Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:30

viktorka_od splavu namisto abych se rozcilovala, snazim se inspirovat. davat sama sebe na prvni misto, v tomto vnimam ze mas  Mutziputzi velke mezery ve sve bohulibe osvetove cinnosti, na to by ses mela soustredit.

Challenge accepted! Jak ta kyslíková maska v letadle, úplně to samý...když se každej bude snažit dělat pro sebe to nejlepší, všichni se budou mít líp, hele to je jednoduchý, do příštích Vánoc tě dostanu do nitvány

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46143 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:30
Reakce na Potrefenáhusa:

paktofonika se přiznám, že mi přijde hrozně divný zdobit stromeček před štědrým dnem, zjistila jsem to až tady, že to dost lidí dělá běžně a taky na těch amerických insta účtech, co sleduju, ty stromky nahoděj hned po díkůvzdání. Pro mě ozdobenej rozsvícenej stromeček=štědrej večer, do tý doby se na to čeká. (a znám argumenty, že lidi pak jedou na hory a neužili by si ho atd.)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:31

Mutziputzi Ja si práve spomínam na to, že keď prišla móda umelých stromčekov tak na Mikuláša už väčšina stála. Svoj prvý živý stromček som si kúpila minulý rok, preto tá hystéria :D 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33850 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:33

paktofonika tak ale když ho dáš teď do tepla a ozdobíš, tak na vánoce bude už takovej dost smutnej a ošuntělej

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:35

paktofonika tomu nevěřim, resp. ty jsi o hodně mladší, ale stromy se nikdy takhle brzo nezdobily, variabilní bylo až odstrojování, kamarádka byla narozená stejně jako já na konci února a trvala na stromku až do narozenin, u nás šel už na 3 krále 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:35

Potrefenáhusa No práve, že som sa pýtala skúsenej osoby a tvrdila že vydrží až do nového roku :D  No nech si ma neželá ak to tak nebude :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33850 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:36

Mutziputzi u nás taky na 3 krále, ono po tom novým roce už to neni nikdy ono (já tam mám ještě vmáčklý narozeniny)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46143 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:37

Mutziputzi co me.. vysvetli tady kolegyni, ktera ma super praci a kolegy s nerealnymi predstavami o terminech jak na to

btw vcera jsem si na tebe vzpomnela u Bati: stréc v bunde z polska (ne teda kozenkove ale lyzarske:-) vybiral s manzelkou polobotky. presne ty ctveraty prosity spice a to prosim byli max myho veku, spise mladsi. taky jsem mela sto chuti..

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:37

mně dopředu nazdobený stromeček nevadí, nějak mi to do toho adventu zapadá... kdybych už měla koupený, tak hned zdobím :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:38

Mutziputzi No nepovedala by som, že o hodne :) Ale proste na sídlisku to tak bolo, ideš a vidíš že v každom druhom okne bliká stromček. Lebo susedia už majú...

Online Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:48

paktofonika Taky neznam nikoho, kdo zdobi stromecek predem, ale ta myslenka mi taky nijak nevadi. My zdobime vecer pred Stedrym dnem spolecne s detmi, den 23.12. delam i polevku a salat, na Stedry den uz jen smazim kapra, jinak pohoda a klid. Je fakt, ze stromocek po novem roce uz neni tak svezi a vonavy, jako prvni dny, kdy se da do bytu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33850 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:50

paktofonika ale jo, za mých detskych let umelej stromeček snad ani neexistoval, to až v 90´

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:53

Potrefenáhusa taky myslim...a já teda než umělej, tak radši žádnej

Offline Janulik03
Avatar
16756 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 11:56

Potrefenáhusa ja pokial som nechodila moc na net tak som ani netušila, že by niekto zdobil stromček skor. Až teraz všade vidím pomaly už od novembra vysvietené stromčeky a fakt je to pre mňa divné. Beriem niekde v inom štáte, ale naozaj som nikoho takého osobne nepoznala. A žiadny stres už 24.12 teda necítime, lebo sme všetci doma a varíme, zdobíme, pozeráme rozprávky, sánkujeme sa......... Už sa teším

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 12:00

U nás se taky zdobil strom až na štědrej den, když sme byli děti, tak se nám tvrdilo, že ho do toho zamčenýho obýváku přines ježíšek. Teď taky zdobíme 24..většinou (max 23., podle práce) já teda u sebe doma mám jen větev a tu i ozdobim dřív, to se nepočítá jako stromeček 

Offline Janulik03
Avatar
16756 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 12:02

Minulý rok som zas zaznamenala na Fb, že hned po vianociach, teda 27.12 začali padat otázky, kam so stromčekom, že či už by sa mohol vyhodiť. Boli to presne tie isté, čo ho mali nastrojený už pomaly od začiatku decembra. A v januári tie isté riešili, ako si vyzdobit okná jarnou výzdobou. Su ludia, čo proste žiju tri mesiace vopred.....

Online continuity
Avatar
33846 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 12:05

Lama_z_Lana 

to je dobre, ze jsi systematicka, to ti prave umozni se s tim ridit. zaved si pravidlo, ze terminy urcujes ty ne oni a zhasla. pokud to lze, normalne bych si udelala tabulku jako u kadernice a vepsala jim to do prislusneho policka. budou mit, pocit, ze vic, co delas a kdyz uvidi ty plny okynka, tak pochopi, ze se neflakas.

a neres, ja se kdo kouka. nerozumi tomu oni, ne ty. jak pise viktorka_od splavu  proste jim sdel, kdy to bude hotovo, prace je hodne, nashledanou. jasne, ze kazdy vzdy vsechno potrebuje co nejdriv (a kolikrat i kvuli tomu, ze to u nej hnilo na stole). 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 12:05

Jo a mám mírnou pifku na českou poštu..na naší pobočce výrazně zkrátili pracovní dobu, takže teď před vánoci fronta až ven a ještě mi paní odmítla poslat balíček s vratkou, která měla bejt zaplacená..musela sem si to zaplatit já znovu..

Online continuity
Avatar
33846 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 12:10

my teda zdobime max den predem (aby toho na stedry den nebylo tolik, hlavne mne nebavi to luxovani a uklid, ktery nastane pote). behem adventu prubezne ruzne behlemeny a vetvicky. jinak se mi dost ulevi, kdyz se tech vsech kramu na Tri krale zbavim. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 12:11

Bože, človek si chce postaviť stromček týždeň pred Vianocami a aké pohoršenie 

Ja som v detstve (áno 90') poznala iba umelý stromček, vyberať som si nemohla a vlastne ani neviem či mal doma niekto z mojich kamarátov živý stromček.