Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. října 2019 21:49

999 ja kolikrat ani moc ukecavat nemusela.

Ja si na dopravni policisty stezovat nemuzu.

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 14. října 2019 22:04

Já včera poprvé volala na někoho policii, vlastně vůbec poprvé jsem volala na 158. Po půl sedmé na dálnici, tedy v houstnoucím soumraku, se v levém pruhu objevil nějaký cizinec, co si svítil jen denním, takže zezadu nesvítí vůbec. Každé auto, kolem kterého projel nebo které projelo kolem něj, na něj usilovně blikalo, což mělo za důsledek akorát to, že vůz stále zrychloval. Asi si chudák myslel, že Češi jsou piráti silnic, kterým je i 150 km/h málo Čímž bylo jeho počínání ještě nebezpečnější. Bohužel jak to s ním dopadlo nevím. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. října 2019 22:12

dzizisketa ja volala policii na  labut,sedici, na dalnici.Doufam,ze byla zachranena.

Online RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 14. října 2019 22:17

dzizisketa

třeba mu odešel alternátor... to pak ty světla svítěj jak parkovačky, i míň...

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 14. října 2019 22:50

999 Proc si mi tuhle vetu neporadila driv? Ta je uzasna! Ja bych za ni jeste mohla dodat, ze na pokutu vlastne nemam ani penize:-D. Mne by to sezrali....

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. října 2019 06:29

To je hrozné, ako niektorý ľudia smrdia hneď pd rána...Keby aspoň jazdili individuálnou dopravou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. října 2019 06:51

paktofonika To jsou ty dobře voháklý bezďáci, bude hůř

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2019 07:09

Přiznám se, že je mi to ukecávání policajtů hrozně trapné. Tak jsem spáchala přestupek, fajn, odpovídám si za něho a zaplatím si za to, nebudu dělat, že na to nemám.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. října 2019 07:18

bosibori Neznám nikoho kdo by dal před napomenutím přednost pokutě, zajímavé, je to forma masochismu?

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2019 07:21

Mutziputzi Dávám pokutě přednost před ukecáváním. To považuju za ponižující (pro obě strany). Ovšem je to přístup, který nikomu nevnucuju :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. října 2019 07:24

bosibori Já teda ne, já si ráda řeknu i o slevu, pokud je to jenom trochu možný...až si myslim, že nechtít jedno i druhý je takový maloměšťácký, jakože snad aby si nemysleli, že na to nemám

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. října 2019 07:27

bosibori Mój plač bol teda úprimný, ale že sa nechajú policajti ukecat je ich problém, majú si stáť za svojím a hotovo. 

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 15. října 2019 08:07

999 Ja dodneska lituju, ze jsem tohle nezkusila na mestaky, kteri me pokutovali za parkovani u prechodu (byla to od nich megasvinarna, protoze ten den bylo cisteni komunikaci u krajskyho soudu a uz tak narvana cast centra prisla asi o 120 parkovacich mist, takze lidi zoufale hledali mista vsude v okoli. V ty ctvrti jsem nikdy nevidela, ze by mestaci nejak kontrolovali a hle, ten den si tam vyrazili kasirovat, pac vedeli, ze budou uspesny). Resila to se mnou straznice, ze ktery jsem mela zachvaty smichu, jak se snazila bejt uredni, a kvuli tomu jsem prosvihla tenhle moment si rict o domluvu. Ona zacala ty poucky blablabla... "a za to vam vymeruji pokutuuu..." ted bylo videt jak ji to srotuje, kolik mi podle xichtu napali (a podle firmy na aute)... no a v ten moment jsemto prosvihla! Ale stejne si myslim, ze by mi to bylo prd platny, protoze pani hrala desne dulezitou.

Letos v lete mi ale pomohlo hrat blbou a prujezd mistem, kde je v urcite casy zakaz vjezdu, jsem mela jen za kilo. Tam mi pomohlo, ze se jede dlouhou aleji, takze jsem policajty videla uz dlouho dopredu a mela cas se na ne pripravit.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 15. října 2019 08:30

razorblade mně auto u přechodu rovnou odtáhli, tos dopadla ještě dobře. Něco jsem vyřizovala, přijdu k autu a tam stálo úplně jiný! Zajímalo by mě, jestli ho pak odtáhli taky.

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 15. října 2019 08:44
Reakce na bosibori:

Přiznám se, že je mi to ukecávání policajtů hrozně trapné. Tak jsem spáchala přestupek, fajn, odpovídám si za něho a zaplatím si za to, nebudu dělat, že na to nemám.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 15. října 2019 09:29

Kokoska ja se u toho soudu nakonec nezdrzela tak dlouho, jak jsem puvodne myslela, takze jsem se cca po 15 minutach vracela k autu... a u nej uz stali a fotili si ho

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 15. října 2019 09:53
Reakce na bosibori:

Přiznám se, že je mi to ukecávání policajtů hrozně trapné. Tak jsem spáchala přestupek, fajn, odpovídám si za něho a zaplatím si za to, nebudu dělat, že na to nemám.

​I mně! V životě by mě nenapadlo s policajtem doslova flirtovat (abych ušetřila). 

Mutziputzi 

Nejde vo žádnej masochismus, ale přece neděláš voči na dejme tomu instalatéra, aby ti dal nižší fakturu... netrylkuješ rozverně se ševcem, abys zaplatila míň... nebo jo? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2019 09:57

jezis tady se zas bere vsechno smrtelne vazne....

barbucha flirt je rozhodne hodne silne slovo.....

ze na pokutu nemam sem taky nikdy nepredstirala.....

a ze mam radost kdyz usetrim za pokutu tak mam,nejsem zadnej pirat silnic a staci si to uvedomit.....ono staci byt mila a pratelska a uznat svoji vinnu,pak maji pochopeni.Nechapu co je na tom trapneho...holt nekdo umi nekdo ne.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 15. října 2019 10:00

barbucha tak od instalatera nebo sevce dostanes nejakou sluzbu, ale od policajta jen kus papiru a myslim, ze tady nikdo nemluvi o flirtovani, ale spis o urcitem druhu asertivity pri komunikaci se strazci zakona

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2019 10:08

Když překročím rychlost, vím o tom já, ví o tom strážce zákona. Pokuta má nějaké zákonné rozmezí. V tomhle rozmezí mi chce strážce vyměřit pokutu... vážně budu licitovat o pár stovkách a pak budu mít radost, jak jsem ušetřila??? Já tam prostor pro rozumnou asertivitu nevidím.