Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:14

Tak taky mě docela překvapilo, jak si tady jeden (jedna) postěžuje a už dostane čočku, jak nezvládá svůj život/partnera/děti/psa...  Sem si choděj lidi odložit, ne?

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:23

brrr hele, pul desata je jeste dobra. my jsme letos davali desatou na sjezdovce a jenom proto, ze snidane byla jenom do deviti  a jak pise Karja my napriklad jeste ani jednou nebyli vsichni na jarnaky dokonale zdravi .

co mame pevny termin zimni dovolene, ktery se musi planovat uz v zari (4 roky), tak jsem 1x dovolenou uplne rusila, jednou jsme se vraceli kvuli nemoci drive a jednou jel muz tesne po dobrani antibiotik po zapalu stredniho ucha. takze letos vlastne uspech. - jenom lehci ryma, ale zato se nam obema s dcerou dostal nejaky zanet do tech rozedrenych nosu a bolelo to jak cert, jo a jednu noc nam mladsi pozvracela postel v hotelu - jinak ji nebylo nic ani predtim ani potom. taky parada. 

takze podtrzeno secteno, bud rada, ze jste zdravi 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:28

stes Nepoznas, dokud s nim nezazijes:-D. Ja mam co delat vypravit se na lyze sama, natoz dva nespolupracujici mensi exemplare:-D. Asi budu jezdit vzdy s kamaradkou aby mi pomohla a zeptala se, zda mame vsechno:-D

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:36

a musim teda rict, ze muz zvladne vypravit deti na lyze i sam, dokonce lepe nez ja. normalne si je na lyzarske vikendy bereme i kazdy zvlast, ale mame je na tyto veci od mala dost vycepovane. chce to ale lepsi organizaci, kdyz neco neudelam/nezavelim ja, tak se to proste neudela. mantru: cepice, nakrcniky, rukavice, helmy, bryle melu uz asi i ze spani. 

muz je schopen s nima abosolvovat zimni vikend na chapupe, kam se musi 2km pesky po rovine/do kopecku a krome jidla a deti, tahne i spacaky. pro nej je podstatne, ze tam ma kamarady, zbali deti a jede. sice je to nekdy ve stylu s tebou mne bavi svet: jednou jim zapomneli dat veceri a kdosi tam skousel myt detem zuby kremem na psi packy, ale zatim vzdy vsichni prezili. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:37

Mutziputzi nic slozityho na tom neni (postarat se o deti), ale vypravit se se dvema malyma detma a vsim vybavenim na sjezdovku je temer nadlidsky ukol:-) rozhodne bych to a) nechtela absolvovat sama b) nenaplanovala manzelovi, uz vubec ne z trucu. od toho jsme rodina abychom se dohodli a pomohli si, pripadne se da rozdelit kazdej jedno dite

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:41

viktorka_od splavu nadlidsky ukol to neni, jenom musis pocitat s tim, ze vsechno bude trvat 2x tak dlouho. protoze pak ten zpech generuje zbytecny stres. ale ja to nehrotim, stejne nikdo z nas nevydrzi brousit tu sjezdovku dokola cely den, takze kdyz tam budeme v jedenast nestihneme sice mancester, ale letos to vlastne bylo jedno (bud byla hromada noveho snehu, ktery napadl pres noc, takze mancester se nekonal ani v 8:30 a oraniste to bylo uz v deset anebo byly sjezdovky ve stavu, ze to bylo super az do pozdniho odpoledne). 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:42

viktorka_od splavu hele jsem si jistá, že já bych se na sjezdovku vypravila, kdybych chtěla, klidně na osmou a se čtyřma dětma, mně tyhle mateřský challenges přijdou obecně hrozně banální

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:43

Mutziputzi tak tvoje deti by byly dozajista genialni a vypravily by se samy od pul roka:-)

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:43

continuity my letos teda uz v 8:30 byvali na svahu, ale meli jsme to tak ze tchyne hlidala dite jen do doby poledniho spanku a odpoledne uz jsme se cinili my jako rodicove:) tak abychom si vubec zajezdili...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:45

rasaNori tak mala snad nelyzuje?

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:47

rasaNori pockej, bavime se o situaci, kdy vyrazis i s detma. kdyz s nima jeste neslo jezdit, tak jsme se samozrejme jeden vzdy vykopali, protoze ten druhy treba dve hodiny hlidal a pak dorazil na sjezdovku i s detma a vymenili jsme se. hlidani na sjezdovce jsem nikdy nemela. takze s muzem zas jezdime spolu tak posledni dva roky, kdy to davaji obe deti cely den.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:51

Mutziputzi tak tvoje deti by byly dozajista genialni a vypravily by se samy od pul roka:-)

​Tak jako pravděpodobný to je, to je jasný, ale v půli roce to samy podle mě ještě nezvládnou, uvidíme.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 11:57

coz o to, ty deti lze vzdy nejak oblect, ale me celkem rozveselila predstava jak nekdo taha za sebou ctvero deti v lyzackach a k tomu patery lyze a troje hulky  vecna skoda, ze grotesky se uz netoci.

Offline tv
Avatar
3587 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:06
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu hele jsem si jistá, že já bych se na sjezdovku vypravila, kdybych chtěla, klidně na osmou a se čtyřma dětma, mně tyhle mateřský challenges přijdou obecně hrozně banální

​Jachacha, tak urcite!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:06

continuity třeba by to šlo vzít do futrálečku ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:09

tv nemam nejmenší pochybnosti

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:11

andulka01 Tak to nejde, jestli by to chlap nějak technicky zvládnul, ale že rodina a koneckonců i dovolená je tak nějak společnej projekt,  jak se říká v dobrým i zlým, do toho nějaký naschválový odjíždění úplně nezapadá a na celkový atmosféře yb to asi taky úplně nepřidalo.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:12

Mutziputzi patery lyze? no to se asi nevejde, tak troje max, kdyz jsou dvoje detske. navic, co pak s tim futraleckem budes delat u te lanovecky? kolem sebe to omotat nemuzes, tam mas uz batuzek.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:15

continuity necham si to v Apres Ski baru na věšáčku všechno

Offline Catherinne
Avatar
9883 příspěvků moje polička 18. března 2019 12:44
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu hele jsem si jistá, že já bych se na sjezdovku vypravila, kdybych chtěla, klidně na osmou a se čtyřma dětma, mně tyhle mateřský challenges přijdou obecně hrozně banální

​teď váhám, jestli mám napsat nepiš nebo naopak napiš to do dětskýho vlákna...