Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 00:08

Karja na prasklinu med, bambucké máslo, lůj, z mojí zkušenosti jsou nejlepší "jednoduché" věci, ne navoněné tyčinky s bohatým složením. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 00:20

ach jo, strašně mě svědí ucho. začalo to před třemi dny tak nenápadně, myslela jsem, že mi nějak "nafoukalo do uší". svědily obě. jedno přestalo, druhé se podle mě zhoršuje :/ nikdy jsem problémy s ušima neměla, ale zítra si asi budu muset posedět na ušním. už se to nedá vydržet.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 01:31

Lama_z_Lana pozor na to, viem o com vravim 

Offline Karja
Avatar
35860 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 01:42

Jiná Realita Tak nam tu jeste bude radit nejakej usni svrab. 

Ale me svedi v nose, snad se to tim vynuluje

Offline Karja
Avatar
35860 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 01:43

Jiná Realita Tak nam tu jeste bude radit nejakej usni svrab. 

Ale me svedi v nose, snad se to tim vynuluje

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 01:52

Karja nestras, aj tak sme zobudene iba my dve 

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 02:11
Reakce na Ounz:

slniecko s vánocema není nutný zaćínat :) jen užívat atmosféru..

​No, len deti začínajú byť nešťastné z toho....všade sa pripravuje, upratuje, pečie a u nás bordel na kolieskach, pardon my French.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 04:14
Reakce na jinx:

​konkretne ze je vhodny i na (extremne) citlivou pokozku? 

​Či na extrémne to neviem, ale na citlivú určite. Mám suchú pokožku takže keď používam dramatickejšie šampóny tak má svrbí a robia dá mi lupiny. No dlho mi trvalo si to uvedomiť, predtým som dávala na vlasy kadečo a raz za čas som si musela dávať Nizoral alebo iný prostriedok na lupiny a pod. To som ale už riešila následok nie príčinu. A tento scalp mám asi od leta a zatiaľ je to fajn, pokožka sa mi nevysušuje a lupiny som odvtedy nemala. Používam tak 1-2x do týždňa.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 05:32

paktofonika ok, diky, ja ho zkusim, treba mi sedne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 06:02

Lama_z_Lana naučit se to dá, hele, nebo se o to aspoň pokusit, jinak to fakt smrdí vyhořením a hodne velkým průserem, nedá se takhle masakrovat donekonečna. Jako zni to blbě, ale neuvazovalas o psychoterapii? Osobní zivot je mnohem důležitější než jakákoliv blbá práce, jinak fakt člověk skončí jak vyždímanej citron

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 06:50

slniecko tak leda je do uklízení zapojit, ty děti, ať z toho něco mají :)

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 06:50

Lama_z_Lana Hele, jako bych poslouchala sebe ještě tak dva roky zpátky. Takže - fakt se to nedá vydržet donekonečna, pokud nepovolí psychika, povolí někdo fyzično.  Za druhý, zjistíš, že ti lidi, co po tobě držkují (ať nahlas, nebo jemnými náznaky) , pokládají za normální, že oni jsou nemocní, oni jedou na dovolenou, oni se přece museli starat o rodinu, proto ti ty podklady nemohli dát včas. Za třetí, až budeš vyhořelá odcházet na nemocenskou, nikdo ti nepřizná ani ťuk. Za čtvrtý, když máme pocit, že jsme v práci nenahraditelný, tak to platí jenom paralelně, sériově jsme velice dobře nahraditelný, prostě součástka se ošoupe, vyměníme za novou a jede se dál. Za pátý, je tady ne úplně nereálný nebezpečí, že bys únavu a stres místo včasného odpočinku začala přebíjet  (a nebyla bys ani první, ani poslední) nějakýma povzbuzovákama, a to je fakt pak cesta do pr., ehm do pekel. 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 07:17

999 U nas to zacina taky. Uz me neoslovuje "mami", ale rika mi Anno a ja ji musim rikat Elso. Hodinu se natrasa u zrcadla a tanci. 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 07:38

999 

 Ven jenom v šatech, nalakovaný nehty na červeno na jakoukoliv příležitost, žádný sněhule, jen kozačky

To je ten důvod, proč kolega koupil vnučkám pod stromeček místo šatů samopaly.  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 08:14

Bledule by mě slušně nas*al dědeček

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 08:35

Mutziputzi Jako dítě nebo jako matku?

Holčičky asi budou koukat, jsou jim necelé 4 roky. Co mu na to řeknou rodiče, nevím. Já bych šťastná nebyla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 08:37
Reakce na Ounz:

slniecko s vánocema není nutný zaćínat :) jen užívat atmosféru..

​to zni tak hezky.. zrovna vcera jsem nad tim premyslela, jak si vsichni uzivaji tu atmosferu a ja to nejak uz spoustu let nestiham. asi delam neco spatne fakt bych si prala to kyzene zpomaleni, splynuti s odpocivajici prirodou, vlny lasky k bliznim a takovy ty veci.. nebo aspon dohaje vanocni vecirky! moje matka chodim minimalne na dva kazdy rok:-/  a ja mam zrovna vubec nejvic prace z celeho roku, depku a totalni unavu ze tmy, nejaky ty marody okolo (to v lepsim pripade).. ja bych cely ten advent presunula na jindy a na listopad a prosinec dala povinny zimni spanek

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 08:40

Bledule asi obojí, koupit někomu něco k čemu nevykazuje žádnou náklonnost, že jako asi chci něco zlomit, mi přijde blbý

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 08:44
Reakce na Bledule:

999 

 Ven jenom v šatech, nalakovaný nehty na červeno na jakoukoliv příležitost, žádný sněhule, jen kozačky

To je ten důvod, proč kolega koupil vnučkám pod stromeček místo šatů samopaly.  

To je ten důvod, proč kolega koupil vnučkám pod stromeček místo šatů samopaly.  

https://www.youtube.com/watch?v=eCfaAClgmGE

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 12. prosince 2018 08:45

Bledule Být rodičem, dostanu infarkt, já jsem hrozný pacifista, nesnáším tyhle hračky i u kluků. Ale zase jako věřím, že holky můžou mít radost...naše si asi tři roky v kuse v tomhle věku hrála na "tajné agenty", takže samopal by jistě potěšil. 

viktorka_od splavu Úplně s tebou soucítím, přesně vím, jak ti je. Já to většinou nějak nakombinuju, ale stojí to spoustu úsilí. Člověk se musí oprostit od spousty věcí. A musím říct, že víc "adventně" jsem se cítila, když jsem žila v centru, denodenně chodila kolem stromu na náměstí a měla denně aspoň jeden punč cestou z práce