Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Catherinne
Avatar
9883 příspěvků moje polička 18. března 2019 14:52

brrr Mutzina by je přece šoupla instruktorům!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 15:07

Catherinne Ja mam predobraz v Samante Jones jak pekne zvladla hlidani ditete

Offline Catherinne
Avatar
9883 příspěvků moje polička 18. března 2019 15:15

Mutziputzi hlavně se z toho nepo, že jo. Herodes, to byl král.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. března 2019 16:11

Vypravit dvě děti 4 a 6 na lyžování a nic nezapomenout, to je brnkačka proti tomu uhlídat je na stráni. Ty malí ďáblové jezděj naprosto bez pudu sebezáchovy, nejlíp šusem, přes helmu neslyší, co se jim říká (nebo RADŠI neslyší) a ještě se porvou, kdo pojede první. Ještě že neměli hůlky, to by se asi pobodali. Trochu jsme s tím počítali, takže pěkně na střídačku mazali k instruktorovi a byl klid. Pak jezdili chvíli s náma a po dvou hodinách odpadli a chtěli na párek a hranolky, pročež rvačka o kečup a tatarku (i když měli oba oboje) je unavila definitivně a jelo se domů :D

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 16:27

brrr ja si jeden rok zrakvila koleno hned v lednu a byla jsem rada, ze jsem rada. dite trvalo na cerny. jeste jsem se slzou v oku vzpominala, jak chtela jezdit jenom modrou. 

jinak, letos dovolena s predstihem a na sjezdovku jsme dojizdeli. ale odkdy tam vydrzi obludy s obedem cely den, tak to uz tolik neresime. dost nam to rozvazalo ruce (teda lyze), protoze hledat ubytovani primo na sjezdovce, kde zaroven jsou i hezke cervene a alespon jedna cerna a jistota snehu se vetsinou dost prodrazi. 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 18. března 2019 17:32

Tak já jsem letos přesně s tímhle plánem vydala brzo ráno na sjezdovku, nechala zbytek spát no a vleku jsem zjistila, ze jsem zapomnela skipas v jine bundě  Ač jsme nebydleli daleko (cca 200-300 m), celkem mě to vytočilo ... vracečka v lyžákách, nahoru, dolů,  zdržení tak 30 minut.  Jako to lyžovaní mi pak náladu spravilo, ale stejně, jsem si říkala, že mě tyhlety komplikace jednou zničí.

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 18. března 2019 17:52

Kokoska No, tak nějak to vypadá u nás, akorát jsou starší (6, 8) a vydrží tam dýl.

continuity My už to naštěstí taky dáváme od těch desíti do čtyř, i když oběd se na tu hoďku protáhne. Já jsem hlavně ráda, že mladší už jezdí. Naštěstí chce být hrozně samostatný, takže je možné ho nechat dojet třeba i sto metrů a pak se rozjet za ním. Den na té cvičné loučce byl pro mě vždycky utrpením (a to jsme se střídali).

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 18. března 2019 17:54

andulka01 Já přece nepíšu nic o navážení, jen mi přijde, že v případě dětný rodiny postup "když nevstanete, máte smůlu, jedu sama" nejde tak snadno uplatnit. (Navíc jsem to pochopila tak, že to vypravování prostě trvá, ne že je to svévolnej bojkot Brrrina manchestru - ať už je to cokoliv :-).

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 18. března 2019 18:08

Zina Manšestr je upravená a ještě nerozježděná sjezdovka

Jinak jsi to pochopila správně, prostě nám to trvá :-)

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 18. března 2019 18:25

brrr Joooo, tohle stojí za nějaké ty komplikace  

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. března 2019 18:34

Manšestr jsem zažila jen jednou v životě, když jeden den víc padalo a vyjela rolba i nějak v poledne. Super to bylo! Víckrát se to přes den nepoštěstilo a ráno si musí muž na dovolené vždycky přečíst maily , takže půl desáté je naše hodina. Párkrát jsme vstali dřív, když jsme o víkendu lyžovali v Novém Městě, ale stejně po osmé už to bylo pryč.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 18. března 2019 18:46

Kokoska Manšestr jsem zažila dostkrát hlavně v Livignu, tam upravujou naprosto fantasticky, se fakt vyplatí být na svahu brzy. A pak jednou na běžkách - bruslím a jela jsem přímo za tou rolbou, to byl dokonalej zážitek :-)

