Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:00

brrr Nebo v nějaký banánovce...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:07

Máte doma ochranné rúška? Potrebujem si kúpiť a neviem, kde. Som po chorobe, ešte kašlem, kašeľ mi bude odznievať ešte pár dní a budúci týždeň už potrebujem ísť na nákup. Nechcem nikoho ohrozovať, teraz aj slabý kašeľ do vreckovky môže niekoho vystrašiť. Neviem, čo mám robiť....

Online Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:13

Bolí mě zub

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:13
Reakce na milacka:

Máte doma ochranné rúška? Potrebujem si kúpiť a neviem, kde. Som po chorobe, ešte kašlem, kašeľ mi bude odznievať ešte pár dní a budúci týždeň už potrebujem ísť na nákup. Nechcem nikoho ohrozovať, teraz aj slabý kašeľ do vreckovky môže niekoho vystrašiť. Neviem, čo mám robiť....

​Co zkusit použít prostě šátek/šálu uvázaný těsně kolem obličeje? Já to dneska dělala s "tunelem", je kolem nosu a pusy docela těsný.....

Rošku dle mého neseženeš, když nemají ani v Podolí. prodej nezdravotníkům je snad dokocne zakázaný....

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:14

A666 Vyskúšam, vďaka za tip.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:17

Justin zvazuje ze Kanada zavre hranice (USA pruser teda, takze nejvyssi cas). Mimochodem, jeho manzelka je pozitivni. Bylo by fajn, kdyby lidi museli sutat doma misto odletu do Evropy a Mexika. Fakt jsou na hlavu. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:17

milacka Mňo a tady je návod na výrobu doma....

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:21

Garfie Potrefenáhusa Jojo, fórky, na to si vás užije. Náhodou díky koronaviru mám konečně brigádníky, protože jim zavřeli školy, galerie, atd. Akorát si hlídám, ať nás není víc než třicet

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:23

jo, nemocnice má nedostatek roušek a mně dnes přišla nabubřelá kontrola významně vytknout, jaktože je nenosí prodavačky. kde je mám vzít, už neporadili (stejně jako neporadili, o čem přesně že mám školit zaměstnance v rámci boje proti koronaviru, ale oznámili, že přijdou zkontrolovat, jestli je máme proškolené!). neuvěřitelný. roušek bych potřebovala víceméně několik set.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:24

Pinot Noir jezis tlapkam, ja byla ve stejne situaci pred 14 dni a skoncilo to extrakci osmicky na pohotovosti

Ne teda kvuli koronaviru, byla uz planovana na soukrome klinice, ale bohužel zub nevydržel na plánovaný termín.

Tak hlavně at jsi na tom lip

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:25

Jiná Realita Jim rekni, ze jsi je nechala prostudovat ministersky letak a pak jsi je prezkousela

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:28

Potrefenáhusa Nie je to zložité, vytiahnem po rokoch šijací stroj. 
Že ma to nenapadlo skôr.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:31

V Nemecku uz taky konaji....

Lekari nesmi operovat(jen akutni pripady),chteji setrit lekarsky personal,no tak nakonec asi taky budu doma,protoze zavrou rehabilitaci,kdyz nebudou pacienti.Pro externi pacienty uz je zavreno.A skoly na 5tydnu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:34

razorblade a to já jsem samozřejmě už dávno školila ze všech možných zdrojů, na to nepotřebuju nabubřelého úředníka, protože je logicky v mém zájmu zachovat všechny zdravé a tak zachovat provoz. nejsme blbí. ale tohle mi přišlo jako fakt až drzost. nic vám neřekneme, s ničím nepomůžeme, ale přijdeme přihodit nějaký ten klacíček pod nohy, máte určitě málo starostí.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:37

Prosim vás, nemáte tady nekdo narizenou karantenu nebo nevíte, jak to vypadá? Ja jsem zila v dojmu, ze je to proste de facto správní rozhodnutí a chápu, ze mailem mozna oficialni tiskopis doktor neprotlaci, ale čekala bych něco víc než mail "karantena je povinna pri navratu ze zemi... a jestli nepotrebujete neschopenku pro zamestnavatele, tak jen zůstaňte doma"

Nebo je tohle fakt normální postup? 

Online Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:48
Reakce na milacka:

Máte doma ochranné rúška? Potrebujem si kúpiť a neviem, kde. Som po chorobe, ešte kašlem, kašeľ mi bude odznievať ešte pár dní a budúci týždeň už potrebujem ísť na nákup. Nechcem nikoho ohrozovať, teraz aj slabý kašeľ do vreckovky môže niekoho vystrašiť. Neviem, čo mám robiť....

Mně to teď pořád nabízí reklamu na tohle: https://postovnezdarma.cz/catalogsearch/result/?q=rouška&gclid=EAIaIQobChMIorC8vZuY6AIVAifgCh2t0wMaEAEYASAAEgK76fD_BwE

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:51

milacka 

Já včera koupila ústenky normálně v lékárně, akorát cca 5x dražší než dříve.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:52

Ginevra Tá nanovlákenná rúška je vypredaná.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:54

dynda žiaľ, to bude asi všade, keď sú nedostatkové.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:54
Reakce na Zarinya:

V Nemecku uz taky konaji....

Lekari nesmi operovat(jen akutni pripady),chteji setrit lekarsky personal,no tak nakonec asi taky budu doma,protoze zavrou rehabilitaci,kdyz nebudou pacienti.Pro externi pacienty uz je zavreno.A skoly na 5tydnu.

​Komplet v celém Německu? protože u nás je pořád aktuální akorát Saské zrušení školní povinnosti, ale školy budou otevřené a postarajís e o děti, pokud bude potřeba.... Mluví se o tom jako o přechodném kroku k zavření....