Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 15. října 2019 15:25

Potrefenáhusa ja to s kapesnikem nechapu asi

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 15. října 2019 15:35

Lama_z_Lana Acylpirin neradil?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 15. října 2019 15:37

711990 buď ráda

(že to má dělat do kapesníku)

jo a pak jestli si nechci najít nějakýho homosexuála radši....jako vono to bylo fakt hustý

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 15. října 2019 15:43

Potrefenáhusa bozemuj

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. října 2019 15:50

Lama_z_Lana No tak to ten muj by byl taky schopny rict,I kdyz von ma spis takovy ty sovinisticky kecy jakoze aby byla sranda, ze je nekdo promiskuitni by asi nevtipkoval...on spis vtipky, jak to doma chodi a tak no....A kazdou navstevu uzavre slovy ,, no tak jo, tak cekame, tesime se a cekame,,....je to takovej samorost...

Offline MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 15. října 2019 16:36
Reakce na Samantha:

MP Marge Hele a je to tam takové jako to ukazují ve filmech?

Jakože začneš policajsta prudit , on tě složí na kapotu , klepeta a jedeš na stanici?

​Jo jo. Videno na vlastni oci, a ne jednou. 

Offline MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 15. října 2019 16:38
Reakce na Karja:

MP Marge No to jo, tam bych vystoupila a dala ruce na kapotu. Ja dnes platila u doktora, nejak jsem nemela penize, tak mu rikam ze me vybrali na pokute (to ted spis vypadalo, ze nechci platit tomu doktorovi nakonec). Tak se me pta, co a jak a pak se rozhonil, jakej to ma vyznam stat pravidelne na takovym useku a pak rika, ko.oti pos.any.....To jen tak pro ilustraci, jakyho mam doktora....Taky takhle mluvis s klienty?:-D:-D 

​No.... Nekdy

Offline MP Marge
Avatar
5831 příspěvků moje polička 15. října 2019 16:41
Reakce na Potrefenáhusa:

711990 buď ráda

(že to má dělat do kapesníku)

jo a pak jestli si nechci najít nějakýho homosexuála radši....jako vono to bylo fakt hustý

​Mne v osmnacti postarsi gynekolozka odmitla predepsat antikoncepci, a misto toho mi poskytla prednasku, ze sex zpusobuje rakovinu delozniho cipku

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. října 2019 16:43

Koukám co v těch ordinacích člověk všechno nezažije Obřízku vám nenabízel nikdo?!

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:01

Já jsem za tu parfumerii tak ráda, já bych o životě fakt věděla prdlajs...

Pro ty, kteri nevědí, domluva je normální policejní pojem. O nic neškemrám, jen dopředu připomínám, že tady ta možnost je...

https://www.google.com/amp/s/eurozpravy.cz/amp/domaci/armada-a-policie/244661-policiste-mohou-ode-dneska-resit-prestupky-i-domluvou

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:28

999 Hele, to ze par lidi napise, ze je to trapny, neznamena, ze to trapny je;-) Priste si o tu domluvu taky reknu, mne by to I vic pomohlo nez ta pokuta!:-D. Ale jsem rada, jakou to tady rozproudilo debatu, nakonec mi to vic prineslo nez vzalo, urcite na dalsich pokutach usetrim:-D....Ono se to nezda, ale jak clovek ridi denne, tak to je furt nejaky staveni...a jako nejsem zadnej rambo silnic, ale vzdycky se da neco najit!

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:28

Dočítám pozdějc, takže možná už mimo.
Na kravinách ukecávám, usmívám se, dělám blondýnu (nebo je pošlu do p..). Když fakt něco provedu (z čeho by mohla být nehoda), jsem velmi pokorná a cáluju.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:33

999 Karja 

Domluva je jasná, ale jelikož naši čačtí příslušníci fungujou jako výběrčí vítaných financí pro městský, případně státní rozpočet, tak tato praxe není příliš doporučovaná a používá se málo a neochotně

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:33

I kdyz minule jsem stala na miste vyhrazenem pro MP, to mohlo byt taky slusny...Ale sla jsem na skok na urad, dite s sebou, kocarek ne, fakt blby rusny misto, pred uradem velky misto pro mestaky, ze bychom se tam vesli vsichni.... No lupla jsem to tam,s tim, ze jsem skoro jak pul invalida, ze by se nademnou slitovali. Vidim, ze by to bylo mastny nakonec...nastesti jsem je potkala cestou zpet merit:-D:-D

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:36

andulka01 Přesně, udělat něco blbyho, předjíždět na plný, jet na červenou a tak, jsem červená až na prdeli a s omluvou platím...

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:44

999 Jo, mám dost historek z úplných kravin. Párkrát jsem platila, ale dost často ukecala. Ale když jsem jela na červenou (ve dvě ráno, utahaná z hlídání mimina, a to mě nechytili, jen jsem si to uvědomila), úplně me oblilo a furt si to pamatuju (miminu je patnáct).

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. října 2019 17:54

andulka01 Hele moje mama jednou nezastavila na prednosti...ona si nevsimla krizovatky a to na ni mela navic zahybat, a projela ji po vedlejsi proste dal rovne, brzdit zacala az na te krizovatce.  No zastavilo I okolo jedouci auto, zda je v pohode. Byla proste pretazena, byla to krizovatka asi 7 km od nas, na sice ne rusne silnici, ale silnici,kde se po te hlavni jezdi 90 I vic. Taky si to pamatujeme cela rodina, kdykoliv tam jedeme..

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 15. října 2019 18:45

andulka01 hele, už vidím jak policajty posíláš do p...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. října 2019 19:05

Karja Fakt furt? Mňa nezastavili ešte ani raz a to mám vodičák už celkom dlho a ešte nedávno som jazdila denne :D 

Nebyť toho, že som dostala šmyk a privolala si policajtov tak ani neviem ako vyzerajú. Dúfam teda, že už sa nikdy nikde nevysypem (a ja som ich o nič neprosila, ale ako videli, že som sa z toho úplne zosypala, tak mi asi nechceli ešte pridávať. Neviem presne, ako by som ich uprosovala keď som nemohla cez plač ani poriadne dýchať.)

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. října 2019 19:17

paktofonika Ja nevim, asi mam divny auto:-D