Ale když se poštěstí a ráno je čerstvý prašan, taky se rozhodně vyplatí být tam co nejdřív. Úplně jinej pocit z jízdy. To jsem teda zažila jen dvakrát. Teda nevim jak na lyžích, jezdim na prkně.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 18. března 2019 18:46

Kokoska Manšestr jsem zažila dostkrát hlavně v Livignu, tam upravujou naprosto fantasticky, se fakt vyplatí být na svahu brzy. A pak jednou na běžkách - bruslím a jela jsem přímo za tou rolbou, to byl dokonalej zážitek :-)

Ale když se poštěstí a ráno je čerstvý prašan, taky se rozhodně vyplatí být tam co nejdřív. Úplně jinej pocit z jízdy. To jsem teda zažila jen dvakrát. Teda nevim jak na lyžích, jezdim na prkně.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. března 2019 18:58

andulka01 letos jsme měli na dovolené docela dobrý sníh (jezdíme do Rakouska kousek za Schladming). V noci vždycky nasněžilo, nahoře na kopcích bylo dost chladno, takže se to přes den nerozčvachtalo. Akorát jeden den hodně  foukalo a vířilo to sníh, občas jsem moc neviděla, kam jedu. A poslední den pršelo, to jsem ani nešla, zas takový nadšenec nejsem. Ale celkově to letos byla dobrá zima, ono i na té Moravě je fajn na chvíli vyrazit. Když teda nejsou jarní prázdniiny, to je pak děs běs.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 18. března 2019 20:02

Kokoska letos jsem tomu moc nedala, pár dní na Paganelle v IT, sněhu málo a přemrzlého spolu s technickým. Fyzička mi šla strašně dolu, takže jsem kupovala permici jen na 4 hodiny a pak čekala na kluky po hospůdkách (to teda trochu leze do peněz zase, no). 

Na Moravě jsem byla někde v Beskydech, ale teď zaboha nevzpomínám kde. Nebylo to špatné, mít to za domem, chodím na večerní ježdění. Z Prahy jezdím na české hory jen na běžky.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. března 2019 20:04

andulka01 já nelyžuju nijak dobře, ale baví mě to. Tak zas za rok, no.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 18. března 2019 20:09
Reakce na Kokoska:

 ráno si musí muž na dovolené vždycky přečíst maily , takže půl desáté je naše hodina. 

​já si teda o dovolené ráda přispím a vůbec, nemám ráda honičku tu si užívám ve všední dny - ale když už bych vstávala a muž taky a byli jsme tam sami, tak tohle bych teda tak snadno nepřešla... maily si může přečíst klidně v půli svahu na kafi a já mezitím lyžovat, když bych o to stála

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. března 2019 23:35

viktorka_od splavu mně to nevadí, přečtu si přitom parfumánii  Ten zlobící se smajlík spíš proto, že jde o workoholismus v čisté podobě, že nedokáže vypnout. I když za ty roky už bych mohla být zvyklá. A vstávat kolem půl osmé mi na dovolené problém nedělá, navíc bych nemusela, kdybych nechtěla. Nerada vstávám spíš v pracovní dny, když mě nečeká zábava, ale povinnosti.

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 19. března 2019 07:26
Reakce na Samantha:

Karja Mutziputzi 

I futráleček dostaneš ... (budeš ho potřebovat )

​U nás se říká futrál rakvi.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 19. března 2019 09:16

viktorka_od splavu Zatím jsem nezažila moc dovolených kde bych vstávat nechtěla :-) na ranní potápko v Egyptě se vstává před šestou, manšestr na horách je jasný, ranní veslování bývá dost paráda a při jachtingu vstávám ráda první, jdu si zaplavat a pak si vychutnám kafe sama na palubě, při cestování se polykaly kilometry.... Válecí dovolenou jsem asi ještě neměla, ale mám ji v plánu.

Ale je fakt, že jsem zatím většinou nemusela moc řešit ostatní a udělala jsem si podmínky k tomu mít rána podle sebe aniž bych tím nějak omezovala ostatní.

Jinak jsem spáč - o víkendech jsem schopná spát do desíti a do práce se občas vykopávám dost těžko. Ale když jde o zábavu... :-)