Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:26

Pinot Noir ne, verim, ze tak zle to nebude. Kdyz přežijes vikend, bude to ok. Ze mě se teda jako bonus stal téměř odbornik na leky na tlumení bolesti . Skoda, ze posledních 8 hodin do otevření pohotovosti už nefungovalo nic

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:27

MP Meri děkuji, tak pak je to asi ok. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:29

Pinot Noir kdyz pohotovost, zkus tu, kterou má Danglart na Kladně. Berou myslím i z ulice, nejenom svoje pacienty a není to klasická státní pohotovost ( dá se tam zavolat). Ale je potřeba tam jet ráno, dělají jenom do nějaké hodiny a koho nestihnou vzít ma smulu. 

Držím palce.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:30

Jos kamarád je zrovna teď v podobné situaci toho tvýho hypotetickýho pacienta... a mně je z toho teda hodně úzko

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:32

continuity ježiš to si musím někam napsat nebo se tě v případě nouze na to znovu zeptám, protože než v brně na zubní pohotovost to radši ke kováři nebo po d1 až na kladno, se vší vážností.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:32
Reakce na Jiná Realita:

a řeší opravdu kraviny typu "v technickém listu vám chybí uvedení druhu šlehačky".

​jenomže možná to jsou lidi, kteří byli celý svůj profesní život akorát úředníky a praxi neviděli ani z rychlíku (čímž je neomlouvám). Takže za své velmi omezené obzory ani nemají šanci dohlédnout a chovat se jak píšeš není v jejich silách. Já to fakt na mnohých vidím - ty ženské tam sedí už přes 25 let jako když jsem tam šla poprvé kdysi nebo k nám přišly...ony si neuvědomují jak těžce jsou mimo (nebo možná my dvě pro ně, no...)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:38
Reakce na Krehutka:

MP Meri děkuji, tak pak je to asi ok. 

​Nz, my teda s ohledem na to, že se nikam nehlásilo to místo pobytu, zvažujeme, že odjedem k našim (vlastním autem, oni jsou taky v karanténě). Doma už to začíná bejt lehce na budku, s tím děckem zavřený v bytě, nic moc. A u našich jsou v karanténně dva obrovský domy se zahradou na samotě u lesa (naši jsou rozvedený, takže každej se svojí rodinou svůj dům, jsou sousedi). Doma je doma, ale tam by bylo neporovnatelně víc životního prostoru. Ale zase spotřeba alkoholu by asi neúměrně stoupla ... no ještě to promyslíme

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:39

MP Meri za techto okolnosti si myslim, ze je to ok. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:40

A moje noční můra teď je, že se vyhrabem z karantény a někde blízkým v okolí se odhalí případ a sme v tom znovu. To už by mi fakt mrsklo asi

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:40

MP Meri tak když se přesunete a nebude to dobrý, můžete se zas vrátit dom, ne?:-)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:43

viktorka_od splavu no, mam takove lehce stredoveke zážitky z toho predminuleho vikendu. Vcetne presvedcovani "to vas nemuze bolet, vzdyt to mate umrtvene" TTak jistě, řvu, protože mě to baví. Velmi dlouhých 45 minut to bylo.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:44

MP Meri No jako ono je to dost realny. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:44

viktorka_od splavu Hmm, to je fakt, že to můžem za pár dní otočit zpátky, vlastně můžeme pedlovat až do doby, než nám dojde nádrž v autě

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:45

Krehutka hele nikdy, nikdy, nikdy... vyzkoušeno opakovaně osobně jako doprovod což znamená že jsem vnímala a nebyla v těch mrákotách a vím i ty následky, bohužel někdo prostě má k těm náhlým zubním příhodám sklon i když chodí pravidelně naprosto zodpovědně a dělá co může... tlapkám moc.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:45

viktorka_od splavu jo a teda cekarna společná s normalni pohotovosti, vsude plakaty o koronaviru... Vlastně jsem tam byla den po tech turistkach, co nakonec skoncili na Bulovce, pac v Brne personal neumi anglicky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:46

MP Meri já ted tankovala na tesco benzince tam to je bez kontaktu, takže i to je vpoho:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:49

Krehutka aj karamba.. to držím palce ze všech sil. jen tak stranou, ta angličtina opravdu není povinná, já jsem potrefená husa ale i kdyby ne tak mi zrovna toto nepřipadá nijak ostouzeníhodný

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:50
Reakce na Karja:

MP Meri No jako ono je to dost realny. 

​JAko to už bych fakt jak Blažena balila kufry a stěhovala se k mamince asi! Jenže ta už by vlastně mohla mít po karanténě, zapeklitá situace toto, očividně bychom měli vyrazit, dokud je šance!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:50

viktorka_od splavu já jsem dnes byla tankovat, a když už jsem stála v řadě u pokladny, a nedalo se utéct, vlezl dovnitř řidič kamionu, který strašně kašlal :/ (přičemž já se opravdu snažím minimalizovat možnost nákazy ne z vlastního strachu, ale protože mám doma těžce nemocné a firmu, takže radost jsem neměla). 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:51

Jiná Realita měl normálně alergii, neboj:*