Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:11

bosibori já bych i viděla, ale neumím to. Na mě když bafnou, tak sklapnu a zaplatím.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:19

bosibori Tak pokud jsou komisní, tak to ani nezkouším, nerada se ztrapňuju :-) Ono jde taky o to, že pokuta není striktně stanovená, takže pokud mají rozhodovací pravomoc oni, já využiju zase svých možností. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:24

Zarinya 

Já volala policii na kozu na dálnici.

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:35
Reakce na Garfie:

bosibori Tak pokud jsou komisní, tak to ani nezkouším, nerada se ztrapňuju :-) Ono jde taky o to, že pokuta není striktně stanovená, takže pokud mají rozhodovací pravomoc oni, já využiju zase svých možností. 

​Proti tomuto nic nemám, ale od 999 se tu objevil dodatek "Je teda zajímavý, že mojí krásné mladé dceři se to nikdy nepovede.", což se přiznám přijde trapné mě, protože to chápu tak, že moje vyjednávací schopnost má být, že mám být (asi?) krásná a mladá/milá/sympatická... a takovýhle popis "vyjednávací pozice" je pro mne osobně trapas.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:36

zelene.oko ale bože, trochu vtipu a nadsázky, ne?

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:41
Reakce na Kokoska:

zelene.oko ale bože, trochu vtipu a nadsázky, ne?

​Já tam ten vtip nevidím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:45
Reakce na Zarinya:

ono staci byt mila a pratelska a uznat svoji vinnu,pak maji pochopeni.

Milá a přátelská na někoho, kdo mě chce jen buzerovat... (ve většině případů, anžto nejsem žádnej pirát silnic). A eště většinou s klasickým úvodem: "Tak jak to uděláme?" - s nadějným očekáváním, že se dotyčnej/dotyčná začne kroutit a prosebně smlouvat. 

Na to fakt nemam - povahu, ani nervy.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:46
Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:47

Nejde o usetreni. Jde o princip, jako dostat pokutu za rychlost 62 u kravina, kde obec zacina az asi za 150 m? Trapny proste! Navic na objizdce, kde kdyz to clovek chytne jede za traktorem 40 pul hodiny, pac se neda na elych 15 kilometrech v serpentynach predjet? Pak je rad, ze muze chvili muze jet normalni rychlosti:-D.....

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:48

Karja prosim te priste mlcky zaplat a jed padesatkou az domu.

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:50

Zarinya A ja priste dam jeste o kilo navic! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:51

Karja 

No a to je právě to!! Za cílený tahání peněz z kapes (už beztak dost vykrvenýho daňovýho poplatníka) kvůli naprostejm nesmyslům - to má bejt člověk ještě milej a uctivej?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:51

Karjahlavne nebud trapna!!

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:52

bosibori barbucha Pinot Noir No jako ja bych vas chtela videt, jak bez hnuti brvou solite pokuty za parkovani co tyden, jelikoz diky bydlisti v centru mate moznost parkovat bud cca 15 minut chuze od domu nebo proste pokutovatelne. A zaroven nemate moznost auto denne nepouzivat. 
Posledne jsem to kline, vecne a uprimne zkormoucene vysvetlila policistce a ta mi nekolik poruseni sdruzila na jednu pokutu ve vysi 100,-  

to se myslim jako flirt nepocita...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:53
Reakce na zelene.oko:

​Proti tomuto nic nemám, ale od 999 se tu objevil dodatek "Je teda zajímavý, že mojí krásné mladé dceři se to nikdy nepovede.", což se přiznám přijde trapné mě, protože to chápu tak, že moje vyjednávací schopnost má být, že mám být (asi?) krásná a mladá/milá/sympatická... a takovýhle popis "vyjednávací pozice" je pro mne osobně trapas.

​Co je na tom za trapas? Jako budeme tady předstírat, že Marylin a Douchová maj mít stejnou vyjednávací pozici a maj se řídit politikou vysoké diplomacie?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:55
Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:55

barbucha Je to tak, no ja nebyla mila, ale priste uz budu! System nezmenim, na smysluplny useky se merit stejne nepresunou, tak at na tom aspon furt netratim ja! :-D

Zarinya Ja budu hodne, jeste reknu dceri at jim k ty stovce prida svoje brumiky:-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:56
Reakce na barbucha:

​I mně! V životě by mě nenapadlo s policajtem doslova flirtovat (abych ušetřila). 

Mutziputzi 

Nejde vo žádnej masochismus, ale přece neděláš voči na dejme tomu instalatéra, aby ti dal nižší fakturu... netrylkuješ rozverně se ševcem, abys zaplatila míň... nebo jo? 

​Jsem milá a uctivá a většinou to jde samo, žádný vyjednávání, ani přemlouvání, slzy ani servilita, kolikrát jsem neplatila nic čoveče 

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:57

Mutziputzi Já si myslím, že maj mít stejnou pozici. Proč by neměly?

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:58

Mutziputzi S tebou se domacnost vyplati:-D Ja neplatila u zlatnika, ale bohuzel jen za opravu, ne za nakup:-D:-D