Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16757 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:49

Mutziputzi a ja som myslela že do futrálečku dáš tie decká , len by sa ťažko niesli, boli by ako klbko hadov 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:51

Catherinne řekni si

Offline rasaNori
Avatar
7748 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:55

viktorka_od splavu continuity byla jednou zase ruka rychlejsi nez mozek:D jasny, ja tim myslela ze jsme si to prave uzili protoze hlidani vyzadovalo pouze prebalene a probuzene dite, karmit ji uz zvladla sama:D tak ze to bylo cajk, ale uplne presne to vidim az to budem muset vykopat nejak vcas na svahto asi nebude klasika jako v 7 v lyzarne:D

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:56

Mutziputzi tak napiš! Bude veselo a já,  jak tak jenom ležím, potřebuju zábavu...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:00

Catherinne Jako Dobrý den, já jsem vám přišla říct, že ty v vaše pseudoproblémy s dětma mě strašně iritují?

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:02

Mno, já teda ty čtyři opravdové děti leckde tahám a na grotesku by to občas bylo. I když se fakt snažíme, tak každou chvíli se něco "důležitého" zapomene, třeba hůlky pro jedno dítě na běžkování v garáži pod kopcem. Dítě jsme teda naštěstí nenechali nikdy nikde

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:03

Mutziputzi Pojed si sem pro to dite,pojed:-D. Ti pujcim I lyze, sanky, co budes chtit:-D:-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:05

Karja Jedno? To je málo!

Offline Samantha
Avatar
1822 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:05

Karja Mutziputzi 

I futráleček dostaneš ... (budeš ho potřebovat )

Offline rasaNori
Avatar
7748 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:05

Karja Mutzi by vlastně byla ideální hlídač, viď? S ničím nemá problém, vše zvládne a tak :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:06

jako my obcas zapomenem neco i dospeli/velky deti, ale dnes se da vse dokoupit nebo pujcit na miste. ovsem pro maly deti tl tak snadny nebude plus kdybych mela 4 deti a neomezeny zdroje k dokupovani zapomenute vystroje, prikoupim si k nim taky rozhodne chuvu!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:10
Reakce na Samantha:

Karja Mutziputzi 

I futráleček dostaneš ... (budeš ho potřebovat )

hele jedno dite ti v pohode zvladne kdokoliv, kdyz je to cizi dite. pokud o nej nemas strach a moc ho neznas -neumis cist vselijaky ty signaly, tak ti je to putna a pri revu spunty do usi:P ovsem dve a vic fakt maly a pritom uz pohyblivy to je jina.. to bych si nelajzla na dyl jak pul dne

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:11

Mutziputzi Tak jako prvni kousek do lyzarsle skolky by stacil, zbytek posbiras cestou!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:12

Karja lyžovat s nim samozřejmě nebudu, by mě zdržovalo, upíchnu ho k instruktorovi, neva?

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 18. března 2019 13:46

Mutziputzi Kdyz se vratite obe mimo futralek, je mi to jedno:-D:-D

Offline Gatita
Avatar
7187 příspěvků moje polička 18. března 2019 14:01

Si musim postezovat, ze je porad neco. Minuly tyden tri navstevy veterinare (kocour, prusvih),  jedna akutni  navsteva orl (dite), jedna pichla pneumatika. Dnes odstraneni znamenka (ja, planovene, ale stejne opruz) a vecer jeste jedno kolecko u veterinare.

Offline andulka01
Avatar
10789 příspěvků moje polička 18. března 2019 14:08

brrr Pokud moje reakce vyzněla jako dehonestace tvé rodiny a schopností, tak se velmi omlouvám, vůbec jsem to tak nemyslela. Spíš jsem mluvila sama za sebe, jaké bych volila řešení, pokud bych o ten manšestr fakt stála (a při blízkosti dopravy tak, abych neomezila pohyb opozdilců). A také jsem myslela, že když je nejmladší dítko schopné vstávat v na dojení, je zbytek rodiny starší a relativně samoobslužný.

Holt mě vychovali dost drsně, u nás se nečekalo. 

Offline andulka01
Avatar
10789 příspěvků moje polička 18. března 2019 14:15

Zina Nemluvím o naschválu, ale snad když zahlásím, že bych ráda jeden den na manšestru jezdila, tak by snad rodina mohla mé přání alespoň zvážit? Nehledě na to, že pokud partner zcela legitimně předpokládá, že já budu schopná vypravit děti včas do školy atp., pak já se zcela legitimně mohu domnívat, že jedno ráno na horách, kdy nemusí být nikde přesně, je prostě nezabije. A předesílám!!! toto je moje představa, nenavážím se a nehodnotím ničí další rodiny.

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 18. března 2019 14:39

andulka01 Hele, nic se neděje, já si to nějak k srdci nebrala. S tou stížností mi šlo hlavně o to, že to vypadá, že budeme mít doma víc sov než skřivanů. Muž se o ně samozřejmě postará, třeba si i nic nezapomenou a příšery si lyže odtahají na svah samy, ale bohužel jsme fakt bydleli z ruky. Řešili jsme to na poslední chvíli, protože nás to řešit nebaví a protože jsme nevěděli, jak na tom budeme zdravotně (ten přelom zimy/jara je takový kritický), zas úplné prachy za ty lyže vyhodit nechceme a nám vlastně ty statky docela vyhovují (viz náš malý sedlák). Mimochodem to letošní ubytování bylo super, domácím dítě v maštali nevadilo, bydleli jsme v extra domečku, takže jsme nikoho nerušili řevem a dupáním, fakt pohoda.

A jak psala continuity někdy ten mašestr není ani v těch 8:30, to se nám letos stalo (začalo sněžit večer a sněžilo až do oběda, pak začalo pršet).

A taky si stěžuju na sebe, jsem čím dál línější, letos jsem už ani neprotestovala, když chtěl mladší jezdit jen se mnou, takže jsme strávili dovolenou na modré. Nemám kondičku, no. Nakonec jsme teda dali červenou od shora dolů, mladý se hecnul (je mu šest teda).

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 18. března 2019 14:42

Mutziputzi Muž si letos zapomněl brýle, tak se vracel a já najednou byla na sjezdovce sama na dvě děti, satany. To když se ti rozprchne po svahu, tak se celkem zapotíš A to byli jen dva.