze jsem se prestehovala do nejakyho velkyho bytu, kde porad probihal nejakej vecirek a vsichni byli namackani na sebe, ufff.

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 27. března 2020 17:59

ISON to prvni zkusim prilezitostne, vypada good.

Mrakoplas ty pansky deodoranty kolikrat ucinkujou lip, mam ted panskej Clarins a je super :)

Magráta cha cha, googlim dobre ze to je nejakej tenista? Ha, ted ctu dal, ze Ministr, musim si ten search zkontrolovat teda...

RoSa aha dik! Ja jsem nic nenasla prave, ale je to i tm, ze mam IP na jinym kontinente, obcas to hapruje. 

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:02

Renusatko tvl, to je lidi teda. By se asi nemelo ne? Tady ted taky plati max dva, pokud to neni nekdo z Tve domacnosti.

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:04

A stezuju si, ze me to s praci fakt mrzi. Mam ji rada a delam ji uz docela dlouho a moc si nedovedu predstavit, ze ji za tyden delat nebudu. Nekteri kolegove jsou vylozene vytoceni, ono se sice neco podobnyho dalo cekat, nicmene, ze to zasknout takhle brzo to asi nepredpokladal nikdo, chjo. 

Online Magráta
Avatar
7746 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:05

0zero7 tenista:-))) ministr zdravotnictví a byl i v superstar či co, tady v ČB snad občas i zpívá (zpíval), pochází odtud 

Online Magráta
Avatar
7746 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:06

0zero7 s práci je mi to líto, ale je možný že vás pak vezmou zpět...?

Offline Mrakoplas
Avatar
8715 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:24

0zero7 uz som ten svoj nasla! Staci sa tu postazovat.

Este sa stazujem, ze prdla pracka, tak dufam, ze sama aj naskoci ked to tu pisem

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6105 příspěvků moje polička 27. března 2020 18:27

0zero7

Drzim pesti, holka!

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. března 2020 19:04
Reakce na paktofonika:

Renusatko Teraz som sa vrátila z parku. Všade plno ľudí, dokonca som videla 2x piknik, skupinky chlastajúcich, niektorí rúšky mali, iný zase nie, plné  lavičky, po ceste pred krčmou zhluk ľudí čakajúcich na pivo. Sa mi zdá, že čím bude teplejšie, tým viac na to budú ľudia kašľať. Chápem, že sa chcú lidia vetrať,  i ja som rada, že môžem ísť zo psami, ale tak aspoň dodržiavam, čo sa dá. Piknik ma trochu prekvapil...

​Hele piknik pokud jsou na něm členové stejné domácnosti a dodržují dostup bych fakt neřešila )už proto, že se obvykle dělá někde v rámci zelené plochy a kolem je volno)...... kdyby to byla deka na dece jako tady u nás bývá normálně, tak je to ěnco jiného....

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 27. března 2020 19:06

Magráta Aha, muz pro vsechno zda se! V praci mame nejzazsi datum nastupu zpet Zari, ale kdo vi co se semele, podle me to nebude tak rychly jak lidi predpokladaji. Ono se teda muze stat, ze me budou potrebovat daleko driv. Penize problem nejsou, akorat mi to bude chybet, delam to rada a troufam si rict ze i dost dobre :) Benefity nam vsechny nechali, akorat si na masaz teda nezajdu no haha.

MrakoplasHa! Tak ja si stezuju, ze nemuzu najit Dior Portofino, urcite tady nekde doma je. Tak uvidime, beda jak se neobjevi.

Lama_z_Lana Dikes, poslala jsem mejl asi 40 lidem se kteryma spolupracuju nejvic a ted mi chodi odpovedi, aaaaaaa, vsichni jsou moc mili. Byl ajsem teda prekvapena, ze fakt sli i ti co jsem povazovala za docela nutny, leadership zatim zustava, ale mozna ne na dlouho. Jsme neziskovka a bez tech milionu z plaveb je to v pytli. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. března 2020 19:25

Jsem se dneska vydala rychlochuzovat.Venku oproti celemu tydnu dost provoz,v parku kam chodim dost lidi.Nikdy sem jich tam tolik nevidela jako dnes,dokonce tam prijeli policajti na kontrolu.Je to proste cely divny a vubec to neni pozitek jako pred.....

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2020 19:27

A666 Ja to nijak neriešim, len ma to prekvapilo.

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 27. března 2020 19:59

0zero7 To je mi líto s tou prací. Ale o tebe strach nemám .

Offline Sairon
Avatar
1850 příspěvků moje polička 27. března 2020 20:06

Domácí vězení den 33. a začínají chlastat už i těhotný. Bože já bych tak potřebovala někam vypadnout.

Offline Karja
Avatar
35499 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:09

Ve mne spis dneska tak jako vyvstala otazka, jestli to k necemu je...Jako sedet doma se nebude vecne. Nebo takhle ted je 2000 nakazenych, krat treba 10 ti bezpriznakovi ci netestovani, takze to je 20 000. Nakazit se ma kolik 10-20 procent jsou ty odhady? To je milion az dva. Nebo chapete co tim chci rict, ne. Proste se sazej jen ty opatreni ale nikde nevidim zadnou vizi, co bude az bude. Proste jednou se do tech ulic prece vybehne. Ja to proste asi nejak nechapu, jakej je ,,plan,,.  PS': Tu krivku s nakazenosti v case jsem videla, ale to bychom snad sedeli doma pul roku. 

Offline DruI
Avatar
3173 příspěvků moje polička 27. března 2020 21:16

Karja Já myslím, že prostě budou karantény vypínat a zapínat podle situace. Nakažení klesnou, karanténu uvolní, nakažení stoupnou, karanténu zase zpřísní. A teda asi všichni doufáme, že nějaká slušná léčba bude co nejdřív, no.